Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Najlepsza jednostka główna dla Jeep Grand Cherokee

Posiadanie przyjemnego pojazdu mechanicznego jest już konieczne, ale przywykliśmy też do spędzania dni w otoczeniu treści multimedialnych, czy to muzyki, czy wideo, i mamy coraz łatwiejszy dostęp do tego rodzaju treści i to naturalne, że to samo chcemy zrobić za kierownicą naszego Jeepa Grand Cherokee. Dlatego na tej stronie odkryjemy, co jest najlepsza jednostka główna dla Jeep Grand Cherokee . Jeśli chcesz kupić nowe radio samochodowe, aby korzystać z większej liczby funkcji lub słuchać ulubionych utworów, trafiłeś na właściwą stronę internetową. W tym celu najpierw sprawdzimy, jak dobrać radioodtwarzacz do Twojego Jeepa Grand Cherokee, a po drugie, jakie są rodzaje radia samochodowego, a na końcu jakie są najlepsze radia samochodowe do Jeepa Grand Cherokee .

Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa naklejony na moim Jeepie Grand Cherokee, co robić?

Jak wybrać jednostkę główną do swojego Jeepa Grand Cherokee?

Więc zaczynamy naszą stronę z treścią od jak wybrać radioodtwarzacz do Jeep Grand Cherokee? , aby pomóc Ci dokonać wyboru, przejrzymy różne funkcje, które wyróżniają radia samochodowe, a tym samym umożliwimy Ci uprzywilejowanie niektórych modeli zgodnie z Twoimi wezwaniami.

Różne atrybuty jednostki głównej Jeepa Grand Cherokee

 • Rozmiar jednostki głównej w Twoim Jeep Grand Cherokee : Rozmiar radia samochodowego jest wyrażony w DIN , 1 DIN jest odpowiednikiem standardowego gniazda radia samochodowego, które będzie odpowiednie dla większości pojazdów, a radio samochodowe 2 DIN jest dwa razy większe i generalnie ma ekran, dotykowy lub nie, który można do 7 cali w rozmiarze . Jeśli chcesz mieć radio samochodowe 2 DIN, musisz zapewnić odpowiednią przestrzeń, aby móc umieścić radio samochodowe w Twoim Jeepie Grand Cherokee.

  .

 • Moc dźwięku jednostki głównej: Jest to jeden z najważniejszych elementów przy wyborze odpowiedniego radia do Twojego Jeepa Grand Cherokee, ponieważ zbyt mocne radio samochodowe może wpływać na głośniki, a zbyt słabe radio samochodowe może dawać słabą reprodukcję dźwięku w Twoim pojeździe. A kiedy wymienisz radio samochodowe, aby uzyskać lepszy dźwięk, spójrz uważnie na instrukcję obsługi swojego Jeepa Grand Cherokee , aby określić moc twojego systemu dźwiękowego, która jest określona przez wykończenie tego.
 • Cechy produktu radia samochodowego: Wraz z władzą jest to dla większości z nas najistotniejsze kryterium. W rzeczywistości wszystkie radia będą zawierały proste funkcje, które są radio , ale na niektórych z nich odkryjesz Port USB , A odtwarzacz CD , możliwość podłączenia telefonu przez Bluetooth w Twoim Jeepie Grand Cherokee, a tym samym przeniesienia muzyki do Twojego pojazdu silnikowego, lub telefon w zestawie głośnomówiącym . W końcu niektóre radia samochodowe, takie jak DIN 2, pozwolą Ci korzystać z GPS lub oglądać treści wideo .

  .

 • Połączenia: Gniazda jednostki głównej Twojego Jeepa Grand Cherokee będą ważne, ponieważ na podstawie rocznika pojazdu silnikowego i dostępnych opcji, konieczne będzie znalezienie odpowiedniego dla nich radia. Gniazdo anteny radiowej jest kompatybilne z 90% Jeepa Grand Cherokee, w każdym innym przypadku potrzebny będzie adapter. Jeśli z drugiej strony masz sterowanie na kierownicy , będziesz potrzebować kompatybilnego radia samochodowego, jeśli nadal chcesz mieć możliwość korzystania z niego. Wreszcie gniazdo 3 mm lub gniazdo pomocnicze umożliwia łatwe przesyłanie dźwięku z telefonu do głośników.
 • Cena: Na koniec, ostatnie kryterium, będziesz musiał określić budżet na zakup radia samochodowego Twojego Jeepa Grand Cherokee. Możesz znaleźć modele marek własnych w cenach około 30/40 € z naprawdę prostymi funkcjami, a za najbardziej udane modele możesz osiągnąć nawet kilkaset euro. Od Ciebie zależy, czy odkryjesz właściwą równowagę zgodnie z Twoimi potrzebami i jakością, jaką chcesz mieć.
Weiterlesen:
Jak zresetować czujnik ciśnienia w oponach Jeep Grand Cherokee?

.

Wybierz swoją jednostkę główną zgodnie ze swoimi potrzebami

W tej drugiej sekcji przedstawimy 4 główne kategorie radiów samochodowych do Jeep Grand Cherokee zgodnie z potrzebami każdego z nich. Umożliwi to łatwiejszy dobór jednostki głównej do Twojego samochodu.

jednostka główna do słuchania muzyki

Jeśli chcesz po prostu słuchać muzyki, wystarczy klasyczne radio samochodowe, w budżecie między 50 i 80 euro powinieneś być w stanie odkryć, czego chcesz, niektóre zostaną zbudowane z Port USB i ewentualnie jack gniazdo elektryczne. W droższych modelach również będziesz miał odtwarzacz CD .

Jednostka główna do słuchania muzyki i wykonywania połączeń telefonicznych

.

