Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Land Rover Discovery Sport, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Land Roverem Discovery Sport i nie możesz określić, skąd pochodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj tylko po to, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te obawy. Jeśli w twoim przypadku, twój Land Rover Discovery Sport zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci znaleźć przyczynę problemu. Z przyjemnością odkryjesz jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych problemów, więc spróbuj sprawdzić je wszystkie z perspektywy tego, jak zachowuje się Twój Land Rover Discovery Sport, gdy umiera podczas jazdy . Aby to zrobić, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały uznane za zaangażowane, oraz wyzwalacz ich awarii, gdy Land Rover Discovery Sport ginie podczas jazdy.

Land Rover Discovery Sport KTÓRY WYŁĄCZA MIMO JAZDY: TE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad źródło Twojego Land Rovera Discovery Sport, który ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie elementy, które w przypadku uszkodzenia spowodują napotkany problem.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, które przysparzają kierowcom sporo kłopotów. Rzeczywiście, ten zawór ma zwyczaj zatykania się, gdy mija więcej czasu, lub jest spowodowany „cichą” jazdą Land Rovera Discovery Sport. Może to skutkować słabą dyfuzją spalin, a w przypadku całkowitego zablokowania, utratą mocy i zablokowaniem na biegu jałowym. Przejrzyj ten obszerny przewodnik dotyczący problemów z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Land Rover Discovery Sport wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swoją jednostkę elektryczną, czy jest to na przykład przewód uziemiający, który może spowodować zwarcie, czy też całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najtrudniejszych do wykrycia motywów… Zalecamy znalezienie „spalonej” części przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a karoserią, niemniej jednak na pewno będzie to konieczne. skontaktuj się ze specjalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Jak zresetować licznik kilometrów w Land Rover Discovery Sport

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie obrotów silnika na biegu jałowym Twojego Land Rovera Discovery Sport. Jeśli silnik Twojego Land Rovera Discovery Sport nagle się zatrzymuje, gdy jesteś na postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej racjonalnych motywów, bez paliwa, silnik przestaje działać. Często z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. Każda technika, której Land Rover Discovery Sport może się pozbyć podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co poprzednio, jednak w tym scenariuszu jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Land Rover Discovery Sport mogą przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się w większości przypadków, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

WYDANIE NEIMAN

Neiman, w szczególności dotyczący wyłącznika zapłonu, od czasu do czasu przysporzy Ci kłopotów i sprawi, że Twój Land Rover Discovery Sport będzie się go pozbyć podczas jazdy. Ten element, który jest niezbędny do uruchomienia pojazdu silnikowego, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Land Rovera Discovery Sport w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnim głównym wyjaśnieniem zatrzymania Land Rovera Discovery Sport podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To pochodzenie ma znaczenie tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Lampka kontrolna pasa bezpieczeństwa świeci w moim Land Rover Discovery

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie możliwe jest również bycie ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu sytuacjach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi działanie Land Rovera Discovery Sport, ponieważ nie będzie już mógł zasilać głównych części jednostki silnikowej.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Land Rover Discovery Sport, spójrz na kategorię Land Rover Discovery Sport.

Ссылка на основную публикацию