Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Mój Volkswagen Polo jedzie w lewo, co robić ?

Prowadzenie samochodu to dla większości codzienność, nasze trasy nie zawsze są bezpieczne i nieważne, czy pada deszcz, wietrznie czy śnieg, często nie pozostaje nam nic innego, jak wziąć naszego Volkswagena Polo. Nie będąc w stanie reagować na warunki drogowe, staramy się mieć przynajmniej bezpieczny samochód! Jeśli nie czujesz się swobodnie, jeśli masz wrażenie, że… Volkswagen Polo ciągnie w lewo, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz zespół postanowił napisać ten artykuł, aby pomóc Ci znaleźć przyczynę tego problemu i dość szybko poczuć się bezpiecznie za kierownicą swojego samochodu. Aby tak się stało, najpierw przyjrzymy się przyczynom Volkswagen Polo, który ściąga w lewo bez wibracji, a na koniec samochód, który ściąga w lewo z wibracjami.

Volkswagen Polo, który ciągnie w lewo bez wibracji

Volkswagen Polo ciągnie w lewo z powodu wyrównania

Zacznijmy od przypadku Twojego Volkswagen Polo, który jedzie w lewo bez wibracji, jednym z najbardziej klasycznych źródeł nieprostej trajektorii w samochodzie jest wyrównanie, w rzeczywistości równoległość to regulacja kąta pionowego koła, ta regulacja jest w większości zakończona po zmianie opon. Nawet jeśli ustalenie stanu osiowania jest skomplikowane lub wręcz niemożliwe, możesz sprawdzić ściany boczne opon, jeśli zauważysz nieprawidłowe zużycie swojego Volkswagen Polo, prawdopodobnie jest to wadliwe wyrównanie. W takim przypadku udaj się do mechanika lub specjalisty od opon, aby go rozwiązać.

Volkswagen Polo ciągnie w lewo z powodu opon

Mówiąc o oponach, równoległość nie jest jedynym motywem samochodu skręcającego w lewo. W rzeczywistości, jeśli masz różnica w ciśnieniu na oponach, logiczne jest, że Twój Volkswagen Polo nie jest już stabilnym układem kierowniczym. Pamiętaj więc, aby sprawdzić ciśnienie we wszystkich czterech oponach. Oprócz ryzyka wypadku, jeśli poczujesz, że Twój Volkswagen Polo ściąga w lewo z powodu ciśnienia w oponach, przyspieszysz ich zużycie. W konsekwencji będziesz musiał je szybciej zmienić.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagen Polo 6?

Mój Volkswagen Polo ciągnie w lewo i czuję wibracje:

Volkswagen Polo ciągnie w lewo ze względu na ciche klocki

Spójrzmy teraz na przypadek Volkswagena Polo, który ciągnie w lewo, ale jednocześnie powoduje drgania kierownicy. Pierwszą znaną przyczyną błędu trajektorii i wibracji jest to, że twoje ciche bloki są martwe. W rzeczywistości, gdy są zbyt zniszczone, nie spełniają już swojego zadania jako amortyzatora i spoiwa między różnymi częściami samochodowymi przedniego układu napędowego, co prowadzi do braku stabilności w kierowaniu i możliwości, jeśli są bardziej zużyte na jednym bok niż drugi, który Twój Volkswagen Polo przeciąga w lewo. Sprawdź ich stan i w razie potrzeby zmień je. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat problemów z cichymi blokami, zapoznaj się z naszym konkretnym artykułem.

Mój Volkswagen Polo ciągnie w lewo przez łożyska

Inna możliwość, że Twój Volkswagen Polo ciągnie w lewo to jedno z Twoich łożysk, generalnie przedni jest martwy, powinieneś, ponadto, ze względu na niedobór trajektorii, odczuwać zauważalne wibracje lub hałas toczenia. W rzeczywistości, gdy łożyska ulegną uszkodzeniu, nie będą się już obracać i spowalniają obrót koła, na którym są zamontowane, co zdecydowanie prowadzi do niedoboru trajektorii. Sprawdź ich stan i w razie potrzeby zleć ich wymianę.

Mój Volkswagen Polo ciągnie w lewo z powodu amortyzatorów

Last but not least, twój Volkswagen Polo, który ciągnie w lewo i wytwarza wibracje dzięki amortyzatorom. Niezależnie od tego, czy jest to osłona amortyzatora, zmęczone sprężyny, czy skręcony cylinder, każda usterka związana z amortyzatorami może przeszkadzać w zwykłym zachowaniu Volkswagena Polo. Powinieneś jednak odczuwać hałas, na przykład podczas jazdy po wybojach lub na progach zwalniających. Sprawdź stan amortyzatorów i poproś mechanika samochodowego o wymianę, jeśli to konieczne.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo, spójrz na kategorię Volkswagen Polo.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Volkswagen Polo 5 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector