Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Najlepsza jednostka główna dla Mercedes Benz M Class

Posiadanie wygodnego pojazdu silnikowego jest już niezbędne, ale jesteśmy również przyzwyczajeni do spędzania dni w otoczeniu treści multimedialnych, czy to muzyki, czy wideo, i mamy coraz łatwiejszy dostęp do tego typu treści i to naturalne, że podobnie chcemy zrobić za kierownicą naszego Mercedesa Benz klasy M. Dlatego w tym artykule odkryjemy, co to jest najlepsza jednostka główna dla Mercedes Benz M Class . Jeśli chcesz kupić nowe radio samochodowe, aby cieszyć się większą liczbą funkcji lub preferowanym dźwiękiem, jesteś we właściwym miejscu. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się, jak dobrać radioodtwarzacz do Twojego Mercedesa Benz M Klasa, a po drugie, jakie są rodzaje radia samochodowego, a na końcu, jakie są najlepsze radia samochodowe do Mercedesa Benz klasy M .

Weiterlesen:
Wycieraczka zablokowana w Mercedesie Benz M Class

Jak wybrać jednostkę główną do swojego Mercedesa Benz M Class?

Więc zaczynamy naszą treść od jak wybrać radioodtwarzacz dla Mercedes Benz M Class , aby pomóc Ci dokonać wyboru, przeanalizujemy różne funkcje, które wyróżniają radia samochodowe, a tym samym umożliwimy Ci uprzywilejowanie niektórych modeli zgodnie z Twoimi życzeniami.

Różne cechy radioodtwarzacza Mercedes Benz M Class

 • Rozmiar jednostki głównej w Twoim Mercedes Benz M Class : Proporcje radia samochodowego wyrażono w DIN , 1 DIN jest odpowiednikiem klasycznego gniazda radia samochodowego, które będzie odpowiednie dla większości pojazdów, a radio samochodowe 2 DIN jest dwa razy większe i często ma ekran, dotykowy lub nie, który można do 7 cali w rozmiarze . Jeśli chcesz mieć radio samochodowe 2 DIN, musisz zapewnić odpowiednią przestrzeń, aby móc zainstalować radio samochodowe w Twoim Mercedes Benz M Class.

  .

 • Moc dźwięku jednostki głównej: Jest to jedno z najważniejszych kryteriów wyboru odpowiedniego radia do Twojego Mercedesa Benz klasy M, ponieważ zbyt mocne radio samochodowe może zrujnować głośniki, a zbyt słabe radio samochodowe może dawać słabą reprodukcję dźwięku w Twoim samochodzie. A kiedy wymienisz radio samochodowe, aby uzyskać lepszy dźwięk, spójrz uważnie na instrukcję obsługi swojego Mercedesa Benz M Klasa , aby poznać moc swojego systemu dźwiękowego, który jest określony przez wykończenie tego.
 • Cechy produktu radia samochodowego: Wraz z władzą jest to dla większości z nas najważniejsze kryterium. Oczywiście wszystkie radia będą zawierały podstawową funkcjonalność, którą jest: radio , ale na niektórych z nich odkryjesz Port USB , A odtwarzacz CD , możliwość podłączenia telefonu przez Bluetooth do Twojego Mercedesa Benz M Class, a tym samym przeniesienia muzyki do Twojego samochodu, lub telefon w zestawie głośnomówiącym . W końcu niektóre radia samochodowe, takie jak DIN 2, pozwolą Ci korzystać z GPS lub oglądać treści wideo .

  .

 • Połączenia: Gniazda w radioodbiorniku Twojego Mercedesa klasy M będą ważne, ponieważ w zależności od roku, w którym posiadasz samochód, jakie ma opcje, konieczne będzie znalezienie odpowiedniego dla nich radia. Gniazdo anteny radiowej jest kompatybilne z 90% Mercedes Benz M Class, w każdym innym przypadku potrzebny będzie adapter. Jeśli z drugiej strony masz sterowanie na kierownicy , będziesz potrzebować kompatybilnego radia samochodowego, jeśli nadal chcesz mieć możliwość korzystania z niego. Wreszcie gniazdo 3 mm lub gniazdo pomocnicze umożliwia łatwe przesyłanie dźwięku z telefonu do głośników.
 • Cena: Na koniec, ostatnie kryterium, będziesz musiał określić budżet na zakup radia samochodowego Twojego Mercedes Benz M Class. Można znaleźć modele marek własnych w cenach około 30/40 € z naprawdę podstawowymi możliwościami, a za najbardziej udane modele można dostać nawet kilkaset euro. Od Ciebie zależy, czy odkryjesz odpowiednią równowagę, zgodnie z Twoimi potrzebami i jakością, którą chcesz mieć.
Weiterlesen:
Mój Mercedes Benz M Class zjeżdża w prawo, co robić?

.

Wybierz swoją jednostkę główną zgodnie ze swoimi potrzebami

W tej drugiej sekcji przedstawimy Wam 4 główne klasy radioodbiorników samochodowych do Mercedesa Benz M Class w zależności od potrzeb każdego z nich. Umożliwi to łatwiejszy dobór jednostki głównej do Twojego samochodu.

jednostka główna do słuchania muzyki

Jeśli chcesz po prostu słuchać muzyki, wystarczy klasyczne radio samochodowe, w budżecie między 50 i 80 euro powinieneś być w stanie odkryć, czego chcesz, niektóre będą zaprojektowane z Port USB i ewentualnie jack gniazdo elektryczne. W droższych modelach również będziesz miał odtwarzacz CD .

Jednostka główna do słuchania muzyki i wykonywania połączeń telefonicznych

.

Z drugiej strony, jeśli oprócz słuchania muzyki podczas jazdy chcesz dzwonić, będziesz musiał przełączyć się na modele zaprojektowane z Bluetooth aby dźwięk rozmów był słyszalny w głośnikach, dodatkowo umożliwi to przeniesienie całej zawartości audio ze smartfona do zestawu głośnomówiącego Mercedes Benz M Class. Zaplanuj budżet między 70 i 120 euro .

Jednostka główna do słuchania muzyki, wykonywania połączeń i oglądania filmów

.

Jeśli chcesz mieć możliwość korzystania z ekranu radia samochodowego swojego Mercedesa Benz klasy M, musisz przełączyć się na DIN 2 model, który będzie miał ekran do 7 cali. Cena na pewno będzie wyższa i będziesz musiał zainwestować między 150 i 300 euro dla jednego z tych modeli.

jednostka główna do odtwarzania muzyki, wykonywania połączeń telefonicznych i oglądania filmów oraz posiadania GPS

Wreszcie, jeśli chcesz mieć kompletny pakiet, z zintegrowany GPS oprócz ekranu, budżety naprawdę szaleją i tak naprawdę nie sugerujemy tego typu produktów, ponieważ GPS naszych smartfonów teraz w dużej mierze wykonuje pracę. Ale planuj spędzić między 200 i 1000 euro .

Weiterlesen:
Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Mercedes Benz M Class ?

Najlepsza jednostka główna dla Mercedes Benz M Class

.

Teraz przejdziemy do nasz asortyment najlepszych radioodtwarzaczy do Mercedesa Benz klasy M . Zdecydowaliśmy się podzielić nasz wybór według budżetu i funkcji.

Najlepszy tani radioodtwarzacz USB do Mercedes Benz M Klasa

Radioodtwarzacz samochodowy Pioneer MHV-S11UI.

Pioneer jest dobrze znaną firmą produkującą elementy audio. Ta podstawowa stacja ma wszystkie funkcje i opcje, których potrzebujesz, aby cieszyć się doskonałymi wrażeniami słuchowymi za kierownicą Twojego Mercedesa klasy M. Możesz zdjąć przód urządzenia, aby zapobiec kradzieży.

