Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Mój Mercedes Classe E zjeżdża w prawo, co robić?

Jazda samochodem to dla większości codzienność, nasze drogi nie są cały czas bezpieczne i niezależnie od tego, czy pada deszcz, wietrznie czy śnieg, często nie mamy innego wyboru, jak tylko wsiąść do naszego Mercedesa Classe E. Nie potrafimy reagować na ruch uliczny warunkach staramy się mieć przynajmniej bezpieczny samochód! Jeśli nie jesteś pewny siebie, jeśli masz wrażenie, że Mercedes Classe E ciągnie w prawo, to jesteś we właściwym miejscu. Wszyscy podjęliśmy decyzję o napisaniu treści tego artykułu, aby pomóc Ci zlokalizować źródło tego problemu i szybko poczuć się bezpiecznie za kierownicą swojego samochodu. Aby tak się stało, najpierw przyjrzymy się przyczynom Mercedesa klasy E, który ściąga w prawo bez wibracji, a na koniec – samochodu, który ściąga w prawo z wibracjami.

Mercedes Classe E, który ciągnie w prawo bez wibracji

Mercedes Classe E ciągnie w prawo z powodu wyrównania

Zacznijmy od okoliczności Twojego Mercedesa klasy E, który ciągnie w prawo bez wibracji, jednym z najbardziej tradycyjnych źródeł nieprostej trajektorii w samochodzie jest wyrównanie, w rzeczywistości równoległość to regulacja kąta pionowego koła, ta regulacja jest zwykle przeprowadzana podczas wymiany opon. Chociaż trudno lub wręcz niemożliwe jest określenie stanu osiowania, możesz sprawdzić ściany boczne opon, jeśli zauważysz nieprawidłowe zużycie w swoim Mercedesie Classe E, najprawdopodobniej przyczyną jest wyrównanie. W takim przypadku udaj się do warsztatu lub specjalisty ds. opon, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Mercedes Benz E Class, KTÓRY PRZECHODZI w tryb awaryjny

Mercedes Classe E ciągnie w prawo z powodu opon

Mówiąc o oponach, równoległość to nie jedyny powód, dla którego samochód skręca w prawo. Prawdę mówiąc, jeśli masz różnica w ciśnieniu na oponach, racjonalne jest, aby Twój Mercedes Classe E nie był już stabilnym układem kierowniczym. Dlatego upewnij się, że sprawdziłeś ciśnienie we wszystkich czterech oponach. Oprócz ryzyka wypadku, jeśli Twój Mercedes Classe E będzie skręcał w lewo z powodu ciśnienia w oponach, przyspieszysz ich zużycie. W konsekwencji będziesz musiał je szybciej wymienić.

Mój Mercedes Classe E ciągnie w prawo i odczuwam wibracje:

Mercedes Classe E ciągnie w prawo ze względu na ciche klocki

Spójrzmy teraz na przypadek Mercedesa klasy E, który ciągnie w prawo, ale jednocześnie powoduje drgania kierownicy. Pierwszą częstą przyczyną błędu trajektorii i wibracji jest to, że twoje ciche bloki są martwe. Prawdę mówiąc, gdy są zbyt zniszczone, przestają spełniać swoje obowiązki amortyzatora i spoiwa pomiędzy różnymi elementami przedniego układu napędowego, co powoduje brak stabilności w sterowaniu i możliwość większego zużycia z jednej strony niż ten, który Twój Mercedes Classe E skręca w prawo. Sprawdź ich stan i wymień je w razie potrzeby. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat problemów związanych z cichymi blokami, zapoznaj się z naszą szczegółową treścią artykułu.

Mój Mercedes Classe E ściąga w prawo dzięki łożyskom

Inna możliwość, że Twój Mercedes Classe E ciągnie w prawo to jedno z Twoich łożysk, w większości przypadków przedni jest martwy, co więcej, ze względu na problem z trajektorią, powinieneś napotkać pojedyncze wibracje lub hałas toczenia. Prawdę mówiąc, gdy łożyska ulegają uszkodzeniu, przestają się obracać i spowalniają obrót koła, na którym są zamontowane, co z pewnością powoduje problem z trajektorią. Sprawdź ich stan i w razie potrzeby zleć ich wymianę.

Weiterlesen:
Jak zresetować licznik kilometrów w Mercedesie Classe E

Mój Mercedes Classe E ciągnie w prawo ze względu na amortyzatory

Last but not least, twój Mercedes Classe E, który ciągnie w prawo i wytwarza wibracje dzięki amortyzatorom. Niezależnie od tego, czy jest to miska amortyzatora, zmęczone sprężyny, czy skręcony cylinder, każdy problem związany z amortyzatorami może zakłócić zwykłe zachowanie Mercedesa Classe E. Powinieneś jednak doświadczyć hałasu podczas jazdy po wybojach lub progach zwalniających , na przykład. Sprawdź stan amortyzatorów i w razie potrzeby poproś warsztat o wymianę.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Mercedesa Classe E, przejdź do naszej kategorii Mercedes Classe E.

Ссылка на основную публикацию