Z drugiej strony, jeśli oprócz słuchania muzyki podczas jazdy chcesz nawiązywać połączenia, będziesz musiał przełączyć się na modele zbudowane z Bluetooth aby mieć dźwięk rozmów na głośnikach, co więcej, umożliwi to przeniesienie całej zawartości audio ze smartfona do Jeepa Grand Cherokee bez użycia rąk. Zaplanuj budżet między 70 i 120 euro .

Jednostka główna do słuchania muzyki, wykonywania połączeń i oglądania filmów

.

Jeśli chcesz mieć możliwość korzystania z ekranu radia samochodowego swojego Jeepa Grand Cherokee, musisz przełączyć się na DIN 2 model, który będzie miał ekran do 7 cali. Cena na pewno będzie wyższa i będziesz musiał zainwestować między 150 i 300 euro dla jednego z tych modeli.

jednostka główna do słuchania muzyki, wykonywania połączeń telefonicznych i oglądania filmów oraz posiadania GPS;

Wreszcie, jeśli chcesz mieć kompletny pakiet, z zintegrowany GPS oprócz ekranu, budżety naprawdę szaleją i tak naprawdę nie zachęcamy do tego rodzaju produktów, ponieważ GPS naszych smartfonów teraz zasadniczo wykonuje pracę. Ale planuj spędzić między 200 i 1000 euro .

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik szyby w Jeepie Grand Cherokee?

Najlepsza jednostka główna dla Jeep Grand Cherokee

.

Teraz przejdziemy do nasz wybór najlepszej jednostki głównej do Jeepa Grand Cherokee . Zdecydowaliśmy się podzielić nasz wybór według budżetu i funkcjonalności.

Najlepszy tani radioodtwarzacz USB do Jeep Grand Cherokee

Radioodtwarzacz samochodowy Pioneer MHV-S11UI.

Pioneer to popularna firma produkująca komponenty audio. Ta podstawowa stacja posiada wszystkie funkcje i opcje, których potrzebujesz, aby cieszyć się doskonałymi wrażeniami słuchowymi za kierownicą Twojego Jeepa Grand Cherokee. Możesz zdjąć przód urządzenia, aby zapobiec kradzieży.

Korzyści:

 • Wartość pieniądza
 • Port USB.
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Moc 4 x 50 watów
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.

Niedogodność

 • Brak Bluetootha.
 • Bez odtwarzacza CD, bez odtwarzacza CD.

Najlepsza jednostka główna klasy średniej USB i Bluetooth dla Jeep Grand Cherokee

Radioodtwarzacz samochodowy Pioneer DEH-S11UB

Ten sam zakres, co nasze poprzednie radio samochodowe, z drugiej strony zaaranżowany dodatkowo do tego, który odkrył wyższy odtwarzacz CD dla tych, którzy chcą skorzystać z tej opcji. Możesz stale zdejmować przód urządzenia, aby zapobiec kradzieży. Naszym zdaniem jest to kompletny model, który zasługuje na miano najlepsza jednostka główna dla XX .

Korzyści:

 • Wartość pieniądza
 • Port USB
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Moc 4 x 50 watów
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.
 • Odtwarzacz CD.

Niedogodność

 • Bez Bluetooth, bez Bluetooth, bez Bluetooth.

Radioodtwarzacz samochodowy JVC KD-X351BT

JVC produkuje radia samochodowe od ponad 15 lat i jest jednym z wiodących graczy na rynku, gwarancją jakości i niezawodności. Dzięki temu radiu samochodowemu będziesz miał możliwość korzystać z Bluetooth na swoim Jeepie Grand Cherokee.

Weiterlesen:
Jak czyścić reflektory w Jeepie Grand Cherokee?

Korzyści:

 • Wartość pieniądza
 • Port USB.
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Moc 4 x 50 watów
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.
 • Wbudowany mikrofon zewnętrzny do wykonywania połączeń.
 • Bluetooth.

Niedogodność

 • Bez odtwarzacza CD, bez odtwarzacza CD.

Najlepsza jednostka główna premium Bluetooth dla Jeep Grand Cherokee

Radioodtwarzacz samochodowy Pioneer DEH-S41BT

Jakość dźwięku Pioneera pozostaje taka sama, w tym radiu samochodowym znajdziesz Bluetooth, odtwarzacz CD i inne funkcjonalne funkcje, które pozwolą Ci cieszyć się optymalnym ustawieniem dźwięku w Twoim Jeepie Grand Cherokee. Jest to naszym zdaniem jeden z najlepsze radio samochodowe dla Jeep Grand Cherokee

Korzyści:

 • Port USB Quick Charge, który umożliwia dość szybkie ładowanie smartfona.
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Odtwarzacz CD.
 • Aplikacja do zarządzania radiem samochodowym w smartfonie.
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.
 • Zintegrowany mikrofon zewnętrzny do wykonywania połączeń.
 • Bluetooth.

Niedogodność

 • Dość drogie

Kilka wskazówek dotyczących zakupu jednostki głównej do Jeepa Grand Cherokee

Aby zakończyć naszą stronę z treścią, podamy kilka końcowych wskazówek, aby upewnić się, że wybierzesz najlepsze radio Jeep Grand Cherokee dla swoich potrzeb i samochodu.

 • Upewnij się, że zapoznałeś się z instrukcją obsługi, aby sprawdzić moc systemu dźwiękowego przed jego zakupem.
 • Nie wybieraj zestawu radiowego do swojego Jeepa Grand Cherokee według jego ceny, ale według własnych potrzeb.
 • Kupując samochód, weź pod uwagę odsprzedaż i postaraj się, w miarę możliwości, uzyskać system audio pasujący do Twojego wnętrza.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Jeepa Grand Cherokee, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Jeep Grand Cherokee.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę serwisową Jeep Grand Cherokee?
Ссылка на основную публикацию