Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim PORSCHE 718

Nowe światło na desce rozdzielczej? Nie rozumiesz, dlaczego się nie wyłącza… To typowe, samochód jest skomplikowany i jest wiele przyczyn zapalenia się światła. Jeśli okaże się, że twoje kontrolka świecy żarowej zapala się podczas jazdy PORSCHE 718, może ujawnić różne rzeczy. W tym poście zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci lepiej widzieć rzeczy. Najpierw zobaczymy, jak działa lampka podgrzewania w Twoim PORSCHE 718, a następnie różne przyczyny zapala się podczas jazdy

Jaki jest cel mojej świecy żarowej PORSCHE 718?

Podstawową rolą świecy żarowej silnika, która jest w większości przypadków symbolizowany przez żółtą cewkę, ma zapewnić, że świece żarowe działają skutecznie. W rzeczywistości musi się zapalić po włączeniu PORSCHE 718, aby poinformować, że podgrzewa powietrze wlotowe do cylindrów i musi zgasnąć po kilku chwilach pracy silnika. W związku z tym to światło podgrzewania nie powinno pozostawać ani zapalać się podczas jazdy pojazdem silnikowym. Jeśli jednak włączy się podczas jazdy, może ujawnić kilka problemów, postaramy się wskazać te główne.

Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę w PORSCHE 718 ?

Co zrobić, jeśli kontrolka świecy żarowej zapali się podczas jazdy moim PORSCHE 718?

Światło żarowe, które zapala się podczas jazdy swoim PORSCHE 718 lub w dowolnym innym momencie, niż gdy silnik jest uruchomiony, ma ostrzegać o usterce innej niż świece zapłonowe, przyjrzymy się temu teraz. Niezależnie od przypadku, podłącz samochód do narzędzia diagnostycznego, aby dokładnie przetłumaczyć przyczynę zapalenia się światła jarzeniowego.

Zapala się moja żarówka PORSCHE 718 i mam utratę mocy

Pierwszą możliwością jest rozpoznanie, że kontrolka świecy żarowej zapala się podczas jazdy swoim PORSCHE 718 i że również doświadczasz utraty mocy. W takim przypadku inny problem może zademonstrować jego piorun. Oto lista głównych przyczyn:

 • Problem zaworu EGRowszem jak przechodzisz przez utratę mocy to możliwe że twój zawór EGR jest zapchany, w tym przypadku racjonalne jest żeby twoja kontrolka podgrzewania zapalała się podczas jazdy na PORSCHE 718 bo to jedna z awarii których to ma cię ostrzec. Sprawdź stan swojego zaworu
 • Problem związany z zaworem przelewowym turbo, w takiej sytuacji ECU nie może już kontrolować ciśnienia wlotowego turbosprężarki, co może skutkować doładowaniem turbosprężarki i zakłóceniem pracy turbosprężarki.
 • Kłopoty związane z wtryskiem, albo wtryskiwacz, który się zatarł, albo pompa wtryskowa, która jest zniszczona przez opiłki lub inne możliwe ciała obce, które zakłócają jego prawidłowe działanie.
 • Wreszcie, ostatni problem, który może doprowadzić do świecenia się kontrolki na Twoim PORSCHE 718 w połączeniu z utratą mocy, to fakt, że Twój filtr paliwa jest zbyt brudny, powinieneś doświadczyć szarpnięć z powodu złego przepływu paliwa w silniku.
Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w PORSCHE 718 ?

Kontrolka świecy żarowej zapala się lub miga, ale nie ma różnicy w wydajności mojego PORSCHE 718

Na koniec przedstawimy Ci przyczyny świecenia się kontrolki świecy żarowej, która zapala się w Twoim PORSCHE 718 bez odczuwania żadnej różnicy w mocy lub zachowaniu pojazdu silnikowego. Ogólnie jest to usterka elektroniczna:

 • Przekaźniki świec żarowych lub bezpieczniki do wymiany, przetestować i wymienić w razie potrzeby.
 • Awaria stycznika/potencjometru na jednym z pedałów (hamulca, przyspiesznika lub sprzęgła), często wystarczy proste odblokowanie, aby rozwiązać problem.
 • Masz fałszywy styk gdzieś w swoim obwodzie elektrycznym, najpierw sprawdź inne rozwiązania, bo nie jest łatwo go znaleźć samemu, zachęcamy do udania się do mechanika.
 • Wadliwy czujnik ciśnienia wtrysku, błąd ECU

  Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących PORSCHE 718, spójrz na kategorię PORSCHE 718.

 • Ссылка на основную публикацию