Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Okno zablokowało się w Volkswagenie Golfie 7, co mogę zrobić ?

Niemniej jednak nowsze samochody są coraz lepiej izolowane, przez całe lato wciąż są bardzo gorące. Jedną z najłatwiejszych technik dość szybkiego rozproszenia ciepła przez całe lato lub pozbycia się mgły zimą, jest otwieranie okien podczas jazdy. Jednak często twój okna mogą się nie otwierać lub mogą się zablokować, otwierając się lub zamykając . W takim przypadku, co powinienem zrobić, jeśli mam okno zablokowane w moim Volkswagenie Golfie 7? Dokładnie na to postaramy się odpowiedzieć w tym artykule, po pierwsze zobaczymy okoliczności ręcznego przyklejenia szyby w Volkswagenie Golfie 7, a po drugie okoliczności elektrycznego szyby.

Ręczna szyba naklejona w Volkswagenie Golfie 7

Systemy między oknem elektrycznym a oknem ręcznym różnią się jednak, jeśli szyba Twojego Volkswagena Golfa 7 zacięła się w pozycji otwartej lub zamkniętej , nie zastąpi wiele od strony technicznej, ale w pozycji otwartej jest to z konieczności bardziej irytujące, ryzykujesz kradzież pojazdu lub złą pogodę i że wnętrze Twojego Volkswagena Golfa 7 zapleśnia się lub ma problemy z elektryką z powodu wilgoci.

Dlaczego zablokowała się ręczna szyba mojego Volkswagena Golfa 7?

Jeśli jesteś w okolicznościach gdzie ręczne okno Twojego Volkswagena Golfa 7 zacięło się zarówno w pozycji otwartej, jak i zamkniętej, istnieją dwa najważniejsze czynniki, które mogą pokazać ci tę blokadę:

 • Kabel regulatora okna jest splątany lub złamany: Zapobiegnie to podnoszeniu lub opuszczaniu okna przez mechanizm.
 • Uszczelki lub prowadnice szkła są zepsute: uniemożliwiają prawidłowe przesuwanie się szkła w górę i w dół.

Jak otworzyć zablokowane ręczne okno w moim Volkswagenie Golfie 7?

Teraz widzieliśmy, dlaczego ręczne okno Twojego Volkswagena Golfa 7 jest zablokowane w pozycji otwartej lub zamkniętej. Omówimy teraz dostępne dla Ciebie rozwiązania, abyś mógł odblokuj szybę swojego Volkswagena Golfa 7 . Aby to zrobić, nie potrzebujesz bardzo zaawansowanej wiedzy mechanicznej, mechanizmy ręczne są w rzeczywistości bardzo proste. Będziesz musiał usuń uszczelkę z drzwi aby uzyskać dostęp do mechanizmu podnośnika szyby. Dzięki kontroli wzrokowej dość szybko wykryjesz, czy niektóre części są zepsute, takie jak wsporniki szyb lub ramię dźwigni, czy kabel jest splątany lub czy szyny są złamane, co blokuje szybę Twojego Volkswagena Golf 7. Jeśli to tylko szyny, które możesz spróbować umieścić z powrotem na stronie internetowej i nasmarować, w każdym innym przypadku będziesz musiał wymienić część, w tym celu będziesz musiał najpierw ostrożnie usunąć szybę, aby uzyskać dostęp do systemów, które mają być prawidłowo wymienione.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Volkswagen Golf

Elektryczna szyba zablokowana w Volkswagenie Golfie 7

Przejdźmy teraz do najbardziej znanej okoliczności, a zablokowane elektryczne szyby w Volkswagenie Golfie 7 . W rzeczywistości okna elektryczne są z konieczności trudniejsze niż okna ręczne i dlatego z konieczności wiążą się z dodatkowymi problemami.

Dlaczego okno elektryczne w moim Volkswagenie Golfie 7 blokuje się?

Zacznijmy więc od możliwych źródeł zablokowanego okna w Volkswagenie Golfie 7:

 • Wadliwe silniki podnośników szyb: W rzeczywistości jest to jedna z najczęstszych przyczyn awarii podnośników szyb, ponieważ silniki te z czasem się męczą i mogą stać się bezużyteczne. Generalnie widać to, bo zanim całkowicie odpuszczą, zaczynają się męczyć i szyba unosi się coraz wolniej.
 • Jedna z zębatek podnośnika szyby zacina się lub pęka, w takim przypadku po naciśnięciu przycisku podnośnika szyby powinien być słyszalny specyficzny dźwięk.
 • Podobnie jak w przypadku ręcznego podnośnika szyb, jeden z linek może się zerwać lub zaplątać w bęben mechanizmu, ponadto przy uruchamianiu szyby Twojego Volkswagena Golfa 7 powinien być słyszalny hałas.

  .

 • Bezpiecznik podnośnika szyby jest uszkodzony, więc brak zasilania silnika podnośnika szyby Twojego Volkswagena Golfa 7

  .

 • Gałka przełącznika jest odłączona lub uszkodzona

Jak odblokować zablokowane okno elektryczne w moim Volkswagenie Golfie 7?

Teraz, gdy widzieliśmy wszystkie możliwe przyczyny zablokowanego okna w Volkswagenie Golfie 7, nadszedł czas, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem, w tym artykule są różne procedury, które będziesz mógł umieścić na stronie internetowej, aby odblokować okno swojego Volkswagen Golf 7:

 • Zanim zrobisz cokolwiek innego, ostrożnie zdejmij wykończenie drzwi, aby uniknąć złamania zszywek trzymających je na stronie internetowej.
 • Znajdując się przed mechanizmem, musisz przetestować instalację elektryczną, odłączyć kable zasilające od silnika i za pomocą woltomierza sprawdzić, czy podczas naciskania przycisku podnoszenia szyby masz prąd około 12 woltów. Jeśli tak nie jest, będziesz musiał spojrzeć na bezpiecznik podnośnika szyby w Twoim Volkswagenie Golfie 7, zapoznaj się z naszą zawartością strony, aby go znaleźć. Jeśli bezpiecznik jest w dobrym stanie, sprawdź przewody zasilania, jeden z nich musi zostać przecięty

  .

 • Jeśli jest to kabel, który jest skręcony, możesz spróbować zdjąć szybkę z uchwytów i umieścić ją z powrotem na stronie internetowej, w przeciwnym razie będzie musiała zostać zmieniona.
 • Jeśli chodzi o silnik, najlepszym rozwiązaniem będzie zwykła oryginalna wymiana, w rzeczywistości martwego silnika nie można odzyskać.
 • Jeśli w Twoim Volkswagenie Golfie 7 zepsuła się jedna z podpór okiennych, możesz je łatwo wymienić, ponieważ są one po prostu przypinane lub przykręcane do okna.
 • Na koniec, jeśli nic się nie dzieje po uruchomieniu pokrętła przełącznika i sprawdzeniu wszystkich połączeń elektrycznych, wyjmij pokrętło przełącznika, aby sprawdzić, czy jest prawidłowo podłączone lub czy nie jest uszkodzone.
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik szyby w Volkswagenie Golfie 5 ?

Teraz już wiesz jak pozbyć się zaklejonej szyby w Volkswagenie Golfie 7/strong, niektóre naprawy są trudniejsze niż inne, jeśli nie czujesz się na siłach do samodzielnego wykonania, udaj się do swojego mechanika samochodowego, który będzie mógł wykonać je za Ciebie .

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 7, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector