Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim Volkswagenie Transporterze 4 nie jest już zimna

Niezależnie od tego, czy chcesz się ochłodzić latem, czy pomóc w usuwaniu mgły z przedniej szyby w zimie, klimatyzacja w pojazdach stała się ostatnio niemal obowiązkową funkcją. Ale co jeśli klimatyzacja w Volkswagenie Transporterze 4 nie jest już zimna? Na to właśnie postaramy się odpowiedzieć w tym poście. Najpierw przyjrzymy się różnym komplikacjom, które mogą zapobiec wychłodzeniu klimatyzacji w Twoim Volkswagenie Transporterze 4, a na koniec przyjrzymy się dostępnym sposobom rozwiązania tego problemu.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagen Transporterze 4 NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Nasz poradnik zaczniemy od objawów, które mogą uzasadniać, że klimatyzacja Twojego Volkswagena Transportera 4 przestała chłodzić.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w moim Volkswagenie Transporterze 4 klimatyzacji

Jednym z dość ogólnych znaków, które mogą Cię ostrzec, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz samochodu, i tak, nieprzyjemny zapach może być ostrzeżeniem o wadliwym systemie klimatyzacji, może być wieczna lub po prostu obecna po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć rozwiązanie tej usterki, zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem poświęconym nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji w Volkswagen Transporter 4.

HAŁAS KLIMATYZACJI W Volkswagen Transporter 4

Jednym z innych wskaźników, które mogą ostrzegać o awarii klimatyzatora, jest to, że po włączeniu klimatyzatora słychać dziwny dźwięk (można podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może wskazywać na wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

Właściwie dość trudne do wykrycia bez skomplikowanej wiedzy mechanicznej, utrata ciśnienia w układzie klimatyzacji Twojego samochodu może spowodować, że klimatyzacja przestanie chłodzić. Istnieje kilka możliwych przyczyn utraty ciśnienia, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek gazów chłodniczych
  • Niedziałająca sprężarka klimatyzacji

UKŁAD KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Volkswagen Transporter 4

Możliwe, że w końcu klimatyzacja w Twoim Volkswagenie Transporterze 4 nie jest już zimna tylko dlatego, że Twoja klimatyzacja przestała działać. Oto różne pochodzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie się urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik licznika kilometrów w Volkswagen Transporter 6 ?

JAK NAPRAWIĆ KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagen Transporterze 4, KTÓRY JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy byliśmy w stanie zauważyć najważniejsze wyzwalacze klimatyzacji w Volkswagen Transporter 4, która już się nie ochładza, pokażemy Ci różne dostępne rozwiązania . Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że układ klimatyzacji jest złożony, a samodzielna naprawa nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że jesteś pewien źródła awarii. Oto jednak najważniejsze możliwe naprawy i oszacowanie ich kosztów.

Pierwszy krok, przed wykonaniem jakiejkolwiek większej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Volkswagena Transportera 4, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć na naszą dedykowaną stronę z treścią na ten temat.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: będziesz musiał wydać około 150 euro na części samochodowe i około 100 euro więcej na robociznę.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie Cię to kosztować mniej więcej, licz średnio 150/200 euro, łącznie z uzupełnieniem klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana sprężarki gazu klimatyzacji w Volkswagen Transporter 4 kosztuje około 500 euro z robocizną.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Transporter 4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Transporter 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector