Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim Volkswagenie Transporterze 5 nie jest już zimna

Jeśli chcesz się ochłodzić latem, a zimą pomóc w usuwaniu mgły z przedniej szyby, klimatyzacja w samochodach staje się dziś niemal obowiązkową funkcją. Ale co jeśli klimatyzacja w Volkswagenie Transporterze 5 nie jest już zimna? To jest dokładnie pytanie, na które postaramy się odpowiedzieć na tej stronie. Najpierw przyjrzymy się różnym problemom, które mogą uniemożliwić chłodzenie klimatyzacji w Twoim Volkswagenie Transporterze 5, a na koniec przyjrzymy się dostępnym sposobom rozwiązania tego problemu.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagen Transporterze 5 NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Nasz przewodnik zaczniemy od oznak choroby, które mogą wyjaśnić, że klimatyzacja Twojego Volkswagena Transportera 5 przestała chłodzić.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w moim Volkswagenie Transporterze 5 klimatyzacji

Jednym z dość ogólnych wskazówek, które mogą Cię poinformować o tym, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz pojazdu, i tak, nieprzyjemny zapach może być ostrzeżeniem o wadliwym systemie klimatyzacji , może być trwały lub obecny tylko po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć rozwiązanie tej usterki, zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem poświęconym nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji w Volkswagen Transporter 5.

HAŁAS KLIMATYZACJI W Volkswagen Transporter 5

Jednym z innych wskaźników, które mogą ostrzec Cię o nieprawidłowym działaniu klimatyzatora, jest to, że po włączeniu klimatyzatora wydaje się dziwny dźwięk (możesz podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może wskazywać na wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

Dość trudne do wykrycia bez zaawansowanej wiedzy mechanicznej, spadek ciśnienia w układzie klimatyzacji Twojego samochodu może spowodować, że klimatyzacja przestanie wytwarzać zimno. Istnieje kilka możliwych motywów utraty presji, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek gazów chłodniczych
  • Niedziałająca sprężarka klimatyzacji

UKŁAD KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Volkswagen Transporter 5

Wreszcie możliwe jest, że klimatyzacja w Twoim Volkswagenie Transporterze 5 nie jest już zimna tylko dlatego, że Twój system klimatyzacji już nie działa. Oto różne pochodzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie się urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.
Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagen Transporter 6?

JAK ROZWIĄZAĆ KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagen Transporterze 5, KTÓRY JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy udało nam się zauważyć najważniejsze wyzwalacze systemu klimatyzacji Volkswagen Transporter 5, który już się nie stygnie, przedstawimy Ci różne dostępne rozwiązania . Na początek powinieneś wiedzieć, że system klimatyzacji jest złożony, a samodzielna naprawa nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że jesteś pewien źródła awarii. Mimo to, oto najważniejsze możliwe naprawy i szacunkowy koszt.

Pierwszy krok, przed wykonaniem jakiejkolwiek większej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Volkswagena Transportera 5, nie zastanawiaj się dwa razy, aby spojrzeć na nasze treści skupione na tym temacie.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: będziesz musiał wydać około 150 euro na części i około 100 euro więcej na robociznę.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie Cię to kosztować mniej więcej, licz średnio 150/200 euro, łącznie z uzupełnieniem klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana sprężarki gazu klimatyzacji w Volkswagen Transporter 5 kosztuje około 500 euro z robocizną.

Więcej wskazówek na temat Volkswagen Transporter 5 znajdziesz w kategorii Volkswagen Transporter 5.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector