Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim Land Roverem Discovery Sport

Nowe światło na desce rozdzielczej? Nie dowiesz się, dlaczego się nie wyłącza… To typowe, auto jest skomplikowane i jest wiele czynników, które mogą spowodować zapalenie się. Jeśli okaże się, że twoje kontrolka świecy żarowej zapala się podczas jazdy Land Roverem Discovery Sport, może ujawnić pewne problemy. W tym poście zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci lepiej widzieć rzeczy. Najpierw dowiemy się, jak działa lampka podgrzewania w Twoim Land Roverze Discovery Sport, a następnie jakie motywy zapala się podczas jazdy

Jaka jest rola świecy żarowej mojego Land Rovera Discovery Sport?

Głównym celem świecy żarowej silnika, która jest ogólnie reprezentowany przez żółtą cewkę, ma zapewnić prawidłowe działanie świec żarowych. W rzeczywistości musi się zapalić po włączeniu Land Rovera Discovery Sport, aby poinformować Cię, że podgrzewa powietrze wlotowe do cylindrów i musi zgasnąć po kilku minutach pracy silnika. Dlatego nie oczekuje się, że kontrolka podgrzewania będzie świecić ani świecić podczas jazdy pojazdem silnikowym. Ale jeśli zapali się podczas jazdy, może to wskazywać na wielokrotne awarie, postaramy się opisać główne.

Weiterlesen:
How to connect Android Auto to Land Rover Discovery Sport ?

Co zrobić, jeśli kontrolka świecy żarowej zapali się podczas jazdy moim Land Roverem Discovery Sport?

Światło żarowe, które zapala się podczas jazdy Land Roverem Discovery Sport lub w dowolnym innym momencie niż uruchomienie silnika, ma ostrzegać o usterce innej niż świeca zapłonowa, sprawdzimy to teraz. W każdym razie przejście do narzędzia diagnostycznego pozwoli Ci precyzyjnie zinterpretować motyw zapalenia się Twojej lampy jarzeniowej.

Mój Land Rover Discovery Sport zapala się i traci moc

Pierwszą możliwością jest wykrycie, że kontrolka świecy żarowej zapala się podczas jazdy Land Roverem Discovery Sport, a także utrata mocy. W takim przypadku pewne kłopoty mogą opisać jego piorun. Oto lista głównych czynników:

 • Wydanie zaworu EGRowszem jeśli doznasz utraty mocy to możliwe że twój zawór EGR jest zapchany, w tym przypadku jest oczywiste że zapala się kontrolka podgrzewania podczas jazdy Land Roverem Discovery Sport bo to jest jeden z problemów ma cię ostrzegać. Sprawdź stan zaworu
 • Problem związany z zaworem przelewowym turbo, w tej sytuacji ECU nie może już zarządzać ciśnieniem wlotowym turbosprężarki, co może powodować doładowanie turbosprężarki i zakłócenia w wydajności turbosprężarki.
 • Problem związany z wtryskiem, albo wtryskiwacz, który się zatarł, albo pompa wtryskowa, która jest uszkodzona przez opiłki lub inne możliwe ciała obce, które zakłócają jego prawidłowe działanie.
 • Wreszcie ostatnią kwestią, która może doprowadzić do świecenia się kontrolki w Land Roverze Discovery Sport w połączeniu z utratą mocy, jest to, że filtr paliwa jest zbyt brudny, powinieneś napotkać szarpnięcia spowodowane złym przepływem paliwa w silniku.
Weiterlesen:
Land Rover Discovery Sport, który przyspiesza sam

Lampka świecy żarowej zapala się lub miga, ale nie ma różnicy w wydajności mojego Land Rovera Discovery Sport

Na koniec przedstawimy Ci motywy świecenia świecy żarowej, która zapali się w Twoim Land Roverze Discovery Sport bez odczuwania żadnej różnicy w mocy lub zachowaniu pojazdu silnikowego. Ogólnie jest to usterka elektroniczna:

 • Przekaźniki świec żarowych lub bezpieczniki do wymiany, przetestować i wymienić w razie potrzeby.
 • Awaria stycznika/potencjometru na jednym z twoich pedałów (hamulca, przyspiesznika lub sprzęgła), często wystarczy proste odblokowanie, aby rozwiązać problem.
 • Masz fałszywy kontakt gdzieś w swoim obwodzie elektrycznym, najpierw przetestuj inne opcje, ponieważ nie jest łatwo go znaleźć samodzielnie, radzimy udać się do technika.
 • Wadliwy czujnik ciśnienia wtrysku, błąd ECU

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Land Rover Discovery Sport, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Land Rover Discovery Sport.

 • Ссылка на основную публикацию