Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim Buick LaCrosse

Nowe światło na desce rozdzielczej? Nie dowiesz się, dlaczego się nie wyłącza… To typowe, auto jest skomplikowane i jest wiele przyczyn zapalenia się światła. Jeśli okaże się, że twoje kontrolka świecy żarowej zapala się podczas jazdy Buickiem LaCrosse, może to sugerować pewne problemy. W tym artykule zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci widzieć wyraźniej. Najpierw dowiemy się, jak działa lampka podgrzewania w Twoim Buick LaCrosse, a następnie różne powody, dla których zapala się podczas jazdy

Jaka jest rola mojej świecy żarowej Buick LaCrosse?

Główną rolą świecy żarowej silnika, która jest w większości przypadków symbolizowanym przez żółtą cewkę, jest upewnienie się, że świece żarowe działają skutecznie. W rzeczywistości musi się zapalić po włączeniu Buick LaCrosse, aby powiedzieć, że podgrzewają one powietrze wlotowe w cylindrach i muszą zgasnąć po kilku minutach, gdy silnik pracuje. Dlatego nie oczekuje się, że kontrolka podgrzewania będzie świecić ani świecić podczas jazdy pojazdem silnikowym. Jeśli jednak zapali się podczas jazdy, może ujawnić różne problemy, postaramy się opisać główne.

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Buick LaCrosse

Co zrobić, jeśli kontrolka świecy żarowej zapali się podczas jazdy moim Buick LaCrosse?

Światło żarowe, które zapala się podczas jazdy Buick LaCrosse lub w dowolnym innym momencie, niż gdy silnik jest uruchomiony, ma na celu ostrzec Cię o problemie innym niż świece zapłonowe, przyjrzymy się temu teraz. Niezależnie od przypadku, przejście do narzędzia diagnostycznego pozwoli ci dokładnie zinterpretować motyw zapalenia się światła jarzeniowego.

Zapala się moja żarówka Buick LaCrosse i widzę utratę mocy

Pierwszą możliwością jest to, że zauważysz, że lampka świecy żarowej zapala się podczas jazdy Buickiem LaCrosse, a także wiesz o utracie mocy. W takim przypadku pewne kłopoty mogą wyjaśnić jego obecność. Oto lista głównych przyczyn:

 • Problem zaworu EGRfaktycznie jeśli doznasz utraty mocy to możliwe, że Twój zawór EGR jest zablokowany, w tym przypadku racjonalne jest aby kontrolka podgrzewania zapalała się podczas jazdy Buickiem LaCrosse ponieważ jest to jeden z problemów z którymi ma cię powiadomić. Sprawdź stan swojego zaworu
 • Problem związany z zaworem przelewowym turbo, w tej sytuacji ECU nie może już zarządzać ciśnieniem wlotowym turbosprężarki, co może spowodować doładowanie turbodoładowania i zakłócenia w pracy turbosprężarki.
 • Problem związany z wtryskiem, albo wtryskiwacz, który się zatarł, albo pompa wtryskowa, która jest zniszczona przez opiłki lub inne możliwe ciała obce, które zakłócają jego prawidłowe działanie.
 • Wreszcie, ostatni problem, który może doprowadzić do świecenia się lampki kontrolnej na twoim Buick LaCrosse w połączeniu z utratą mocy, jest to, że twój filtr paliwa jest zbyt brudny, powinieneś poczuć szarpnięcia z powodu złego przepływu paliwa w silniku.
Weiterlesen:
Maska przyczepiona do mojego Buicka LaCrosse, co mogę zrobić?

Lampka świecy żarowej zapala się lub miga, ale nie ma różnicy w wydajności mojego Buicka LaCrosse

Podsumowując, podamy Ci powody świecenia świecy żarowej, która zapala się w Twoim Buick LaCrosse bez odczuwania żadnej różnicy w mocy lub zachowaniu pojazdu silnikowego. Zwykle jest to problem elektroniczny:

 • Przekaźniki świec żarowych lub bezpieczniki do wymiany, przetestować i wymienić w razie potrzeby.
 • Awaria stycznika/potencjometru na jednym z twoich pedałów (hamulca, przyspiesznika lub sprzęgła), często wystarczy proste odblokowanie, aby naprawić problem.
 • Masz fałszywy kontakt gdzieś w swoim obwodzie elektrycznym, najpierw przetestuj inne alternatywy, ponieważ nie jest łatwo znaleźć go samodzielnie, zachęcamy do udania się do technika samochodowego.
 • Wadliwy czujnik ciśnienia wtrysku, błąd ECU

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Buick LaCrosse, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Buick LaCrosse.

 • Ссылка на основную публикацию