Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Maska utknęła na mojej Enklawie Buicka, co mogę zrobić?

Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawdzenie poziomu płynów w samochodzie, wykonanie serwisu, dodanie płynu do spryskiwaczy, czy wymianę akumulatora samochodowego, ważne jest, aby silnik był w dobrym stanie. Ale może się wydawać, że maska ​​twojej Enklawy Buicka nie chce się otworzyć, w takich przypadkach, jakie masz opcje? Na to właśnie dzisiaj odpowiemy i pomożemy Ci wyjść z tej irytującej sytuacji. Aby to osiągnąć, zobaczymy, co może być przyczyny zablokowanej maski w Enklawie Buicka a następnie jakie są rozwiązania, aby rozwiązać ten problem.

Dlaczego moja maska ​​utknęła w mojej Enklawie Buicka? Jakie są sposoby otwierania maski?

Jak pisaliśmy wcześniej, na przemian będziemy widzieć powody za maskę przyczepioną do Enklawy Buickai jakie rozwiązania są dostępne, aby otworzyć i naprawić maskę.

Zepsuty kabel do otwierania maski Enklawy Buick

Sytuacja pierwszego przypadku. Możesz nie być w stanie otworzyć maski Enklawy Buicka w wyniku kabla otwierającego. Rzeczywiście, z powodu zużycia lub w wyniku awarii, kabel biegnący z przedziału pasażerskiego do maski może z czasem ulec uszkodzeniu lub utknąć w osłonie, która go chroni. Chociaż jest to dość rzadkie w nowszych samochodach, nie jest nieprawdopodobne, że możesz być ofiarą tego problemu, zwłaszcza gdy w obszarze, w którym korzystasz z Enklawy Buicka, występuje dodatkowa wilgotność. W takim przypadku dostępnych jest kilka rozwiązań i udanie się do mechanika wydaje się najprostszym i najbardziej praktycznym podejściem. Będziesz musiał zdejmij przednią kratkę Enklawy Buicka, aby uzyskać dostęp do zamka na zablokowanej masce. Za pomocą dużego płaskiego śrubokręta będziesz mógł otworzyć zamek maski samochodu, wywierając siłę na zamek, aby zwolnić go ze sprężyny. Po otwarciu możesz spróbować znajdź uszkodzoną część kabla maski Enklawy Buicka, pozbądź się go od strony przedziału pasażerskiego i przedziału silnikowego i zamień go.

Jak otworzyć maskę mojej Enklawy Buicka, niezależnie od tego, czy mam przekręconą dźwignię otwierającą?

Druga sytuacja, która może spowodować maska ​​utknęła na Enklawie Buicka. Jest to tym razem na poziomie dźwigni pomocniczej, za pomocą której kończymy procedurę otwierania maski naszego auta. Po pewnym czasie ta dźwignia może się złamać lub przekręcić, a tym samym uniemożliwić całkowite otwarcie komory silnika. Powinno być możliwe odblokowanie maski z wnętrza samochodu, ale nie do końca. W tym scenariuszu a środkiem zaradczym jest użycie klamer wielofunkcyjnych i w szczelinie między maską a kratką chwycić pozostałą część dźwigni lub nieskręconą część dźwigni i pociągnąć ją z siłą. To otworzy zamknięty kaptur twojej Enklawy Buicka. Następnie, jeśli jest skręcony, spróbuj wyprostować go szczypcami. Lub zamień go na nowy.

Weiterlesen:
Wahanie podczas przyspieszania Enklawy Buicka

Zagraj w kabel, aby otworzyć zablokowaną maskę Enklawy Buicka

.

Przed ostatnim wyzwoleniem maska ​​utknęła na Enklawie Buicka, możesz być ofiarą kabla, który zaczyna mieć trochę luzu. W rzeczywistości system otwierania maski Twojego samochodu jest wyposażony w kabel, który prowadzi z przedziału pasażerskiego Twojej Enklawy Buick do otwieranej szafki. Z czasem ten kabel może się poluzować. Aby rozwiązać ten problem na stałe, jest tylko jedna metoda, Zmień kabel otwierający maskę swojej Enklawy Buick. Potrzebujesz jednak jednorazowego rozwiązania, aby móc: otwórz pokrywę swojego samochodu, będziesz musiał poprosić przyjaciela lub krewnego o pomoc. Ustaw osobę z przodu Enklawy Buicka, która przytrzymuje dźwignię tak, jakby chciała dokończyć otwieranie maski. I usiądź w przedziale pasażerskim, aby pociągnąć za uchwyt zwalniający maskę samochodu. Jeśli to nie zadziała, zawsze możesz spróbować zrobić jak w przypadku zerwanego kabla z parą zacisków. W przeciwnym razie udaj się do swojego warsztatu.

Maska mojej Enklawy Buicka utknęła

.

Wreszcie ostatnia sytuacja ma miejsce, gdy maska ​​zacina się po naciśnięciu klamki przedziału pasażerskiego. W tym przypadku, aby odblokować maskę Enklawy Buicka, umieść kogoś z przodu samochodu. A kto umiarkowanie naciska na maskę Enklawy Buicka, spowoduje to zwolnienie części luzu, dzięki czemu zamek zostanie odblokowany po naciśnięciu wewnętrznej klamki.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Enklawy Buick, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Enklawa Buick.

Ссылка на основную публикацию