Korzyści:

 • Wartość pieniądza
 • Port USB.
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Moc 4 x 50 watów
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.

Niedogodność

 • Brak Bluetootha.
 • Bez odtwarzacza CD, bez odtwarzacza CD.

Najlepsza jednostka główna klasy średniej USB i Bluetooth dla Mercedes Benz M Class

Radioodtwarzacz samochodowy Pioneer DEH-S11UB

Ten sam zakres, co nasze poprzednie radio samochodowe, z drugiej strony zaaranżowany w dodatku do tego, który widzieliśmy wyżej w odtwarzaczu CD, dla tych, którzy chcą skorzystać z tej opcji. Możesz stale zdejmować przód urządzenia, aby zapobiec kradzieży. Naszym zdaniem jest to kompletny model, który zasługuje na miano najlepsza jednostka główna dla XX .

Korzyści:

 • Wartość pieniądza
 • Port USB
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Moc 4 x 50 watów
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.
 • Odtwarzacz CD.

Niedogodność

 • Bez Bluetooth, bez Bluetooth, bez Bluetooth.

Radioodtwarzacz samochodowy JVC KD-X351BT

JVC produkuje radia samochodowe od ponad 15 lat i jest jednym z najlepszych graczy w branży, gwarancją jakości i niezawodności. Dzięki temu radiu samochodowemu będziesz miał możliwość korzystać z Bluetooth w Twoim Mercedesie Benz M Class.

Weiterlesen:
Problem z wtryskiem Mercedes Classe M, co robić ?

Korzyści:

 • Wartość pieniądza
 • Port USB.
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Moc 4 x 50 watów
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.
 • Wbudowany mikrofon zewnętrzny do wykonywania połączeń.
 • Bluetooth.

Niedogodność

 • Bez odtwarzacza CD, bez odtwarzacza CD.

Najlepsza jednostka główna premium Bluetooth dla Mercedes Benz M Class

Radioodtwarzacz samochodowy Pioneer DEH-S41BT

Jakość dźwięku Pioneera pozostaje podobna, w tym radiu samochodowym znajdziesz Bluetooth, odtwarzacz CD i inne funkcjonalne funkcje, które pozwolą Ci cieszyć się optymalnym środowiskiem dźwiękowym w Twoim Mercedes Benz M Class. Jest to naszym zdaniem jeden z najlepsze radio samochodowe dla Mercedes Benz M Class

Korzyści:

 • Port USB Quick Charge, który umożliwia szybkie ładowanie smartfona.
 • Gniazdo pomocnicze.
 • Odtwarzacz CD.
 • Aplikacja do sterowania radiem samochodowym w smartfonie.
 • Kompatybilny z Androidem i iPhonem.
 • Wbudowany mikrofon zewnętrzny do wykonywania połączeń.
 • Bluetooth.

Niedogodność

 • Dość kosztowne

Kilka wskazówek dotyczących zakupu jednostki głównej do Mercedesa Benz M Class

Aby zakończyć naszą treść, damy Ci kilka ostatecznych wskazówek, aby upewnić się, że wybierzesz najlepsze radio Mercedes Benz klasy M dla swoich potrzeb i samochodu.

 • Upewnij się, że sprawdziłeś instrukcję obsługi, aby sprawdzić moc swojego systemu dźwiękowego przed jego zakupem.
 • Nie dobieraj zestawu radiowego do Twojego Mercedesa Klasy M według jego ceny, ale według własnych potrzeb.
 • Kupując samochód, weź pod uwagę odsprzedaż i postaraj się, w miarę możliwości, uzyskać system audio pasujący do Twojego wnętrza.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Mercedes Benz M Class, spójrz na kategorię Mercedes Benz M Class.

Weiterlesen:
Lampka kluczyka w Mercedesie Classe M pozostaje włączona
Ссылка на основную публикацию