Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Okno zablokowało się na Subaru Crosstrek, co mogę zrobić?

Niemniej jednak nowsze samochody są coraz lepiej izolowane, przez całe lato wciąż są piecami. Jedną z najbardziej podstawowych technik szybkiego rozpraszania ciepła przez całe lato lub usuwania mgły zimą jest otwieranie okien podczas jazdy. Niemniej jednak często twój okna mogą się nie otwierać lub mogą się zablokować, otwierając się lub zamykając . W takim przypadku, co powinienem zrobić, jeśli mam okno zablokowane w moim Subaru Crosstrek? Dokładnie na to postaramy się odpowiedzieć w tym artykule, po pierwsze dowiemy się o okolicznościach ręcznego szyby naklejonej na Subaru Crosstrek, a po drugie o okolicznościach szyby elektrycznej.

Ręczne okno naklejone na Subaru Crosstrek

Mechanizmy między oknem elektrycznym a oknem ręcznym są jednak różne, jeśli: okno Twojego Subaru Crosstrek utknęło w pozycji otwartej lub zamkniętej , nie zastąpi wiele od strony technicznej, ale w pozycji otwartej jest to z konieczności bardziej frustrujące, ryzykujesz kradzieżą samochodu lub znoszeniem złej pogody i że wnętrze Twojego Subaru Crosstrek zapleśnia się lub ma problemy z elektrycznością jako wynik wilgotności.

Dlaczego ręczna szyba mojego Subaru Crosstrek zacięła się?

Jeśli jesteś w okolicznościach gdzie okno ręczne Twojego Subaru Crosstrek utknęło w pozycji otwartej lub zamkniętej istnieją dwa najważniejsze powody, które mogą pokazać ci tę blokadę:

 • Kabel regulatora okna jest splątany lub uszkodzony: Zapobiegnie to podnoszeniu lub opuszczaniu okna przez system.
 • Uszkodzone uszczelki lub prowadnice szkła: zapobiegają odpowiedniemu przesuwaniu się szkła w górę iw dół.

Jak otworzyć zablokowane okno ręczne w moim Subaru Crosstrek?

Teraz odkryliśmy, dlaczego ręczne okno Twojego Subaru Crosstrek jest zablokowane w pozycji otwartej lub zamkniętej. Omówimy teraz dostępne dla Ciebie alternatywy, abyś mógł odblokuj okno swojego Subaru Crosstrek . Aby to zrobić, nie potrzebujesz bardzo zaawansowanej wiedzy mechanicznej, mechanizmy ręczne są w rzeczywistości bardzo proste. Będziesz musiał zdejmij pieczęć ze swoich drzwi aby uzyskać dostęp do systemu podnośnika szyb. Dzięki kontroli wzrokowej szybko zidentyfikujesz, czy niektóre części są uszkodzone, takie jak wsporniki szyb lub ramię dźwigni, czy kabel jest splątany lub czy szyny są uszkodzone, co blokuje szybę Twojego Subaru Crosstrek. Jeśli to tylko szyny, możesz spróbować włożyć je z powrotem na miejsce i nasmarować, w każdym innym przypadku będziesz musiał wymienić element, w tym celu będziesz musiał najpierw uważnie wyjąć szybę, aby uzyskać dostęp do mechanizmów, które mają być odpowiednio wymienione .

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik świateł postojowych w Subaru Crosstrek ?

Elektryczna szyba utknęła w Subaru Crosstrek

Przejdźmy teraz do najbardziej podstawowych okoliczności, a okno elektryczne zablokowane w Subaru Crosstrek . W rzeczywistości okna elektryczne są z konieczności trudniejsze niż okna ręczne i w związku z tym nieuchronnie przynoszą im dodatkowe problemy.

Dlaczego okno elektryczne w moim Subaru Crosstrek zablokowało się?

Zacznijmy więc od możliwych źródeł okna zablokowanego w Subaru Crosstrek:

 • Wadliwe silniki podnośników szyb: W rzeczywistości jest to jedna z najbardziej podstawowych przyczyn awarii podnośników szyb, ponieważ silniki te z czasem się męczą i mogą stać się bezużyteczne. Generalnie można się o tym przekonać, bo zanim całkowicie zrezygnują, zaczynają się męczyć i szyba unosi się coraz wolniej.
 • Jedna z zębatek podnośnika szyby zacina się lub pęka, w takim przypadku po naciśnięciu przycisku podnośnika szyby powinien być słyszalny specyficzny dźwięk.
 • Podobnie jak w przypadku ręcznego podnośnika szyb, jeden z linek może pęknąć lub zaplątać się w bębnie systemu, również powinieneś słyszeć hałas podczas uruchamiania szyby Subaru Crosstrek

  .

 • Bezpiecznik podnośnika szyby jest uszkodzony, więc brak zasilania silnika podnośnika szyby Twojego Subaru Crosstrek

  .

 • Gałka przełącznika jest odłączona lub uszkodzona

Jak odblokować zablokowane okno zasilania w moim Subaru Crosstrek?

Teraz, gdy odkryliśmy wszystkie możliwe motywy zablokowanego okna w Subaru Crosstrek, nadszedł czas, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem, na tej stronie znajdują się różne metody, które możesz zastosować, aby odblokować okno swojego Subaru Crosstrek :

 • Zanim zrobisz cokolwiek innego, ostrożnie zdejmij wykończenie drzwi, aby uniknąć złamania zszywek trzymających je na miejscu.
 • Będąc przed systemem, musisz przetestować instalację elektryczną, odłączyć kable zasilające od silnika i za pomocą woltomierza sprawdzić, czy podczas naciskania przycisku podnoszenia szyby masz prąd o wartości około 12 woltów. Jeśli tak nie jest, będziesz musiał spojrzeć na bezpiecznik podnośnika szyby w swoim Subaru Crosstrek, zapoznaj się z naszym artykułem, aby go znaleźć. Jeśli bezpiecznik jest w dobrym stanie, sprawdź przewody zasilające, jeden z nich musi zostać przecięty

  .

 • Jeśli jest to kabel, który jest skręcony, możesz spróbować wyjąć szybę z uchwytów i włożyć ją z powrotem na miejsce, w przeciwnym razie będzie trzeba ją wymienić.
 • W przypadku jednostki silnikowej najlepszym rozwiązaniem będzie podstawowa oryginalna zamiennik, w rzeczywistości martwego silnika nie można odzyskać.
 • Jeśli w Twoim Subaru Crosstrek zepsuła się jedna z podpór okiennych, możesz je łatwo wymienić, ponieważ są one po prostu przypinane lub przykręcane do okna.
 • Na koniec, jeśli nic się nie dzieje, gdy aktywujesz pokrętło przełącznika i sprawdziłeś wszystkie połączenia elektryczne, wyjmij pokrętło przełącznika, aby sprawdzić, czy jest skutecznie podłączone, czy nie jest uszkodzone.
Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Subaru Crosstrek

Teraz już wiesz jak pozbyć się zaklejonej szyby w Subaru Crosstrek/strong, niektóre naprawy są trudniejsze niż inne, jeśli nie czujesz się na siłach, aby wykonać je samemu, udaj się do swojego technika, który będzie w stanie wykonać je za Ciebie.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Subaru Crosstrek, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Subaru Crosstrek.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector