Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Maska utknęła w moim Mitsubishi L200, co mogę zrobić?

Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawdzenie poziomu płynów w samochodzie, wymianę oleju, dodanie płynu do spryskiwaczy, czy wymianę akumulatora, ważne jest, aby silnik był w dobrym stanie. Ale może się wydawać, że maska ​​Twojego Mitsubishi L200 nie chce się otworzyć, w tym przypadku, co możesz zrobić? To jest dokładnie to pytanie, na które dzisiaj odpowiemy i pomożemy Ci wyjść z tej irytującej sytuacji. Aby to zrobić, zobaczymy, co może być wyzwalacze zablokowanej maski w Twoim Mitsubishi L200 a następnie jakie są możliwości rozwiązania tego problemu.

Dlaczego moja maska ​​utknęła w moim Mitsubishi L200? Jakie są możliwości otwarcia maski?

Jak zdradziliśmy wcześniej, powody będziemy widzieć na przemian za maskę przyczepioną do Twojego Mitsubishi L200i jakie możliwości możesz wykorzystać, aby otworzyć i naprawić maskę.

Uszkodzony kabel otwierania maski Mitsubishi L200

Sytuacja pierwszego przypadku. Możesz nie być w stanie otworzyć maski swojego Mitsubishi L200 z powodu kabla otwierającego. W rzeczywistości, z powodu zużycia lub awarii, kabel prowadzący z przedziału pasażerskiego do silnika może z czasem rozpaść się lub utknąć w osłonie, która go chroni. Chociaż zdarza się to dość rzadko w nowszych samochodach, nie jest niewyobrażalne, że możesz być ofiarą tego problemu, zwłaszcza gdy w obszarze, w którym korzystasz z Mitsubishi L200, występuje nadmierna wilgotność. W takim przypadku dostępnych jest kilka rozwiązań i udanie się do mechanika samochodowego wydaje się być najskuteczniejszą i najbardziej praktyczną metodą. Będziesz musiał zdejmij przednią kratkę swojego Mitsubishi L200, aby uzyskać dostęp do zamka na zablokowanej masce. Za pomocą dużego płaskiego śrubokręta będziesz mógł otworzyć zamek maski samochodu, wywierając siłę na zamek, aby zwolnić go ze sprężyny. Po otwarciu możesz spróbować zidentyfikować uszkodzoną część linki maski Twojego Mitsubishi L200, zdejmij go od strony przedziału pasażerskiego i silnika i wymień.

Jak otworzyć maskę mojego Mitsubishi L200, nawet jeśli mam przekręconą dźwignię otwierania?

Druga możliwość, która może spowodować przyklejona maska ​​w Mitsubishi L200. Jest to tym razem na poziomie dźwigni pomocniczej, która służy do zakończenia procedury otwierania maski Twojego samochodu. W miarę upływu czasu ta dźwignia może pęknąć lub przekręcić się, a tym samym uniemożliwić całkowite otwarcie komory silnika. Powinno być możliwe odblokowanie maski z wnętrza samochodu, ale nie do końca. W tym scenariuszu a środkiem zaradczym jest użycie klamer wielofunkcyjnych i w szczelinie między maską a kratą chwycić za pozostałą część dźwigni lub nieskręconą część dźwigni i mocno ją pociągnąć. To otworzy zamkniętą maskę Twojego Mitsubishi L200. Następnie, jeśli jest skręcony, spróbuj wyprostować go szczypcami. Lub zmień go na nowy.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić pasek rozrządu w Mitsubishi L200 ?

Zagraj w kabel, aby otworzyć zakleszczoną maskę Twojego Mitsubishi L200

.

Przed ostatnim uzasadnieniem przyklejona maska ​​w Mitsubishi L200, możesz napotkać kabel, który zaczyna mieć trochę luzu. Rzeczywiście, System otwierania maski Twojego samochodu jest wyposażony w kabel, który prowadzi z przedziału pasażerskiego Twojego Mitsubishi L200 do otwieranej szafki. Z czasem ten kabel może się poluzować. Aby rozwiązać ten problem na zawsze, jest tylko jedna metoda, wymień kabel otwierania maski Twojego Mitsubishi L200. Potrzebujesz jednak jednorazowego rozwiązania, aby móc: otwórz pokrywę swojego samochodu, będziesz musiał poprosić przyjaciela lub krewnego o pomoc. Ustaw osobę z przodu Twojego Mitsubishi L200, która przytrzymuje dźwignię tak, jakby chciała dokończyć otwieranie maski. I usiądź w przedziale pasażerskim, aby pociągnąć za uchwyt zwalniający maskę samochodu. Jeśli to nie zadziała, zawsze możesz spróbować zrobić jak w przypadku zerwanego kabla z parą zacisków. W przeciwnym razie udaj się do swojego warsztatu.

Maska mojego Mitsubishi L200 utknęła

.

Wreszcie ostatni przypadek ma miejsce, gdy maska ​​zacina się po naciśnięciu klamki przedziału pasażerskiego. W tym przypadku, Aby odblokować maskę Mitsubishi L200, ustaw kogoś z przodu samochodu. A kto umiarkowanie naciska na maskę Mitsubishi L200, spowoduje to zwolnienie części luzu, dzięki czemu zamek zostanie odblokowany po naciśnięciu wewnętrznej klamki.

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących Mitsubishi L200, spójrz na kategorię Mitsubishi L200.

Ссылка на основную публикацию