Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Lincoln MKZ, który przyspiesza sam

Dzisiejsze pojazdy są stałym źródłem wszelkiego rodzaju kłopotów, a między regularną konserwacją a nieoczekiwanymi awariami często stanowią dużą pozycję budżetową. Ale niestety nie wszystkie awarie to tylko kwestia pieniędzy. Niektóre z nich mogą zagrażać naszemu bezpieczeństwu, na przykład gdy Twój Lincoln MKZ sam przyspiesza . O tym jest dzisiejsza strona z treścią. Wiemy, że takie zachowanie Twojego Lincoln MKZ może być naprawdę ryzykowne i przestraszyć, więc powinieneś rozwiązać ten problem tak szybko, jak to możliwe, ponieważ używanie Lincoln MKZ w takim przypadku nie jest bezpieczne. Dlatego zaczniemy od samodzielnego przyspieszania Twojego Lincolna MKZ, gdy jest zimno, a następnie odkryjemy, jak Twój Lincoln MKZ przyspiesza samoczynnie, gdy jest gorący.

MÓJ Lincoln MKZ, KTÓRY SAMO PRZYSPIESZA NA ZIMNO

Najpierw zajmiemy się problemami dotyczącymi Twojego Lincoln MKZ przyspiesza samoczynnie tylko wtedy, gdy jest zimny. Pierwsze podejście, najprawdopodobniej twój automatyczny rozrusznik nie jest wyregulowany lub uszkodzony , i tak, na zimno będzie się aktywował i jeśli jest niewłaściwie wyregulowany, może wysłać błędną informację do dolotu i może to doprowadzić do zbyt wysokich obrotów silnika na biegu jałowym. Drugą możliwością jest to, że twoje czujnik temperatury jest w złym stanie , więc Twój Lincoln MKZ sam przyspiesza, gdy jest zimny, ponieważ w większości przypadków będzie działał lepiej i podawał właściwe informacje do ECU, gdy jest ciepły. Jeśli sprawdziłeś te dwie rzeczy i nie są one wyjaśnieniem twojej sprawy, musisz zabrać Lincolna MKZ do swojego technika.

Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa przyklejony do mojego Lincolna MKZ, co robić ?

MÓJ Lincoln MKZ przyspiesza bez powodu, gdy GORĄCO

Teraz dowiemy się, jak Twój Lincoln MKZ samoczynnie przyspiesza, nawet gdy jest gorący. Jeśli więc Twój pojazd silnikowy jest pojazdem z silnikiem benzynowym, nie zapomnij przyjrzeć się stanowi korpusu przepustnicy. Niewątpliwie zatkany korpus przepustnicy może powodować problemy z dopływem powietrza do wnętrza silnika, gdy jest gorący, w takim przypadku mieszanka paliwowo-powietrzna może nie być dobra i prędkość biegu jałowego Twojego Lincolna MKZ może wymknąć się spod kontroli, więc czyszczenie tej części jest dość proste. Dodatkowo, jeśli twój regulator prędkości biegu jałowego jest zatkany, jak sama nazwa wskazuje, ta część jest przeznaczona do kontrolowania prędkości biegu jałowego twojego Lincolna MKZ, więc łatwo go wyjąć i wyczyścić, aby sprawdzić, czy to nie jest przyczyna twojego problemu. W końcu, wśród najczęstszych czynników powodujących brak paliwa w silniku Lincoln MKZ, osłabiony alternator może spowodować samoczynne przyspieszenie Lincolna MKZ, nawet gdy jest gorący. Niewątpliwie alternator dostarczający energię do twojego samochodu, jeśli się zmęczy, dostarczy znacznie mniej energii, a pojazd silnikowy, który to sobie uświadomi, podniesie prędkość silnika, aby dopasować ją do mocy wyjściowej, wypróbuj go, aby dowiedzieć się, jak to działa. Jeśli z drugiej strony masz wrażenie, że Twój Lincoln MKZ nie pracuje dobrze, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z tym dedykowanym artykułem, który może dać Ci więcej rozwiązań, aby rozwiązać Twój problem.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Lincoln MKZ, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Lincoln MKZ.

Ссылка на основную публикацию