Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Pomarańczowe światło Volkswagen Polo, które pozostaje włączone

Dbanie o samochód to coś, co wszyscy musimy zrobić, aby zmaksymalizować jego żywotność i uniknąć nieoczekiwanych rachunków, ale nawet podczas serwisowania samochodu możesz nadal widzieć lampkę ostrzegawczą na desce rozdzielczej. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci odkryć, dlaczego pomarańczowe światło w Twoim Volkswagen Polo przychodzi. Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, co oznacza pomarańczowe światło w Twoim Volkswagen Polo, a następnie porozmawiamy o różnych istniejących pomarańczowych światłach w Volkswagen Polo i ich objaśnieniach.

Znaczenie pomarańczowego wskaźnika świetlnego Volkswagen Polo

Przede wszystkim postaramy się pokazać Ci różne informacje, które może Ci przekazać Twoje pomarańczowe światło. Są nie tylko pomarańczowe światła w Twoim Volkswagenie Polo , ale także zielone i czerwone światła. W większości przypadków świecą się zielone światła światła ostrzegawcze , informują o aktywacji opcji przez kierowcę (np. włączenie świateł drogowych lub włączony tryb eco). Forma światła, której należy się najbardziej wystrzegać, to czerwone światło w Volkswagen Polo Prawda jest taka, że ​​jeśli zauważysz takie światło na desce rozdzielczej, będziesz musiał natychmiast wyłącz silnik Oczywiście nie pozbywaj się samochodu na środku autostrady i poczekaj, aż znajdziesz się w odpowiednim miejscu. Ta lampka w większości przypadków sygnalizuje poważną awarię.

Istnieje również inna specyfika pomarańczowe światła Twojego Volkswagena Polo , mogą być albo migać lub być naprawione . Jeśli pomarańcza lampka miga w Twoim Volkswagenie Polo , informuje o poważnym problemie , że jeśli pomarańczowe światło w Twoim pojeździe silnikowym jest nadal naprawione, w tym przypadku oznacza to klasyczny problem. W końcu, jeśli bursztynowe światło pozostaje naprawione, ale ma tendencję do gaśnięcia po tym, jak nazywa się to problemem z ukryciem, będziesz musiał obserwować ewolucję tego uszkodzenia, aby wiedzieć, czy problem sam się rozwiąże, czy nie.

Weiterlesen:
W moim Volkswagenie Polo 3 kontrolka wskaźnika paliwa świeci się, co robić?

Różne pomarańczowe światła w Volkswagenie Polo

.

Opiszemy teraz jeden po drugim znaczenie pomarańczowych świateł w Twoim Volkswagen Polo , aby pomóc Ci odróżnić usterkę lub problem, z którym się zmagasz.

Pomarańczowy kierunkowskaz w kształcie sprężyny w Volkswagen Polo

Jeśli zidentyfikujesz pomarańczowy kształt sprężyny lampka w Twoim Volkswagenie Polo , nie oznacza to problemu, a jedynie świece żarowe zaczynają się . Jest obecny tylko na silniki Diesla i aktywuje się w tej chwili po włączeniu zapłonu , musisz poczekać, aż zgaśnie, zanim uruchomisz silnik.

Pomarańczowe światło stopu w Volkswagen Polo

To pomarańczowy wziernik w kształcie koła otoczony kreskami , pokazuje ci zużycia klocków hamulcowych . W tym momencie nic niepokojącego, ale powinieneś dość szybko rozważyć wymianę klocków hamulcowych, w przeciwnym razie stracisz siłę hamowania i ryzykujesz uszkodzenie innych części samochodowych.

Pomarańczowa lampka ostrzegawcza ABS w Volkswagen Polo

To pomarańczowa lampka ostrzegawcza ABS informuje o usterce w układzie ABS w Twoim Volkswagen Polo . Zwróć więc uwagę na hamowanie, być może układ przeciwblokujący nie działa. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat lampki ostrzegawczej ABS w Volkswagen Polo, zapoznaj się z naszym artykułem na ten temat, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem.

Pomarańczowa lampka ostrzegawcza ciśnienia w oponach w Volkswagen Polo

Symbolem tego światła jest wykrzyknik pośrodku koła nie do końca zamknięty u góry i z pryszczami w jego dolnej części. Ten pomarańczowe światło w Volkswagen Polo , oznacza to, że jak sama nazwa wskazuje, że masz brak ciśnienia w jednej lub kilku oponach, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym artykule na temat kontrolki ciśnienia w oponach w Volkswagen Polo dla wszystkich rozwiązań związanych z tym problemem.

Pomarańczowa lampka ostrzegawcza zespołu silnika Volkswagen Polo

To pomarańczowy w Volkswagenie Polo wskazuje, jak sama nazwa wskazuje, że się spotykasz problem z jednostką silnika w Twoim pojeździe silnikowym . w większości przypadków związanych z wtryskiem lub zanieczyszczeniem. Aby uzyskać informacje o kontrolce silnika w Volkswagen Polo, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym artykule na temat tego problemu, aby uzyskać szczegółowe rozwiązania tego problemu.

Weiterlesen:
Volkswagen Polo 3, który przechodzi w tryb awaryjny

Pomarańczowa lampka ostrzegawcza ESP w Volkswagen Polo

To pomarańczowe światło z poślizgiem pojazdu mechanicznego oznacza, że ​​napotykasz awarię systemu korekcji pasa ruchu , więc bądź ostrożny na zakrętach, radzimy dość szybko udać się do mechanika.

Pomarańczowa kontrolka poduszki powietrznej w Volkswagen Polo

To pomarańczowe światło na XX oznacza ryzyko, że poduszka powietrzna nie zadziała w razie wypadku lub niesprawny system zapinania pasów, upewnij się, że sprawdziłeś go dość szybko.

pomarańczowa lampka ostrzegawcza wspomagania kierownicy w Volkswagenie Polo

To pomarańczowe światło wskazuje na awarię układu wspomagania kierownicy, powinieneś odczuwać większe trudności z kręceniem kierownicą.

Pomarańczowa lampka wskaźnika poziomu paliwa Volkswagen Polo

Jeśli w Twoim Volkswagenie Polo świeci się pomarańczowa lampka paliwa oznacza to, że ty są w rezerwie , będziesz musiał dość szybko się zapełnić. Jeśli chcesz wiedzieć, ile kilometrów możesz przejechać swoim Volkswagenem Polo na niskim biegu, zapoznaj się z naszym artykułem na ten temat.

Inne pomarańczowe światła w Volkswagenie Polo

Twoja deska rozdzielcza może mieć inne pomarańczowe lampki na Twoim Volkswagen Polo, większość z nich ostrzega Cię o niepilnej usterce, ale powinieneś dość szybko o nich wiedzieć i zweryfikować ich pochodzenie. Sprawdź w instrukcji obsługi pojazdu, jakie znaczenie mają te pomarańczowe światła w Twoim pojeździe silnikowym .

Jeśli chcesz więcej przewodników po Volkswagen Polo, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector