Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Lampka kontrolna pasa bezpieczeństwa świeci się na kordobie fotelika

W dzisiejszych czasach zwracanie uwagi na swój pojazd jest ważne, jeśli nie wykonujesz minimalnych czynności konserwacyjnych lub nie bierzesz pod uwagę sygnałów nietypowych, ryzykujesz, że samochód stanie się nieprzyjemny w użytkowaniu. Właśnie na tym się dzisiaj skupimy, jednym ze znaków, który najbardziej przeszkadza właścicielom samochodów, jest to, że lampka kontrolna pasa bezpieczeństwa na kordobie siedzenia . Próbując pomóc Ci przeanalizować tę lampkę ostrzegawczą, najpierw dowiemy się, co wskazuje ta lampka ostrzegawcza pasa na kordobie fotela, a następnie za chwilę jak postępować, jeśli lampka ostrzegawcza pasów bezpieczeństwa świeci i emituje sygnał dźwiękowy na kordobie siedzenia? .

Lampka kontrolna pasa bezpieczeństwa na kordobie siedzenia

Więc zaczynamy od treści o Oświetlenie pasa bezpieczeństwa na kordobie siedzenia . To lub te światła, w zależności od serii twojego samochodu, możesz mieć tylko jedno lub jedno na siedzenie, będą miały na celu powiadomienie kierowcy i przypominając pasażerom o zapinaniu pasów bezpieczeństwa . Włączy się po włączeniu zapłonu Cordoby w siedzeniu. Można go łączyć z czujnik obecności , który dzięki czujnikowi wagi będzie miał możliwość rozpoznania obecności lub braku pasażera na siedzeniach. Pamiętaj, że zgodnie z Kodeksem Drogowym zarówno Ty, jak i Twoi pasażerowie, jesteś zobowiązany do zapinania pasów bezpieczeństwa w każdym poruszającym się samochodzie, to dla Twojego bezpieczeństwa, więc ta lampka ostrzegawcza jest dobrą metodą, aby uniknąć narażenia się na niebezpieczeństwo. Ten lampka ostrzegawcza pasów bezpieczeństwa może być połączona z sygnalizatorem dźwiękowym , aby mieć pewność, że jesteś świadomy tego pominięcia.

Dlaczego lampka pasa bezpieczeństwa włącza się w kordobie siedzenia?

Przejdziemy teraz do nienormalnych przyczyn aby lampka pasa włączała się na cordobie siedziska . Podczas normalnej pracy powinien być zapalony tylko wtedy, gdy pasażer siedzący na siedzeniu nie zapiął pasa. Oto lista różnych problemów, które możesz mieć ze wskaźnikiem zapięcia pasa:

  • Wskaźnik pasa bezpieczeństwa zapala się przypadkowo z lub bez alarmu dźwiękowego chociaż pasy są skutecznie zapięte mimo jazdy w kordobie fotelika, w takim przypadku możliwe jest uszkodzenie czujnika klamry

    .

  • Lampka ostrzegawcza pasa Cordoba zapala się przy pustym siedzeniu: W takim przypadku jest bardzo prawdopodobne, że czujnik obecności jest uszkodzony.
  • Kontrolka pasa bezpieczeństwa pozostaje włączona i nie słychać alarmu dźwiękowego: Problemem może być światło lub bezpiecznik, jeśli wszystkie pasy na zajętych siedzeniach są skutecznie zablokowane.
Weiterlesen:
Jak zamontować zaczep na kordobie siedziska ?

Co się stanie, jeśli lampka pasa bezpieczeństwa nie zgaśnie na kordobie siedzenia?

Teraz mamy problemy, które możesz mieć ze światłem pasa bezpieczeństwa, które pozostaje na kordobie siedzenia , postaramy się dać Ci rozwiązania, które możesz rozwiąż go i wyłącz światło pasa na desce rozdzielczej swojego siedzenia cordoba .

  • Problem z czujnikiem obecności: : W przypadku, gdy udało Ci się ustalić, że problem z oświetleniem jest spowodowany czujnikiem obecności, musisz sprawdzić, czy na siedzeniach nie ma ciężaru, ponieważ czasami zwykła torba na zakupy może spowodować uszkodzenie czujnika i światło pasa na kordobie siedzenia. Jeśli nie masz nic na siedzeniach, a czujniki są uszkodzone, będziesz musiał udać się do mechanika, aby wymienić go na nowy, czujniki zazwyczaj kosztują od 50 do 100 euro. od 50 do 100 euro.
  • Problem z czujnikiem klamry paska: Jeśli czujnik klamry pasa nie działa skutecznie, kontrolka powinna świecić się nieodpowiednio. Spróbuj go przesunąć, aby sprawdzić, czy coś go blokuje, w każdym innym przypadku będziesz musiał wymień go, możesz odkryć coś w stłuczeniu samochodu, w każdym innym przypadku będziesz musiał liczyć 100 aine euro .

    .

  • Wreszcie, jeśli światło jest przyczyną twoich problemów, musisz sprawdzić wewnętrzną skrzynkę bezpieczników w swoim siedzeniu.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Cordoby z siedziskiem, spójrz na kategorię Cordoba z siedziskiem.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector