Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kluczyk utknął w stacyjce Bmw Serie 4 F33, co robić ?

Kontynuujemy naszą serię artykułów na temat tego, co może utknąć w Twoim samochodzie. Po sprawdzeniu, dlaczego klapka lub maska ​​wlewu paliwa mogą się zablokować, w tym artykule sprawdzimy, dlaczego kluczyk utknął w zapłonie Bmw Serie 4 F33 . Szczególnie irytujące jest to, że zatkany cylinder zapłonu uniemożliwi uruchomienie, a tym samym korzystanie z samochodu. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci jak najszybciej rozwiązać ten problem. Aby to zrobić, najpierw wyjaśnimy Ci, do czego służy zapłon Twojego pojazdu silnikowego, a następnie po raz drugi, dlaczego lufa zapłonowa Twojego Bmw Serie 4 F33 się zacięła? I na koniec, jak odblokować kluczyk zablokowany w stacyjce Bmw Serie 4 F33.

Jaki jest cel blokady zapłonu mojego Bmw Serie 4 F33?

W ramach projektu blokada zapłonu Twojego Bmw Serii 4 F33 jest elementem bezpieczeństwa. Jego celem jest zabezpieczenie Twojego samochodu przed próbami kradzieży. Jest on umieszczony na kolumnie kierownicy Twojego samochodu, opracowany w 1931 roku przez Abrama Neimana. Jego celem jest zapobieganie uruchomieniu Twojego Bmw Serie 4 F33 poprzez zablokowanie kierownicy i blokady kierownicy, jeśli nie identyfikuje Twojego kluczyka samochodowego. Jest ściśle powiązany z przełącznikiem rozrusznika, który będzie zawierał zamek na kluczyk i przełącznik elektryczny. Istnieje tendencja do mylenia włącznika rozrusznika i neimana, a kiedy mówimy o zablokowanym neimanie, generalnie odnosimy się do klucza, który nie obraca się lub nie obraca się dobrze w cylindrze zamka twojego samochodu.

Weiterlesen:
Jak zdjąć tylne siedzenie BMW serii 4 ?

Dlaczego kluczyk utknął w Twoim zapłonie Bmw Serie 4 F33?

Teraz nadszedł czas, aby ci to wyjaśnić dlaczego kluczyk utknął w Twoim cylindrze zapłonowym Bmw Serie 4 F33? . Teraz, gdy opisaliśmy, czym jest zapłon, czas dowiedzieć się, dlaczego się zaciął. Jeśli zablokowana jest kierownica Twojego Bmw Serie 4 F33, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na ten temat. Neiman nie jest częścią zużywalną, którą często wymieniasz, ale czas ma na nią wpływ i może się wydawać, że musisz ją wymienić z powodu regularnego zużycia. W tym artykule są różne wyjaśnienia zapłon, który blokuje się w Bmw Serie 4 F33 :

  • Normalne zużycie lufy zapłonowej Twojego Bmw Serie 4 F33 : Jak powiedzieliśmy wcześniej, z biegiem czasu elementy neimana mogą zostać zablokowane lub zasypane kurzem lub małymi cząsteczkami z zewnątrz, które uniemożliwią jego prawidłowe działanie. W takim przypadku powinieneś wyczuć komplikacje podczas wkładania i przekręcania klucza, zanim całkowicie się zablokuje.
  • Element zapłonu Twojego Bmw Serie 4 F33, który się psuje: Zgodnie z tą samą logiką, element neimana może zawieść. Jak wyjaśniliśmy we wstępie, kiedy mówimy o neiman, który zwykle dołączamy, cylinder, zamek i włącznik rozrusznika, jeśli jedna z tych części jest wadliwa, neiman nie pozwoli przekręcić klucza w cylindrze zamka
  • Ktoś zbyt mocno wcisnął lufę zapłonową Twojego Bmw Serie 4 F33: Wreszcie ostatnia możliwość, mniej lub bardziej racjonalna, jeśli ktoś wcześniej zbyt mocno narzucił neimana przy odblokowywaniu kierownicy twojego samochodu, mógł powykręcać wewnętrzne elementy i tym samym złamać neimana.
Weiterlesen:
Silnik Bmw Serie 4 F32 grzechocze, gdy jest zimny

Jak odblokować kluczyk zablokowany w lufie zapłonowej Bmw Serie 4 F33?

Przechodzimy teraz do rozwiązań dostępnych do obsługi klucz utknął w zapłonie Bmw Serie 4 F33 . W zależności od źródła problemu rozwiązania nie będą takie same, odkryj je poniżej:

  • Lufa zapłonowa zablokowana z powodu przekręconego klucza: Jeśli twój klucz jest przekręcony, jest oczywiste, że twój neiman nie odblokuje się. Spróbuj delikatnie wyprostować swój klucz młotkiem, jeśli nie możesz tego zrobić, użyj kopii swojego klucza.
  • Cylinder zapłonowy Jeśli neiman Twojego Bmw Serie 4 F33 jest zatkany z powodu zanieczyszczeń : Użyj odtłuszczacza typu WD40 i pozwól mu działać przez kilka chwil, powinien odblokować neiman twojego Bmw Serie 4 F33.

    .

  • Jeśli kluczyk utknął w stacyjce z powodu wadliwego elementu: Jeśli w końcu to z powodu wewnętrznego elementu, że twoja stacyjka nie jest już odblokowana, niestety będziesz musiał wymienić całą blokadę (wyłącznik elektroniczny, cylinder zamka, neiman), radzimy udać się do eksperta, który również będzie musiał dać Ci nowy klucz, aby rozpocząć swój Bmw Serie 4 F33.

.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Bmw Serie 4 F33, spójrz na kategorię Bmw Serie 4 F33.

Ссылка на основную публикацию