Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim Volkswagenie Polo nie jest już zimna

Jeśli chcesz się ochłodzić w miesiącach letnich lub pomóc w usuwaniu mgły z przedniej szyby w zimie, klimatyzacja w samochodach jest obecnie niemal niezbędnym elementem. Ale co jeśli klimatyzacja w Volkswagenie Polo nie jest już zimna? Na to właśnie postaramy się odpowiedzieć na tej stronie. Najpierw przyjrzymy się różnym problemom, które mogą uniemożliwić chłodzenie klimatyzacji w Twoim Volkswagenie Polo, a na koniec sprawdzimy dostępne rozwiązania tego problemu.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagen Polo NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Nasz przewodnik zaczniemy od objawów, które mogą uzasadniać, że klimatyzacja Twojego Volkswagen Polo przestała chłodzić.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w moim Volkswagen Polo

Jednym z dość powszechnych wskaźników, które mogą powiadomić Cię o tym, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz samochodu, i tak, nieprzyjemny zapach może być ostrzeżeniem o wadliwym systemie klimatyzacji, może być trwały lub obecny tylko po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć rozwiązanie tego problemu, zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem poświęconym nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji w Volkswagen Polo.

HAŁAS KLIMATYZACJI W Volkswagen Polo

Jednym z innych znaków, które mogą ostrzegać o niedziałającym klimatyzatorze, jest to, że po włączeniu klimatyzatora wydaje się dziwny dźwięk (można podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może wskazywać na wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

Dość trudno zauważyć bez skomplikowanej wiedzy mechanicznej, spadek ciśnienia w układzie klimatyzacji samochodu może spowodować, że klimatyzacja przestanie wytwarzać zimno. Istnieje kilka możliwych przyczyn utraty ciśnienia, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek oparów czynnika chłodniczego
  • niedziałająca sprężarka klimatyzacji

UKŁAD KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Volkswagenie Polo

Możliwe, że klimatyzacja w Twoim Volkswagenie Polo nie jest już zimna tylko dlatego, że Twój układ klimatyzacji już nie działa. Oto różne pochodzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.
Weiterlesen:
Wibracje zmiany biegów w Volkswagen Polo 8 ?

JAK NAPRAWIĆ KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagen Polo, KTÓRY JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy byliśmy w stanie zaobserwować najważniejsze motywy systemu klimatyzacji Volkswagen Polo, który już się nie stygnie, pokażemy Ci różne dostępne rozwiązania . Na początek powinieneś wiedzieć, że system klimatyzacji jest dopracowany, a samodzielna naprawa nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że masz pewność co do przyczyny awarii. Mimo to, oto najważniejsze możliwe naprawy i szacunkowy koszt.

Pierwszym krokiem, przed wykonaniem jakiejkolwiek większej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Volkswagen Polo, nie wahaj się zapoznać się z naszym skoncentrowanym artykułem na ten temat.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: będziesz musiał wydać około 150 euro na części samochodowe i około 100 euro więcej na robociznę.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie Cię to kosztować mniej więcej, licz średnio 150/200 euro, licząc wkład klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana sprężarki gazu klimatyzacji w Volkswagen Polo kosztuje około 500 euro z robocizną.

Więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector