Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Lincoln Continental, które mają problemy z pracą na biegu jałowym

Jeśli martwisz się o swój samochód, trafiłeś na właściwą stronę internetową i tak, za pośrednictwem tej strony zamierzamy wspierać Cię w rozwiązywaniu drobnych problemów, które może powodować Twój Lincoln Continental. Przyjrzymy się teraz twojemu Lincoln Continental, który nie pracuje efektywnie , które mogą być prawie niewidoczne i czasami pokazują awarię niezbędnych komponentów, ale nie jest to problem, który może pozostać niezauważony. Jest tak bardzo potrzebne, żebyś się tym zajął i postąpiłeś słusznie, zaczynając szukać lekarstwa na problem. Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw przyjrzymy się niektórym punktom, na które należy zwrócić uwagę w przypadku Lincoln Continental, który nie pracuje na biegu jałowym, a na końcu niektóre komponenty, które mogą być odpowiedzialne za Twój Lincoln Continental, który nie pracuje na biegu jałowym.

Lincoln Continental, KTÓRY NIE BĘDZIE efektywnie bezczynnie: RYZYKO I WSTĘPNE DOCHODZENIA, KTÓRE NALEŻY PRZEPROWADZIĆ

Przede wszystkim należy wiedzieć, że Twoje Lincoln Continental iddle nie trzyma się prawidłowo , jeśli zostanie zakłócony, ryzykujesz przedwczesne uszkodzenie części swojego samochodu. Generalnie oczekuje się, że prędkość biegu jałowego Lincolna Continental powinna wynosić od 750 do 900 obr./min. Jeśli Twój Lincoln Continental nie pracuje na biegu jałowym lub prędkość biegu jałowego jest niestabilna, można to zauważyć po umiarkowanych wahaniach prędkości biegu jałowego Lincolna Continental od 100 obr./min do prędkości biegu jałowego silnika.

Weiterlesen:
Gorący terkot silnika w moim Lincoln Continental

Przyjrzymy się teraz bliżej punktom kontrolnym, które należy zbadać, aby zorientować się, że wyzwalacz Lincoln Continental nie pozostaje bezczynny:

  • Problem elektroniczny: Niezależnie od tego, czy jest to problem z ECU, czy z czujnikiem, możesz mieć usterkę silnika w swoim ECU, sprawdź to za pomocą narzędzia diagnostycznego, a jeśli tak, skoncentruj się na usterce elektrycznej, być może Twój Lincoln Continental nie pracuje na biegu jałowym i jest z powodu jednego z tych problemów.
  • Analiza spalin: Jeśli zauważysz czarny dym, powinien to być sygnał o problemie ze spalaniem lub zasysaniem. Jeśli zauważysz białe opary, prawdopodobnie jest to spowodowane wodą wewnątrz cylindrów, uważaj na uszczelkę podgłowicową!
  • Badanie bloku silnika: Upewnij się, że dobrze sprawdziłeś wszystkie węże Lincoln Continental, złącza elektryczne, czujniki, bardzo łatwy otwór w wężu lub odłączony kabel może być przyczyną twoich komplikacji.

Lincoln Continental, KTÓRY NIE BĘDZIE BEZCZYNNY: ELEMENTY, KTÓRE MOGĄ TO POWODOWAĆ

W tej sekcji przyjrzymy się teraz częściom, które mogą sprawić, że Twój Lincoln Continental zacznie działać w zwolnionym tempie. Najpierw skoncentrujemy się na zmartwieniach pochodzenia elektrycznego, a następnie na tych związanych z dopuszczeniem Państwa Lincolna Continental.

Lincoln Continental NIESTABILNA JAZDA Z POWODU AWARII ELEKTRYCZNEJ

  • Jednym z najczęstszych czynników, przez które Twój Lincoln Continental nie będzie bezczynny, jest uszkodzenie, zabrudzenie lub po prostu złe podłączenie jednego z czujników do zasilania. Oto lista najważniejszych rzeczy, które powinieneś sprawdzić, jeśli kiedykolwiek wystąpiła usterka na ECU. Sprawdź czujnik temperatury, przepływomierz powietrza i sondy lambda (w sumie 2).
  • Problem z czujnikiem: Podobnie jak w przypadku czujników, jest więcej niż prawdopodobne, że bardzo łatwo uszkodzony czujnik jest źródłem twojego biegu jałowego, które nie pasuje do Lincoln Continental. W konsekwencji sprawdź czujnik wałka rozrządu i górny czujnik martwego punktu.
  • Kłopoty z ECU: W końcu twój ECU może być przyczyną twoich problemów z twoim Lincoln Continental. Może to być spowodowane usterką elektryczną lub problemem z oprogramowaniem, w każdym razie udaj się do mechanika w celu przeprogramowania lub sprawdzenia połączeń.
  • Sprawdź alternator, który, jeśli jest słaby, może być przyczyną problemu.
Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Lincoln Continental?

Lincoln Continental SPOWOLNIŁ NIESTABILNE Z POWODU WCHŁANIA

Wreszcie, na tej stronie znajdują się możliwe motywy, dla których Twój Lincoln Continental nie nadąża, gdy jest bezczynny, z powodu problemu z pobieraniem.

  • Problem z wlotem paliwa: Twoja pompa wtrysku paliwa lub wtryskiwacze mogą być zatkane. Sprawdź również swoje czujniki ciśnienia, które są częstymi motywami tego rodzaju problemów w Lincoln Continental.
  • Problem z korpusem przepustnicy: Chociaż zwykle występuje w silnikach benzynowych, korpus przepustnicy może być przyczyną, że Lincoln Continental nie pracuje na biegu jałowym, spróbuj się temu przyjrzeć.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Lincoln Continental, spójrz na kategorię Lincoln Continental.

Ссылка на основную публикацию