Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Mercedes klasy S, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Mercedesem Classe S i nie możesz określić, skąd pochodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć rozwiązania tych komplikacji. Jeśli w twoim przypadku, twój Mercedes klasy S zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci zlokalizować przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może wywołać wiele różnych komplikacji, dlatego spróbuj spojrzeć na nie z perspektywy tego, jak zachowuje się Twój Mercedes Classe S, gdy umiera podczas jazdy . Aby to zrobić, wypiszemy teraz listę wszystkich komponentów, które zostały zlokalizowane, a przyczyna ich awarii, gdy Mercedes Classe S zginie podczas jazdy.

Mercedes Classe S, KTÓRY WYŁĄCZA SIĘ PODCZAS JAZDY: ZAANGAŻOWANE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad pochodzenie Twojego Mercedesa Classe S, który ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie części, które w przypadku uszkodzenia będą przyczyną problemu, przez który przechodzisz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR jest jednym z elementów, które przysparzają kierowcy sporo kłopotów. Rzeczywiście, ten zawór ma zwyczaj zatykania się, gdy mija więcej czasu lub jest spowodowany „cichą” jazdą Twojego Mercedesa Classe S. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a gdy jest całkowicie zatkany, utraty mocy i prawdopodobnie utknięcie na biegu jałowym. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tym kompletnym artykułem dotyczącym komplikacji związanych z zaworem EGR.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Mercedes Classe S wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swoją jednostkę elektryczną, jeśli jest to na przykład przewód uziemiający, który może wywołać zwarcie lub całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najbardziej skomplikowanych motywów do wykrycia… Sugerujemy, abyś spróbował zlokalizować „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby, że pomiędzy przewodem a nadwoziem powstał łuk elektryczny, niemniej jednak na pewno będziesz musiał skontaktuj się ze specjalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Mercedesie Classe S?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie prędkości biegu jałowego silnika Twojego Mercedesa Classe S. Jeśli silnik Twojego Mercedesa Classe S zatrzyma się bez ostrzeżenia, gdy jesteś na postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika .

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej oczywistych motywów, bez paliwa, silnik przestaje działać. Czasami z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. W obu przypadkach Twój Mercedes Classe S może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza dopływu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Mercedes Classe S mogą przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się zwykle, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, głównie ze względu na stacyjkę, może czasami przysporzyć ci kłopotów i sprawić, że Twój Mercedes Classe S zatrzyma się podczas jazdy. Ta część, która jest niezbędna do uruchomienia samochodu, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Twojego Mercedesa Classe S w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnią najważniejszą przyczyną zatrzymania się Mercedesa Klasy S podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To pochodzenie jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator Mercedes Benz S Class ?

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie równie dobrze można paść ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu przypadkach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi pracę Twojego Mercedesa Classe S, ponieważ nie będzie on już w stanie zasilać najważniejszych części Twojego silnika.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Mercedesie Classe S, przejdź do naszej kategorii Mercedes Classe S.

Ссылка на основную публикацию