Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Mój Mercedes klasy C odjeżdża w lewo, co robić ?

Prowadzenie samochodu to dla większości codzienność, nasze ścieżki nie są cały czas bezpieczne i niezależnie od tego, czy pada deszcz, wietrznie czy śnieg, często nie pozostaje nam nic innego, jak pojechać naszym Mercedesem klasy C. Nie będąc w stanie reagować na warunki drogowe, staramy się mieć co najmniej bezpieczny samochód! Jeśli nie jesteś bezpieczny, jeśli masz wrażenie, że Mercedes klasy C ciągnie w lewo, to jesteś w dobrym. Wszyscy podjęliśmy decyzję o stworzeniu tego artykułu, aby pomóc Ci odkryć przyczynę tego problemu i dość szybko poczuć się bezpiecznie za kierownicą swojego samochodu. Aby to zrobić, najpierw sprawdzimy przyczyny, dla których Mercedes klasy C jedzie w lewo bez wibracji i na koniec, samochód, który jedzie w lewo z wibracjami.

Mercedes klasy C, który ciągnie w lewo bez wibracji

Mercedes klasy C ciągnie się w lewo z powodu wyrównania

Zacznijmy od okoliczności twojego Mercedesa klasy C, który jedzie w lewo bez wibracji, jednym z najbardziej podstawowych korzeni nieprostej trajektorii w samochodzie jest wyrównanie, właściwie równoległość to regulacja kąta pionowego koła, ta regulacja jest najczęściej wykonywana podczas wymiany opon. Pomimo tego, że określenie stanu osiowania jest trudne lub wręcz niemożliwe, możesz zbadać ściany boczne opon, jeśli zauważysz nienormalne zużycie swojego Mercedesa klasy C, najprawdopodobniej wadliwe jest wyrównanie. W takim przypadku udaj się do warsztatu lub do specjalisty ds. opon, aby to poprawić.

Weiterlesen:
Jakie paliwo do Mercedesa klasy C ?

Mercedes klasy C ciągnie się w lewo z powodu opon

Mówiąc o oponach, równoległość to nie jedyny powód, dla którego samochód jedzie w lewo. W rzeczywistości, jeśli masz różnica w ciśnieniu na oponach, racjonalne jest, że Twój Mercedes klasy C nie jest już stabilnym układem kierowniczym. Upewnij się więc, że sprawdziłeś ciśnienie we wszystkich czterech oponach. Oprócz ryzyka wypadku, jeśli Twój Mercedes klasy C będzie jechał w lewo z powodu ciśnienia w oponach, przyspieszysz ich zużycie. W rezultacie będziesz musiał je szybciej wymienić.

Mój Mercedes klasy C ciągnie w lewo i odczuwam wibracje:

Mercedes klasy C ciągnie się w lewo ze względu na ciche klocki

Spójrzmy teraz na przypadek Mercedesa klasy C, który ciągnie w lewo, ale jednocześnie powoduje drgania kierownicy. Pierwszą podstawową przyczyną błędu trajektorii i wibracji jest to, że twoje ciche bloki są martwe. W rzeczywistości, gdy są zbyt zniszczone, nie radzą sobie już z funkcją amortyzatora i spoiwa między różnymi jednostkami przedniego układu napędowego, co kończy się brakiem stabilności układu kierowniczego i możliwością większego zużycia na jednym bok niż drugi, który Twój Mercedes klasy C ciągnie w lewo. Sprawdź ich stan i wymień je w razie potrzeby. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat problemów z cichymi blokami, przeczytaj nasz konkretny artykuł.

Mój Mercedes klasy C ciągnie w lewo przez łożyska

Inna możliwość, że Twój Mercedes klasy C ciągnie w lewo to jedno z twoich łożysk, zwykle przednia jest martwa, należy ponadto do wady trajektorii poddawać się szczególnym wibracjom lub hałasowi toczenia. W rzeczywistości, gdy łożyska są uszkodzone, nie obracają się już tak dobrze i spowalniają obrót koła, na którym są zamontowane, co automatycznie kończy się defektem trajektorii. Sprawdź ich stan i w razie potrzeby zleć ich wymianę.

Weiterlesen:
Wibracje pedału hamulca w Mercedes Benz C Class ?

Mój Mercedes klasy C ciągnie w lewo z powodu amortyzatorów

Last but not least, twój Mercedes klasy C, który ciągnie w lewo i wytwarza wibracje z powodu amortyzatorów. Nieważne, czy to miska amortyzatora, zużyte sprężyny, czy skręcony cylinder, każda usterka związana z amortyzatorami może zakłócić normalne zachowanie Mercedesa klasy C. Mimo to powinieneś być narażony na hałas, na przykład podczas jazdy po wybojach lub na progach zwalniających. Sprawdź stan amortyzatorów i w razie potrzeby poproś warsztat o wymianę.

W przypadku dalszych pytań dotyczących Mercedesa klasy C zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Mercedesa klasy C.

Ссылка на основную публикацию