Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Okno zablokowało się w Volkswagenie Passacie 7, co mogę zrobić ?

Niemniej jednak nowsze samochody są coraz lepiej izolowane, latem wciąż są piecami. Jedną z najprostszych technik szybkiego rozproszenia ciepła latem lub usunięcia mgły zimą jest otwieranie okien podczas jazdy. Niemniej jednak często twój okna mogą się nie otwierać lub mogą się zablokować, otwierając się lub zamykając . W takim przypadku, co powinienem zrobić, jeśli mam okno zablokowane w moim Volkswagenie Passacie 7? Dokładnie na to postaramy się odpowiedzieć w tym artykule, po pierwsze odkryjemy przypadek ręcznego szyby zablokowanej w Volkswagenie Passacie 7, a po drugie przypadek szyby elektrycznej.

Ręczna szyba naklejona w Volkswagenie Passacie 7

Systemy między oknem elektrycznym a oknem ręcznym różnią się jednak, jeśli szyba Twojego Volkswagena Passata 7 zacięła się w pozycji otwartej lub zamkniętej , nie zastąpi wiele od strony technicznej, ale w pozycji otwartej jest to bardziej frustrujące, ryzykujesz kradzieżą samochodu lub złą pogodą i że wnętrze Twojego Volkswagen Passat 7 zapleśnia się lub ma problemy z elektrycznością w wyniku wilgoci.

Dlaczego zablokowała się ręczna szyba mojego Volkswagena Passata 7?

Jeśli jesteś w przypadku, w którym ręczna szyba Twojego Volkswagena Passata 7 zacięła się w pozycji otwartej lub zamkniętej istnieją dwa najważniejsze powody, które mogą pokazać ci tę blokadę:

 • Linka regulatora okna jest splątana lub złamana: Zapobiegnie to podnoszeniu lub opuszczaniu okna przez mechanizm.
 • Uszkodzone uszczelki lub prowadnice szkła: uniemożliwiają prawidłowe przesuwanie się szkła w górę i w dół.

Jak otworzyć zablokowane ręczne okno w moim Volkswagenie Passacie 7?

Teraz odkryliśmy, dlaczego ręczne okno Twojego Volkswagena Passata 7 jest zablokowane w pozycji otwartej lub zamkniętej. Porozmawiamy teraz o dostępnych alternatywach, abyś mógł odblokuj szybę swojego Volkswagena Passata 7 . Aby to zrobić, nie potrzebujesz bardzo zaawansowanej wiedzy mechanicznej, mechanizmy ręczne są dość proste. Będziesz musiał zdejmij pieczęć ze swoich drzwi aby uzyskać dostęp do mechanizmu podnośnika szyby. Dzięki wizualnej weryfikacji szybko zauważysz, czy niektóre części są uszkodzone, takie jak wsporniki szyb lub ramię dźwigni, czy kabel jest splątany lub czy szyny są uszkodzone, co blokuje szybę Twojego Volkswagena Passata 7. Jeśli to tylko szyny możesz spróbować włożyć je z powrotem na miejsce i nasmarować, w przeciwnym razie będziesz musiał wymienić element, w tym celu musisz najpierw ostrożnie wyjąć szybę, aby uzyskać dostęp do systemów, które mają być bezpiecznie wymienione.

Weiterlesen:
W moim Volkswagenie Passacie 7 świeci się kontrolka wskaźnika paliwa, co robić?

Elektryczna szyba zablokowana w Volkswagenie Passacie 7

Przejdźmy teraz do najczęstszego przypadku, a zablokowane elektryczne szyby w Volkswagen Passat 7 . Oczywiście okna elektryczne są w rzeczywistości trudniejsze niż okna ręczne i w konsekwencji faktycznie przynoszą im dodatkowe problemy.

Dlaczego okno elektryczne w moim Volkswagenie Passacie 7 zablokowało się?

Zacznijmy więc od możliwych źródeł zablokowanego okna w Volkswagenie Passacie 7:

 • Wadliwe silniki podnośników szyb: Oczywiście jest to jeden z najbardziej podstawowych czynników awarii podnośników szyb, ponieważ silniki te z czasem się męczą i mogą stać się bezużyteczne. Generalnie można to odkryć, ponieważ zanim całkowicie zrezygnują, zaczynają się męczyć, a szyba unosi się coraz wolniej.
 • Jedna z zębatek podnośnika szyby zacina się lub pęka, w takim przypadku po naciśnięciu przycisku podnośnika szyby powinien być słyszalny szczególny dźwięk.
 • Podobnie jak w przypadku ręcznego podnośnika szyb, jeden z linek może pęknąć lub zaplątać się w bęben mechanizmu, ponadto podczas otwierania szyby Twojego Volkswagena Passata 7 powinien być słyszalny hałas.

  .

 • Bezpiecznik podnośnika szyby jest uszkodzony, więc brak zasilania silnika podnośnika szyby Twojego Volkswagena Passata 7

  .

 • Gałka przełącznika jest odłączona lub uszkodzona

Jak odblokować zablokowane elektryczne okno w moim Volkswagenie Passacie 7?

Teraz, gdy odkryliśmy wszystkie możliwe motywy zablokowanego okna w Volkswagenie Passacie 7, nadszedł czas, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem. W tym artykule przedstawiono różne środki, które możesz zastosować, aby odblokować okno w swoim Volkswagenie Passat 7:

 • Zanim zrobisz cokolwiek innego, ostrożnie wyjmij wykończenie drzwi, aby uniknąć złamania zszywek trzymających je na miejscu.
 • Będąc przed mechanizmem, musisz przetestować instalację elektryczną, odłączyć kable zasilające od silnika i za pomocą woltomierza sprawdzić, czy podczas naciskania przycisku podnoszenia szyby masz prąd o wartości około 12 woltów. Jeśli tak nie jest, będziesz musiał spojrzeć na bezpiecznik podnośnika szyby w Twoim Volkswagen Passat 7, zapoznaj się z naszą treścią, aby pomóc Ci go zidentyfikować. Jeśli bezpiecznik jest w dobrym stanie, sprawdź przewody zasilające, jeden z nich musi zostać przecięty

  .

 • Jeśli to kabel jest zaplątany, możesz spróbować wyjąć szybę z uchwytów i włożyć ją z powrotem na miejsce, w przeciwnym razie trzeba będzie ją wymienić.
 • W przypadku silnika najlepszym rozwiązaniem będzie podstawowa oryginalna zamiennik, oczywiście martwej jednostki silnikowej nie można odzyskać.
 • Jeśli w Twoim Volkswagenie Passacie 7 uszkodzona jest jedna z podpór okiennych, możesz je łatwo wymienić, ponieważ są one po prostu przypięte lub przykręcone do okna.
 • Na koniec, jeśli nic się nie dzieje, gdy aktywujesz pokrętło przełącznika i sprawdziłeś wszystkie połączenia elektryczne, wyjmij pokrętło przełącznika, aby sprawdzić, czy jest prawidłowo podłączone lub czy nie jest uszkodzone.
Weiterlesen:
Jak wymienić filtr kabinowy w moim Volkswagen Passat ?

Teraz już wiesz jak pozbyć się zaklejonej szyby w Volkswagenie Passacie 7/strong, niektóre naprawy są trudniejsze niż inne, jeśli nie masz doświadczenia, że ​​możesz je wykonać samodzielnie, udaj się do swojego technika, który będzie w stanie wykonać je za Ciebie.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Volkswagena Passata 7, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Passat 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector