Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Maska utknęła w moim Bmw Serie 3 E92, co mogę zrobić?

Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawdzenie poziomu płynów w samochodzie, wykonanie serwisu, uzupełnienie płynu do spryskiwaczy, czy wymianę akumulatora samochodowego, konieczne jest utrzymanie silnika w dobrym stanie. Niemniej jednak może się zdarzyć, że maska ​​Twojego Bmw Serie 3 E92 nie chce się otworzyć, w takim razie, co możesz zrobić? To jest dokładnie pytanie, na które odpowiemy w tym artykule i pomożemy Ci wyjść z tej irytującej sytuacji. Aby to zrobić, odkryjemy, co może być wyzwalacze zablokowanej maski w Twoim Bmw Serie 3 E92 a potem jakie są możliwości wyleczenia tego problemu.

Dlaczego moja maska ​​utknęła w moim Bmw Serie 3 E92? Jakie są możliwości otwarcia maski?

Jak wyjaśniliśmy wcześniej, na przemian będziemy widzieć powody za maskę przyczepioną do Twojego Bmw Serie 3 E92i jakie masz możliwości otwarcia i naprawy maski.

Zepsuty kabel do otwierania maski Bmw Serie 3 E92

Scenariusz pierwszego przypadku. Możesz nie być w stanie otworzyć maski swojego Bmw Serie 3 E92 w wyniku kabla otwierającego. Rzeczywiście, z powodu zużycia lub awarii, kabel, który biegnie z przedziału pasażerskiego do maski, może po pewnym czasie rozpaść się lub utknąć w osłonie, która go chroni. Chociaż jest to dość niezwykłe w przypadku nowszych pojazdów, nie jest wykluczone, że możesz być ofiarą tego problemu, zwłaszcza gdy w miejscu, w którym korzystasz z Bmw Serie 3 E92, panuje nadmierna wilgotność. W takim przypadku dostępnych jest niewiele możliwości i udanie się do mechanika wydaje się najprostszą i najbardziej praktyczną strategią. Będziesz musiał zdejmij przednią kratkę swojego Bmw Serie 3 E92, aby uzyskać dostęp do zamka na zablokowanej masce. Za pomocą dużego płaskiego śrubokręta będziesz mógł otworzyć zamek maski samochodu, wywierając siłę na zamek, aby zwolnić go ze sprężyny. Po otwarciu możesz spróbować zidentyfikować uszkodzoną część kabla maski swojego Bmw Serie 3 E92, pozbądź się go od strony przedziału pasażerskiego i silnika i wymień.

Jak otworzyć maskę mojego Bmw Serie 3 E92, nawet jeśli mam przekręconą dźwignię otwierania?

Druga możliwość, która może generować a maska ​​utknęła w Bmw Serie 3 E92. Jest to tym razem na poziomie dźwigni pomocniczej, która służy do dokończenia czynności otwierania maski samochodu. W miarę upływu czasu ta dźwignia może pęknąć lub przekręcić się, a tym samym uniemożliwić całkowite otwarcie komory silnika. Powinno być możliwe otwarcie maski z wnętrza samochodu, ale nie do końca. W tym scenariuszu a środkiem zaradczym jest użycie klamer wielofunkcyjnych i w szczelinie pomiędzy maską a kratą chwycić za pozostałą część dźwigni lub nieskręconą część dźwigni i mocno ją pociągnąć. Spowoduje to otwarcie zablokowanej maski Twojego Bmw Serie 3 E92. Następnie, jeśli jest skręcony, spróbuj wyprostować go szczypcami. Lub zmień go na nowy.

Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w moim Bmw Serie 3 E92?

Zagraj w kabel, aby otworzyć zakleszczoną maskę swojego Bmw Serie 3 E92

.

Przed ostatnim uzasadnieniem maska ​​utknęła w Bmw Serie 3 E92, możesz napotkać kabel, który zaczyna mieć trochę luzu. Rzeczywiście, mechanizm otwierania maski Twojego samochodu jest wyposażony w linkę, która prowadzi z przedziału pasażerskiego Twojego Bmw Serie 3 E92 do otwieranej szafki. Po pewnym czasie kabel może się poluzować. Aby raz na zawsze rozwiązać ten problem, jest tylko jedna metoda, wymień kabel otwierający maskę swojego Bmw Serie 3 E92. Potrzebujesz jednak jednorazowego rozwiązania, aby móc: otwórz pokrywę swojego samochodu, będziesz musiał poprosić kogoś o pomoc. Ustaw osobę z przodu Twojego Bmw Serie 3 E92, która przytrzymuje dźwignię tak, jakby chciała dokończyć otwieranie maski. I usiądź w przedziale pasażerskim, aby pociągnąć za uchwyt zwalniający maskę samochodu. Jeśli to nie zadziała, zawsze możesz spróbować zrobić jak w przypadku zerwanego kabla z parą zacisków. W przeciwnym razie idź do garażu.

Maska mojego Bmw Serie 3 E92 utknęła

.

Wreszcie ostatnia okoliczność to zablokowanie się maski podczas naciskania klamki przedziału pasażerskiego. W tym przypadku, aby odblokować maskę swojego Bmw Serie 3 E92, umieść kogoś z przodu samochodu. A kto umiarkowanie naciska na maskę Bmw Serie 3 E92, spowoduje to zwolnienie części luzu, dzięki czemu zamek zostanie odblokowany po naciśnięciu wewnętrznej klamki.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Bmw Serie 3 E92, spójrz na kategorię Bmw Serie 3 E92.

Weiterlesen:
Cena wymiany tarczy hamulcowej do Bmw Serie 3 E92 ?
Ссылка на основную публикацию