Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Problem z automatyczną skrzynią biegów Chrysler 200 ?

Nauka prowadzenia pojazdu nie zawsze jest wygodna i często wybór automatycznego Chryslera 200 może wydawać się dobrym rozwiązaniem, jeśli ze względu na podstawowy komfort lub łatwość obsługi, ten rodzaj przekładni staje się coraz bardziej powszechny. Jednak, chociaż mogą wydawać się idealnym rozwiązaniem, może być również komplikacje z automatycznymi skrzyniami biegów Twojego Chryslera 200 . To jest dokładnie temat naszych treści. Najpierw krótko przedstawimy różne typy automatycznych skrzyń biegów, a następnie w drugim kroku, który komplikacje, które możesz napotkać ze skrzynią biegów swojego Chryslera 200 i wreszcie, jak je rozwiązać.

Inny rodzaj automatycznej skrzyni biegów Chryslera 200

.

Skrzynie biegów mają tę zaletę, że są solidne, ponieważ nie trzeba używać pedału sprzęgła, a wszystko jest obsługiwane elektronicznie i mechanicznie, nie spowoduje to przedwczesnego zużycia sprzęgła lub innych elementów, które mogłyby zostać przetestowane przez nadużycie z twojej strony.

Jednak w zależności od rodzaju automatycznej skrzyni biegów, w którą wyposażony jest Twój Chrysler 200, będziesz mieć większą lub mniejszą niezawodność, przedstawimy Ci je teraz:

 • Klasyczna automatyczna skrzynia biegów: będzie wykorzystywała zmiennik momentu obrotowego, który będzie sterował zmianą biegów, jest to najstarsza technologia, która w ostatnich dziesięcioleciach bardzo się rozwinęła (więcej biegów i lepsze zarządzanie zmianą biegów).
 • Zrobotyzowana automatyczna skrzynia biegów: Jest to ręczna skrzynia biegów ze zrobotyzowanym systemem, który zastąpi działanie kierowcy. Tego rodzaju skrzynie biegów są coraz mniej ogólne, ponieważ uważa się je za bardzo wolne. Często też odczuwamy sprzężenie podczas zwalniania.
 • Automatyczna skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem: To najlepsza automatyczna skrzynia biegów, działa na tej samej zasadzie co automatyczna skrzynia biegów, ale dzięki podwójnemu sprzęgłu nie będziesz mieć więcej komplikacji przy niskich prędkościach lub zwiększonym zużyciu paliwa. Często montuje się je w luksusowych modelach.
 • Bezstopniowa skrzynia automatyczna: jest to ta sama koncepcja, co w skuterze, wariator będzie kontrolował różnice między przyspieszeniem a prędkością silnika, są one szczególnie wolne i często nie reagują podczas faz przyspieszania Twojego Chryslera 200.
Weiterlesen:
Dlaczego moja klapka wlewu paliwa zablokowała się w Chryslerze 200?

.

Mam komplikacje z automatyczną skrzynią biegów w moim Chryslerze 200

Rozpoczynamy teraz część, która absolutnie najbardziej Cię przyciąga w tym artykule, jakie są komplikacje, które możesz napotkać w przypadku automatycznej skrzyni biegów Twojego Chryslera 200? Jak ujawniono powyżej, generalnie są one bardziej niezawodne niż manualne skrzynie biegów, jednak oto główne komplikacje, na które możesz się natknąć:

 • Jak opisano wcześniej, bez względu na rodzaj automatycznej skrzyni biegów, często wiadomo, że są wolne i mają bezwładność podczas przyspieszania. Zjawisko to ma jednak nastąpić tylko w momencie uruchomienia samochodu, a nie w momencie jego uruchomienia. Jeśli wydaje się, że występuje cały czas, sprzęgło lub konwerter prawie na pewno nie działają.
 • Mam wrażenie, że bieg w automatycznej skrzyni biegów mojego Chryslera 200 już się nie zmienia ani nie skacze: Jeśli masz wrażenie, że nie zmieniasz już biegów lub często wskakujesz na swojego Chryslera 200, jest to część, która z pewnością jest winna tej awarii. Oczywiście elektrozawór, który działa jako „przełącznik” do włączania biegów, nie może działać skutecznie, druga opcja, czujnik prędkości lub prędkości silnika może być uszkodzony i przesyłać błędne informacje do skrzyni biegów.
 • Jeśli poczujesz krople dochodzące z automatycznej skrzyni biegów Twojego Chryslera 200: Jeśli czujesz sprzęgło przy wznoszeniu lub zwalnianiu, to albo olej jest za stary i nie smaruje już lepiej wszystkich mechanizmów skrzyni biegów, albo czujnik podaje złe informacje

  .

 • Automatyczna skrzynia biegów mojego Chryslera 200 przecieka: W końcu, jeśli automatyczna skrzynia biegów twojego Chryslera 200 przecieka, najprawdopodobniej jedna z twoich uszczelek szpiegowskich jest zbyt zużyta.
Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Chryslerze 200?

Jak naprawić komplikacje automatycznej skrzyni biegów w Chryslerze 200?

I na koniec postaramy się dać Ci metody naprawy komplikacji automatycznej skrzyni biegów w Twoim Chryslerze 200 . Znajdź je poniżej:

 • Wyciek oleju w automatycznej skrzyni biegów Chryslera 200: Zlokalizuj źródło wycieku i wymień daną uszczelkę, zleć to specjaliście, otwarcie skrzyni biegów nie jest łatwe. Będzie cię to kosztować kilkaset euro, zwłaszcza za robociznę. Nie zastanawiaj się dwa razy, aby przeczytać naszą treść na temat wycieków oleju ze skrzyni biegów w Chryslerze 200.
 • Problem z czujnikiem: Bez względu na to, który czujnik jest zaangażowany, wymiana jest najlepszym rozwiązaniem, czujniki nie naprawiają się same, należy liczyć od 100 do kilkuset euro w zależności od trudności dostępu do tego, który Cię dotyczy.
 • Sprzęgła: Jeśli masz komplikacje ze sprzęgłami w swoim Chryslerze 200, wystarczy dokonać całkowitej wymiany skrzyni biegów, aby uzyskać komfort i zachować biegi.
 • Automatyczna skrzynia biegów mojego Chryslera 200 ślizga się: W tym przypadku na pewno masz martwą tarczę sprzęgła, będziesz musiał wymienić sprzęgło, a w niektórych modelach nie będziesz mógł go wymienić bez wykonania standardowej wymiany skrzynia biegów, przygotuj się na wydanie ponad tysiąca euro.

Istnieją inne komplikacje automatycznej skrzyni biegów w Chryslerze 200, takie jak problemy elektroniczne lub komplikacje ciśnieniowe, ale ta lista zawiera główne, bez względu na przyczynę, tak trudnych mechanizmów. Gdy poczujesz problem na tym poziomie, zalecamy szybkie udanie się do mechanika.

Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w Chryslerze 200?

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Chryslera 200, spójrz na kategorię Chrysler 200.

Ссылка на основную публикацию