Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim PORSCHE PANAMERA

Nowa lampka ostrzegawcza na desce rozdzielczej? Nie rozumiesz, dlaczego się nie wyłącza… To typowe, auto jest skomplikowane i jest wiele czynników, przez które może się zapalić światło. Jeśli okaże się, że twoje kontrolka świecy żarowej zapala się podczas jazdy PORSCHE PANAMERA, może to sugerować inne obawy. W poniższych akapitach zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci widzieć wyraźniej. Najpierw zobaczymy, jak działa lampka podgrzewania w Twoim PORSCHE PANAMERA, a następnie różne przyczyny zapala się podczas jazdy

Jaka jest rola mojej świecy żarowej PORSCHE PANAMERA?

Głównym celem świecy żarowej silnika, która jest ogólnie reprezentowana przez żółtą cewkę, ma zagwarantować prawidłowe działanie świec żarowych. Rzeczywiście, musi się zapalić po włączeniu PORSCHE PANAMERA, aby poinformować Cię, że podgrzewa powietrze wlotowe do cylindrów i musi zgasnąć po kilku chwilach, gdy silnik pracuje. Dlatego nie oczekuje się, że kontrolka podgrzewania będzie świecić ani świecić podczas jazdy pojazdem silnikowym. Jeśli jednak zapali się podczas jazdy, może pokazać kilka problemów, postaramy się wskazać te główne.

Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego PORSCHE PANAMERA?

Co zrobić, jeśli kontrolka świecy żarowej zapali się podczas jazdy moim PORSCHE PANAMERA?

Światło żarowe, które zapala się podczas jazdy swoim PORSCHE PANAMERA lub w dowolnym innym momencie niż uruchomienie silnika, ma ostrzegać o problemie innym niż świece zapłonowe, przyjrzymy się temu teraz. Bez względu na przyczynę, podłączenie pojazdu do narzędzia diagnostycznego pozwoli ci dokładnie zinterpretować przyczynę zapalenia się żarówek.

Zapala się moja żarówka PORSCHE PANAMERA i odczuwam utratę mocy

Pierwsza sytuacja polega na tym, że zauważasz, że kontrolka świecy żarowej zapala się podczas jazdy swoim PORSCHE PANAMERA i że również doświadczasz utraty mocy. W takim przypadku różne problemy mogą tłumaczyć jego piorun. Oto lista głównych czynników:

 • Wydanie zaworu EGRowszem jeśli doznasz utraty mocy to możliwe że twój zawór EGR jest zablokowany w tym przypadku racjonalnie jest żeby twoja kontrolka podgrzewania zapalała się podczas jazdy na PORSCHE PANAMERA bo to jest jeden z problemów z którymi jest powinien cię ostrzec. Sprawdź stan swojego zaworu
 • Problem związany z zaworem przelewowym turbo, w tej sytuacji ECU nie może już zarządzać ciśnieniem wlotowym turbosprężarki, co może prowadzić do doładowania turbosprężarki i zakłóceń w pracy turbosprężarki.
 • Problem związany z wtryskiem, zatarty wtryskiwacz lub pompa wtryskowa uszkodzona przez opiłki lub inne możliwe ciała obce, które zakłócają jego prawidłowe działanie.
 • Wreszcie ostatnią kwestią, która może doprowadzić do świecenia się kontrolki na Twoim PORSCHE PANAMERA w połączeniu z utratą mocy, jest to, że Twój filtr paliwa jest zbyt brudny, powinieneś doświadczyć szarpnięć z powodu złego przepływu paliwa w silniku.
Weiterlesen:
Wycieraczka zablokowana na PORSCHE PANAMERA

Lampka świecy żarowej zapala się lub miga, ale nie ma różnicy w wydajności mojego PORSCHE PANAMERA

Podsumowując, podajemy przyczyny świecenia świecy żarowej, która zapala się w Twoim PORSCHE PANAMERA bez odczuwania żadnej różnicy w mocy lub zachowaniu pojazdu silnikowego. W większości przypadków jest to problem elektroniczny:

 • Przekaźniki świec żarowych lub bezpieczniki do wymiany, przetestować i wymienić w razie potrzeby.
 • Awaria stycznika/potencjometru na jednym z pedałów (hamulca, przyspiesznika lub sprzęgła), często wystarczy proste odblokowanie, aby rozwiązać problem.
 • Masz fałszywy kontakt gdzieś w obwodzie elektrycznym, najpierw sprawdź inne rozwiązania, ponieważ nie jest łatwo go znaleźć samodzielnie, zalecamy udanie się do technika samochodowego.
 • Wadliwy czujnik ciśnienia wtrysku, błąd ECU

  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące PORSCHE PANAMERA, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii PORSCHE PANAMERA.

 • Ссылка на основную публикацию