Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Najlepsza jednostka główna dla Mercedes Benz GLC Class

Posiadanie wygodnego samochodu jest już konieczne, ale jesteśmy też przyzwyczajeni do spędzania dni w otoczeniu treści multimedialnych, czy to muzyki, czy wideo, i mamy coraz łatwiejszy dostęp do tego rodzaju treści i to naturalne, że mamy chcesz zrobić to samo za kierownicą naszej Mercedes Benz GLC Class. Dlatego dzisiaj zobaczymy, co jest najlepsza jednostka główna dla Mercedes Benz GLC Class . Jeśli chcesz kupić nowe radio samochodowe, aby cieszyć się większą liczbą funkcji lub cieszyć się ulubionymi utworami, jesteś we właściwym miejscu. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się, jak wybrać jednostkę główną do Twojego Mercedes Benz GLC Class, a po drugie, jakie są różne typy radia samochodowego, a na końcu, jakie są najlepsze radia samochodowe do Mercedes Benz GLC Class .

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę silnika Mercedes Benz GLC Class ?

Jak wybrać radioodtwarzacz dla jego Mercedes Benz GLC Class?

Więc zaczynamy naszą treść od jak wybrać radioodtwarzacz dla Mercedes Benz GLC Class , aby pomóc Ci dokonać wyboru, omówimy różne funkcje, które wyróżniają radia samochodowe, a tym samym umożliwią Ci uprzywilejowanie niektórych modeli zgodnie z Twoimi potrzebami.

Różne cechy jednostki głównej Mercedes Benz GLC Class

 • Rozmiar jednostki głównej w Twojej Mercedes Benz GLC Class : Proporcje radia samochodowego wyrażono w DIN , 1 DIN jest odpowiednikiem standardowego gniazda radia samochodowego, które będzie odpowiednie dla większości pojazdów, a radio samochodowe 2 DIN jest dwa razy większe i generalnie ma ekran, dotykowy lub nie, który można do 7 cali w rozmiarze . Jeśli chcesz mieć radio samochodowe 2 DIN, musisz zapewnić odpowiednią przestrzeń, aby móc naprawić radio samochodowe w swoim Mercedes Benz GLC Class.

  .

 • Moc dźwięku jednostki głównej: Jest to jeden z najważniejszych czynników przy wyborze odpowiedniego radia do Twojego Mercedesa GLC Class, ponieważ radio samochodowe o zbyt dużej mocy może wpływać na głośniki, a zbyt słabe radio samochodowe może dawać słabą reprodukcję dźwięku w Twoim samochodzie. A kiedy zmienisz radio samochodowe, aby uzyskać lepszy dźwięk, dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi swojego Mercedes Benz GLC Class , aby poznać moc swojego systemu dźwiękowego, która będzie zależeć od wykończenia tego.
 • Dane techniczne radia samochodowego: Wraz z władzą jest to dla większości z nas najistotniejsze kryterium. W rzeczywistości wszystkie radia będą zawierały prostą funkcjonalność, którą jest: radio , ale na niektórych z nich odkryjesz Port USB , A odtwarzacz CD , możliwość podłączenia telefonu przez Bluetooth do Mercedesa Benz GLC Class, a tym samym przeniesienia muzyki do samochodu, lub telefon w zestawie głośnomówiącym . W końcu niektóre radia samochodowe, takie jak DIN 2, umożliwiają korzystanie z GPS lub oglądać treści wideo .

  .

 • Połączenia: Gniazda w radioodtwarzaczu Twojego Mercedes Benz GLC Class będą ważne, ponieważ w zależności od rocznika Twojego samochodu, jego opcji, konieczne będzie znalezienie odpowiedniego dla nich radia. Gniazdo anteny radiowej jest kompatybilne z 90% Mercedes Benz GLC Class, w każdym innym przypadku potrzebny będzie adapter. Jeśli z drugiej strony masz sterowanie na kierownicy , będziesz potrzebować kompatybilnego radia samochodowego, jeśli nadal chcesz mieć możliwość korzystania z niego. Wreszcie gniazdo 3 mm lub gniazdo pomocnicze umożliwia łatwe przesyłanie dźwięku z telefonu do głośników.
 • Cena: Na koniec, ostatnie kryterium, będziesz musiał określić budżet na zakup radia samochodowego Twojego Mercedes Benz GLC Class. Możesz znaleźć modele marek własnych w cenach około 30/40 € z naprawdę prostymi funkcjami, a za najbardziej udane modele możesz osiągnąć nawet kilkaset euro. Od Ciebie zależy, czy odkryjesz właściwą równowagę zgodnie z Twoimi potrzebami i jakością, jaką chcesz mieć.
Weiterlesen:
Gdzie jest rozrusznik w Mercedesie Classe Glc?

.

Wybierz swoją jednostkę główną zgodnie ze swoimi potrzebami

W tej drugiej części przedstawimy Wam 4 najważniejsze kategorie radioodbiorników Mercedes Benz GLC Class zgodnie z potrzebami każdego z nich. Umożliwi to łatwiejszy dobór jednostki głównej do Twojego samochodu.

jednostka główna do słuchania muzyki

Jeśli chcesz po prostu słuchać muzyki, wystarczy klasyczne radio samochodowe, w budżecie między 50 i 80 euro powinieneś być w stanie odkryć, czego chcesz, niektóre zostaną zbudowane z Port USB i ewentualnie jack gniazdo elektryczne. W droższych modelach również będziesz miał odtwarzacz CD .

Jednostka główna do słuchania muzyki i wykonywania połączeń telefonicznych

.

Jeśli z drugiej strony chcesz wykonywać połączenia, aby cieszyć się muzyką podczas jazdy, musisz przełączyć się na modele zbudowane z Bluetooth aby dźwięk rozmów był słyszalny w głośnikach, co więcej, umożliwi to przeniesienie całej zawartości audio ze smartfona do zestawu głośnomówiącego Mercedes Benz GLC Class. Zaplanuj budżet między 70 i 120 euro .

Jednostka główna do słuchania muzyki, wykonywania połączeń i oglądania filmów

.

Jeśli chcesz mieć możliwość korzystania z ekranu w radiu samochodowym Mercedes Benz GLC Class, musisz przełączyć się na DIN 2 model, który będzie miał ekran do 7 cali. Cena na pewno będzie wyższa i będziesz musiał zainwestować między 150 i 300 euro dla jednego z tych modeli.

jednostka główna do słuchania muzyki, wykonywania połączeń telefonicznych i oglądania filmów oraz posiadania GPS;

Wreszcie, jeśli chcesz mieć kompletny pakiet, z wbudowany GPS co więcej, na ekranie budżety naprawdę szaleją i niekoniecznie sugerowalibyśmy tego rodzaju produkt, ponieważ GPS naszych smartfonów zasadniczo wykonuje pracę. Ale planuj spędzić między 200 i 1000 euro .

Weiterlesen:
Jak holować Mercedesa Classe Glc ?

Najlepsza jednostka główna dla Mercedes Benz GLC Class

.

Teraz przejdziemy do nasz wybór najlepszej jednostki głównej dla Mercedes Benz GLC Class . Zdecydowaliśmy się podzielić nasz wybór według budżetu i funkcjonalności.

Najlepszy tani radioodtwarzacz USB do Mercedes Benz GLC Class

Radioodtwarzacz samochodowy Pioneer MHV-S11UI.

Pioneer to uznana marka komponentów audio, ta podstawowa stacja posiada wszystkie funkcje i opcje, których potrzebujesz, aby cieszyć się doskonałymi wrażeniami słuchowymi za kierownicą Mercedesa GLC Class. Możesz zdjąć przód urządzenia, aby zapobiec kradzieży.

Korzyści:

 • Wartość pieniądza
 • Port USB.
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Moc 4 x 50 watów
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.

Niedogodność

 • Brak Bluetootha.
 • Bez odtwarzacza CD, bez odtwarzacza CD.

Najlepsza jednostka główna klasy średniej USB i Bluetooth dla Mercedes Benz GLC Class

Radioodtwarzacz samochodowy Pioneer DEH-S11UB

Ten sam zakres, co nasze poprzednie radio samochodowe, z drugiej strony jest dostosowany do wyższego odtwarzacza CD dla tych, którzy chcą skorzystać z tej opcji. Możesz stale wyjmować przód urządzenia, aby zapobiec kradzieży. Naszym zdaniem jest to kompletny model, który zasługuje na miano najlepsza jednostka główna dla XX .

Korzyści:

 • Wartość pieniądza
 • Port USB
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Moc 4 x 50 watów
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.
 • Odtwarzacz CD.

Niedogodność

 • Bez Bluetooth, bez Bluetooth, bez Bluetooth.

Radioodtwarzacz samochodowy JVC KD-X351BT

JVC produkuje radia samochodowe od ponad 15 lat i jest jednym z wiodących graczy w branży, gwarancją jakości i niezawodności. Dzięki temu radiu samochodowemu będziesz miał możliwość korzystać z Bluetooth na Twoim Mercedesie GLC Class.

Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa przyklejony do mojego Mercedesa Classe Glc, co robić?

Korzyści:

 • Wartość pieniądza
 • Port USB.
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Moc 4 x 50 watów
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.
 • Wbudowany mikrofon zewnętrzny do wykonywania połączeń.
 • Bluetooth.

Niedogodność

 • Bez odtwarzacza CD, bez odtwarzacza CD.

Najlepsza jednostka główna premium Bluetooth dla Mercedes Benz GLC Class

Radioodtwarzacz samochodowy Pioneer DEH-S41BT

Jakość dźwięku Pioneera pozostaje taka sama, w tym radiu samochodowym znajdziesz Bluetooth, odtwarzacz CD i inne funkcjonalne funkcje, które pozwolą Ci cieszyć się optymalnym środowiskiem dźwiękowym w Twoim Mercedes Benz GLC Class. Jest to naszym zdaniem jeden z najlepsze radio samochodowe dla Mercedes Benz GLC Class

Korzyści:

 • Port USB Quick Charge, który umożliwia szybkie ładowanie smartfona.
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Odtwarzacz CD.
 • Aplikacja do zarządzania radiem samochodowym w smartfonie.
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.
 • Wbudowany mikrofon zewnętrzny do wykonywania połączeń.
 • Bluetooth.

Niedogodność

 • Dość drogie

Kilka sugestii dotyczących zakupu jednostki głównej do Twojego Mercedes Benz GLC Class

Aby zakończyć naszą treść, przedstawimy kilka ostatecznych sugestii, aby upewnić się, że wybierzesz najlepsze radio Mercedes Benz GLC Class dla swoich potrzeb i pojazdu.

 • Upewnij się, że sprawdziłeś instrukcję, aby zweryfikować moc swojego systemu dźwiękowego przed jego zakupem.
 • Nie wybieraj zestawu radiowego do swojego Mercedesa GLC Class według jego ceny, ale według własnych potrzeb.
 • Kupując samochód, weź pod uwagę odsprzedaż i spróbuj, jeśli masz na to budżet, uzyskać system audio pasujący do Twojego wnętrza.
Weiterlesen:
Wibracje zmiany biegów w Mercedesie Classe Glc ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mercedes Benz GLC Class, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Mercedes Benz GLC Class.

Ссылка на основную публикацию