Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Maska utknęła w moim Mitsubishi Asx, co mogę zrobić?

Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawdzenie poziomu płynów w samochodzie, wymianę oleju, dodanie płynu do spryskiwaczy, czy wymianę akumulatora, konieczne jest utrzymywanie silnika w dobrym stanie. Ale może się zdarzyć, że maska ​​Twojego Mitsubishi Asx nie chce się otworzyć, w takich przypadkach, jakie masz opcje? Jest to konkretnie problem, na który dziś odpowiemy i pomożemy Ci wyjść z tej irytującej sytuacji. Aby to osiągnąć, odkryjemy, co może być przyczyny zablokowanej maski w Twoim Mitsubishi Asx a następnie jakie są rozwiązania tego problemu.

Dlaczego moja maska ​​utknęła w moim Mitsubishi Asx? Jakie są sposoby otwierania maski?

Jak opisaliśmy wcześniej, na przemian będziemy widzieć wyjaśnienia za maskę przyczepioną do Twojego Mitsubishi Asxi jakie rozwiązania są dostępne, aby otworzyć i naprawić maskę.

Uszkodzony kabel otwierania maski Mitsubishi Asx

Sytuacja pierwszego przypadku. Możesz nie być w stanie otworzyć maski swojego Mitsubishi Asx z powodu kabla otwierającego. W rzeczywistości, z powodu zużycia lub awarii, kabel, który biegnie z przedziału pasażerskiego do silnika, może po pewnym czasie rozpaść się lub utknąć w osłonie, która go chroni. Chociaż jest to dość nietypowe w przypadku nowszych samochodów, nie jest wykluczone, że możesz być ofiarą tego problemu, zwłaszcza gdy w miejscu, w którym korzystasz z Mitsubishi Asx, panuje nadmierna wilgotność. Jeśli tak jest, istnieje kilka możliwości, a udanie się do mechanika samochodowego wydaje się najprostszą i najbardziej praktyczną techniką. Będziesz musiał zdejmij przednią kratkę swojego Mitsubishi Asx, aby uzyskać dostęp do zamka na zablokowanej masce. Za pomocą dużego płaskiego śrubokręta będziesz mógł otworzyć zamek maski samochodu, wywierając siłę na zamek, aby zwolnić go ze sprężyny. Po otwarciu możesz spróbować zlokalizuj uszkodzoną część kabla maski Twojego Mitsubishi Asx, wyjmij go od strony przedziału pasażerskiego i komory silnika i wymień.

Jak otworzyć maskę mojego Mitsubishi Asx, niezależnie od tego, czy mam przekręconą dźwignię otwierania?

Druga możliwość, która może spowodować zablokowana maska ​​w Mitsubishi Asx. Jest to tym razem na poziomie dźwigni pomocniczej, która służy do zakończenia procedury otwierania maski Twojego samochodu. Po pewnym czasie ta dźwignia może się złamać lub przekręcić, a tym samym uniemożliwić całkowite otwarcie komory silnika. Powinno być możliwe odblokowanie maski z wnętrza samochodu, ale nie do końca. W tej sytuacji a leczenie polega na zastosowaniu klamer wielofunkcyjnych i w szczelinie między maską a kratką chwyć za resztę dźwigni lub za nieskręconą część dźwigni i pociągnij ją z siłą. To otworzy zamkniętą maskę Twojego Mitsubishi Asx. Następnie, jeśli jest skręcony, spróbuj wyprostować go szczypcami. Lub wymień go na nowy.

Weiterlesen:
Jak czyścić wtryskiwacze Mitsubishi Asx ?

Zagraj w kabel, aby otworzyć zakleszczoną maskę Twojego Mitsubishi Asx

.

Przed ostatnim wyzwoleniem zablokowana maska ​​w Mitsubishi Asx, możesz napotkać kabel, który zaczyna mieć trochę luzu. Prawdę mówiąc, System otwierania maski Twojego samochodu jest wyposażony w kabel, który prowadzi z przedziału pasażerskiego Twojego Mitsubishi Asx do otwieranej szafki. Po pewnym czasie kabel może się poluzować. Aby rozwiązać ten problem na zawsze, jest tylko jedno rozwiązanie, wymień kabel otwierania maski Twojego Mitsubishi Asx. Potrzebujesz jednak jednorazowego rozwiązania, aby móc: otwórz pokrywę swojego samochodu, będziesz musiał poprosić przyjaciela lub krewnego o pomoc. Ustaw osobę z przodu Twojego Mitsubishi Asx, która przytrzymuje dźwignię tak, jakby chciała dokończyć otwieranie maski. I usiądź w przedziale pasażerskim, aby pociągnąć za uchwyt zwalniający maskę samochodu. Jeśli to nie zadziała, zawsze możesz spróbować zrobić jak w przypadku zerwanego kabla z parą zacisków. W przeciwnym razie udaj się do swojego mechanika.

Maska mojego Mitsubishi Asx utknęła

.

Wreszcie ostatnia sytuacja ma miejsce, gdy maska ​​zacina się po naciśnięciu klamki przedziału pasażerskiego. W tym przypadku, Aby odblokować maskę Mitsubishi Asx, umieść kogoś z przodu samochodu. A kto umiarkowanie naciska na maskę Mitsubishi Asx, spowoduje to zwolnienie części luzu, dzięki czemu zamek zostanie odblokowany po naciśnięciu wewnętrznej klamki.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Mitsubishi Asx, spójrz na kategorię Mitsubishi Asx.

Ссылка на основную публикацию