Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim fotelem cordoba

Nowe światło na desce rozdzielczej? Nie rozumiesz, dlaczego się nie wyłącza… To normalne, samochód jest skomplikowany i istnieje wiele czynników, które mogą spowodować zapalenie się światła. W przypadku, gdy Twój lampka świecy żarowej zapala się podczas jazdy kordobą siedzenia, może to wskazywać na kilka wątpliwości. W tym artykule zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci widzieć wyraźniej. Najpierw odkryjemy, jak działa lampka podgrzewania na kordobie siedzenia, a następnie różne motywy, które zapala się podczas jazdy

Jaki jest cel świecy żarowej mojego siedzenia Cordoba?

Głównym celem świecenia świecy żarowej silnika, która jest przez większość czasu jest reprezentowana przez żółtą cewkę, aby upewnić się, że świece żarowe działają skutecznie. W rzeczywistości musi się zapalić po włączeniu cordoby siedzenia, aby powiedzieć, że podgrzewają one powietrze wlotowe do cylindrów i muszą zgasnąć po kilku chwilach, gdy silnik pracuje. Dlatego nie oczekuje się, że lampka podgrzewania będzie świecić ani świecić podczas jazdy samochodem. Jeśli jednak zapali się podczas jazdy, może sugerować kilka problemów, postaramy się wskazać te najważniejsze.

Weiterlesen:
Jak zresetować licznik na kordobie siedzenia?

Co zrobić, jeśli kontrolka świecy żarowej zapali się podczas jazdy na kordobie siedzenia?

Światło żarowe, które zapala się podczas jazdy na kordobie siedzenia lub w dowolnym innym momencie niż uruchomienie silnika, ma ostrzec Cię o problemie innym niż świece zapłonowe, przyjrzymy się temu teraz. Bez względu na przyczynę, przejście do narzędzia diagnostycznego pozwoli Ci poprawnie przetłumaczyć wyjaśnienie zapalenia się Twojej lampy jarzeniowej.

Zapala się żarówka Cordoba w fotelu i mam utratę mocy

Pierwszą możliwością jest wykrycie, że światło świecy żarowej zapala się podczas jazdy kordobą siedzenia i że również doświadczasz utraty mocy. W tym przypadku kilka komplikacji może zademonstrować jego piorun. Oto lista najważniejszych czynników:

 • Problem zaworu EGR, w rzeczywistości, jeśli doznasz utraty mocy, możliwe jest, że zawór EGR jest zapchany, w tym przypadku racjonalne jest, aby kontrolka wstępnego podgrzewania zapaliła się podczas jazdy na cordobie, ponieważ jest to jedna z awarii, których ma na celu ostrzeżenie. Sprawdź stan zaworu
 • Problem związany z zaworem przelewowym turbo, w tej sytuacji ECU nie może już kontrolować ciśnienia wlotowego turbosprężarki, co może spowodować doładowanie turbosprężarki i zakłócenie wydajności turbosprężarki.
 • Problem związany z wtryskiem, albo wtryskiwacz, który się zatarł, albo pompa wtryskowa jest uszkodzona przez opiłki lub inne możliwe ciała obce, które wpływają na jego prawidłowe działanie.
 • Wreszcie, ostatnim problemem, który może doprowadzić do świecenia się kontrolki na kordobie siedzenia w połączeniu z utratą mocy, jest to, że filtr paliwa jest zbyt brudny, powinieneś poczuć szarpnięcia z powodu złego przepływu paliwa w silniku.
Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego na siedzeniu cordoba ?

Lampka świecy żarowej zapala się lub miga, ale nie ma różnicy w działaniu kordoby siedzenia

Na koniec przedstawimy Ci motywy świecy żarowej, która zapali się na kordobie siedzenia bez odczuwania żadnej różnicy w mocy lub zachowaniu samochodu. Zwykle jest to problem elektroniczny:

 • Przekaźniki świec żarowych lub bezpieczniki do wymiany, przetestować i wymienić w razie potrzeby.
 • Awaria stycznika/potencjometru na jednym z twoich pedałów (hamulca, przyspiesznika lub sprzęgła), często wystarczy proste odblokowanie, aby rozwiązać problem.
 • Masz fałszywy kontakt gdzieś w swoim obwodzie elektrycznym, najpierw sprawdź inne alternatywy, ponieważ nie jest łatwo go znaleźć samodzielnie, sugerujemy udanie się do technika.
 • Wadliwy czujnik ciśnienia wtrysku, błąd ECU

  Jeśli chcesz więcej samouczków na temat cordoby z siedziskiem, przejdź do naszej kategorii Cordoba z siedziskiem.

 • Ссылка на основную публикацию