Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Nissan Juke, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Nissanem Juke i nie możesz dowiedzieć się, skąd się on wywodzi, nie martw się, ten artykuł pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na te problemy. Jeśli w twoim przypadku, twój Nissan Juke zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym poradniku pomożemy Ci odkryć przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych komplikacji, więc spróbuj sprawdzić je wszystkie z perspektywy zachowania Twojego Nissana Juke, gdy zginie podczas jazdy. Aby to osiągnąć, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały uznane za zaangażowane, oraz wyzwalacz ich awarii, gdy Nissan Juke ginie podczas jazdy.

Nissan Juke, KTÓRY WYŁĄCZA SIĘ PODCZAS JAZDY: ZAANGAŻOWANE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w dochodzeniu w sprawie źródło Twojego Nissana Juke, który umiera podczas jazdy. Zbadaj wszystkie elementy, które w przypadku uszkodzenia spowodują napotkany problem.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, które przysparzają kierowcom sporo kłopotów. W rzeczywistości zawór ten zatyka się w miarę upływu czasu lub z powodu „cichej” jazdy Nissana Juke. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a przy całkowitym zablokowaniu do utraty mocy i zablokowania na biegu jałowym. Przeczytaj ten szczegółowy przewodnik po powikłaniach związanych z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Nissan Juke wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swoją jednostkę elektryczną, czy jest to na przykład przewód uziemiający, który może spowodować zwarcie, czy też całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. Jest to jeden z najtrudniejszych do wykrycia motywów… Radzimy spróbować znaleźć „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a nadwoziem, jednak bezwzględnie będziesz musiał skontaktuj się z profesjonalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Jak zablokować Nissana Juke z rozładowanym akumulatorem?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Zadaniem tego komponentu jest kontrolowanie obrotów silnika na biegu jałowym Twojego Nissana Juke. Jeśli jednostka silnikowa Nissana Juke nagle się zatrzyma podczas postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej logicznych motywów, bez paliwa, silnik przestaje działać. Często z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. W obu przypadkach Twój Nissan Juke może się pozbyć podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

Takie samo odbicie jak poprzednio, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza dopływu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Nissan Juke może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. W większości przypadków problem z wtryskiem pojawia się, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, głównie dotyczący wyłącznika zapłonu, często przysporzy Ci kłopotów i sprawi, że Twój Nissan Juke pozbędzie się go podczas jazdy. Ta część, która jest niezbędna do uruchomienia samochodu, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Nissana Juke w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnią najważniejszą przyczyną zatrzymywania się Nissana Juke podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To pochodzenie ma znaczenie tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Nissan Juke, który przyspiesza sam

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie możliwe jest również bycie ofiarą zużytego akumulatora lub zepsutego alternatora. W obu przypadkach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi pracę Nissana Juke, ponieważ nie będzie on już mógł zasilać najważniejszych części jednostki silnikowej.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Nissana Juke, zapoznaj się z naszą kategorią Nissan Juke.

Ссылка на основную публикацию