Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim Volkswagenie Golfie 7 nie jest już zimna

Jeśli chcesz się ochłodzić latem lub pomóc w usuwaniu mgły z przedniej szyby w zimie, klimatyzacja w samochodach stała się ostatnio niemal nieodzowną funkcją. Ale co jeśli klimatyzacja w Volkswagenie Golfie 7 nie jest już zimna? Na to właśnie postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Najpierw przyjrzymy się różnym komplikacjom, które mogą zapobiec wychłodzeniu klimatyzacji w Twoim Volkswagenie Golfie 7, a na koniec przyjrzymy się dostępnym sposobom rozwiązania tego problemu.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagenie Golfie 7 NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Nasz przewodnik zaczniemy od objawów, które mogą wyjaśnić, że klimatyzacja Twojego Volkswagena Golfa 7 przestała chłodzić.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w moim Volkswagenie Golfie 7

Jednym z dość znanych wskaźników, które mogą ostrzegać o tym, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz samochodu, i tak, nieprzyjemny zapach może być ostrzeżeniem o wadliwym systemie klimatyzacji, może być trwały lub po prostu obecny po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć lekarstwo na tę awarię, radzimy zapoznać się z naszym przewodnikiem poświęconym nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji w Volkswagenie Golfie 7.

Weiterlesen:
Volkswagen Golf 3, który już nie przyspiesza

HAŁAS KLIMATYZACJI W Volkswagen Golf 7

Jednym z innych wskaźników, które mogą ostrzegać o niedziałającym klimatyzatorze, jest to, że po włączeniu klimatyzatora wydaje się dziwny dźwięk (możesz podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może ujawnić wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

Właściwie dość trudne do wykrycia bez złożonej wiedzy mechanicznej, utrata ciśnienia w układzie klimatyzacji Twojego samochodu może spowodować, że klimatyzacja przestanie wytwarzać zimno. Istnieje kilka możliwych motywów utraty presji, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek gazów chłodniczych
  • Niedziałająca sprężarka klimatyzacji

UKŁAD KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Volkswagenie Golfie 7

Możliwe, że klimatyzacja w Twoim Volkswagenie Golfie 7 przestała być zimna tylko dlatego, że nie działa klimatyzacja. Oto różne korzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.

JAK POPRAWIĆ KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagenie Golfie 7, KTÓRY JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy byliśmy w stanie odkryć główne przyczyny, dla których układ klimatyzacji w Volkswagenie Golf 7 już się nie ochładza, pokażemy Ci różne dostępne rozwiązania . Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że system klimatyzacji jest wyrafinowany, a samodzielna naprawa nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że masz pewność co do źródła awarii. Mimo to, oto główne możliwe naprawy i szacunkowy koszt.

Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w Volkswagenie Golfie 5 ?

Pierwszym krokiem, przed wykonaniem jakiejkolwiek większej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Volkswagena Golfa 7, nie wahaj się zajrzeć do naszego skoncentrowanego artykułu na ten temat.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: będziesz musiał wydać około 150 euro na części samochodowe i około 100 euro więcej na robociznę.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie to kosztować mniej lub więcej, licz średnio 150/200 euro, łącznie z uzupełnieniem klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana sprężarki gazu klimatyzacji w Volkswagenie Golfie 7 kosztuje około 500 euro z robocizną.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Volkswagena Golfa 7, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 7.

Ссылка на основную публикацию