Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Problem z automatyczną skrzynią biegów Suzuki Across ?

Nauka prowadzenia pojazdu nie zawsze jest łatwa i często dobrym rozwiązaniem może wydawać się wybór automatycznego Suzuki Across. Niemniej jednak, chociaż mogą wydawać się najlepszym rozwiązaniem, mogą być również komplikacje z automatycznymi skrzyniami biegów Twojego Suzuki Across . To jest dokładnie temat naszej strony z treścią. Najpierw krótko opiszemy różne typy automatycznych skrzyń biegów, a następnie w drugim kroku, który: komplikacje, które możesz napotkać ze skrzynią biegów swojego Suzuki Across i wreszcie, jak je rozwiązać.

Inny rodzaj automatycznej skrzyni biegów Suzuki Across

.

Skrzynie biegów mają tę zaletę, że są uważane za niezawodne, ponieważ nie trzeba używać pedału sprzęgła, a wszystko jest sterowane elektronicznie i mechanicznie, nie nastąpi przedwczesne zużycie sprzęgła lub innych elementów, które mogłyby zostać wystawione na próbę przez niewłaściwe użycie na twoim komponencie.

Niemniej jednak, w zależności od rodzaju automatycznej skrzyni biegów, w którą jest wyposażone Twoje Suzuki Across, będziesz mieć mniej lub bardziej niezawodność, przedstawimy Ci je teraz:

 • Klasyczna automatyczna skrzynia biegów: będzie używała konwertera momentu obrotowego, który będzie zarządzał zmianami biegów, jest to najstarsza technologia, która bardzo ewoluowała w ostatnich dziesięcioleciach (więcej biegów i lepsze zarządzanie zmianą biegów).
 • Zrobotyzowana automatyczna skrzynia biegów: Jest to manualna skrzynia biegów ze zrobotyzowanym mechanizmem, który zastąpi działanie kierowcy. Ten rodzaj skrzyni biegów jest coraz mniej ogólny, ponieważ uważa się, że jest bardzo powolny. Generalnie odczuwamy również sprzężenie podczas zwalniania.
 • Automatyczna skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem: To najlepsza automatyczna skrzynia biegów, działa na podobnej koncepcji co automatyczna skrzynia biegów, ale dzięki podwójnemu sprzęgłu nie będziesz mieć więcej komplikacji przy niskich prędkościach lub zwiększonym zużyciu paliwa. Często są wyposażone w luksusowe modele.
 • Bezstopniowa automatyczna skrzynia: Jest to podobna teoria, jak na skuterze, wariator będzie kontrolował różnice między przyspieszeniem a prędkością silnika, są naprawdę powolne i zwykle nie reagują podczas faz przyspieszania Twojego Suzuki Across.
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Suzuki Across?

.

Mam komplikacje z automatyczną skrzynią biegów w moim Suzuki Across

Rozpoczynamy teraz komponent, który absolutnie najbardziej Cię przyciąga w tym poście, jakie są komplikacje, które możesz napotkać w przypadku automatycznej skrzyni biegów Twojego Suzuki Across? Jak opisano powyżej, ogólnie rzecz biorąc są one bardziej niezawodne niż przekładnie ręczne, niemniej jednak oto główne komplikacje, z którymi możesz się spotkać:

 • Jak wyjaśniono powyżej, bez względu na rodzaj automatycznej skrzyni biegów, ogólnie wiadomo, że są wolne i mają bezwładność podczas przyspieszania. Zjawisko to ma jednak pojawić się dopiero po uruchomieniu pojazdu, a nie po jego uruchomieniu. Jeśli wydaje się, że dzieje się tak przez cały czas, najprawdopodobniej sprzęgło lub konwerter są martwe.
 • Mam wrażenie, że bieg w automatycznej skrzyni biegów mojego Suzuki Across już się nie zmienia ani nie skacze: Jeśli masz wrażenie, że nie zmieniasz już biegów lub masz tendencję do wskakiwania na Suzuki Across, istnieje element, który jest niewątpliwie odpowiedzialny za tę awarię. Prawdę mówiąc, elektrozawór, który działa jako „przełącznik” do włączania biegów, nie może działać prawidłowo, druga opcja, czujnik prędkości lub prędkości obrotowej silnika może być uszkodzony i przesyłać błędną informację do skrzyni biegów.
 • Jeśli zauważysz krople pochodzące z automatycznej skrzyni biegów Twojego Suzuki Across: Jeśli masz sprzęgło podczas wjeżdżania w górę lub podczas zwalniania, to albo olej jest za stary i nie smaruje już lepiej wszystkich mechanizmów skrzyni biegów, albo czujnik, który podaje złe informacje

  .

 • Automatyczna skrzynia biegów mojego Suzuki Across przecieka: W końcu, jeśli automatyczna skrzynia biegów Twojego Suzuki Across przecieka, najprawdopodobniej jedna z uszczelek szpiegowskich jest zbyt zużyta.

Jak naprawić komplikacje automatycznej skrzyni biegów w Suzuki Across?

I na koniec postaramy się dać Ci rozwiązania problemów z automatyczną skrzynią biegów w Twoim Suzuki Across . Znajdź je poniżej:

 • Wyciek oleju z automatycznej skrzyni biegów Suzuki Across: Znajdź źródło wycieku i wymień daną uszczelkę, zleć to profesjonalistom, otwarcie skrzyni biegów nie jest łatwe. Będzie cię to kosztować kilkaset euro, zwłaszcza za robociznę. Nie zastanawiaj się dwa razy, aby przeczytać naszą stronę z treścią dotyczącą wycieków oleju ze skrzyni biegów w Suzuki Across.
 • Problem z czujnikiem: Bez względu na to, który czujnik jest zaangażowany, jedynym środkiem zaradczym jest wymiana, czujniki nie naprawiają się same, należy liczyć od 100 do kilkuset euro w zależności od trudności dostępu do tego, który Cię martwi.
 • Sprzęgła: Jeśli masz komplikacje ze sprzęgłami w swoim Suzuki Across, wystarczy dokonać całkowitej wymiany skrzyni biegów, aby uzyskać komfort i zachować przełożenia.
 • Automatyczna skrzynia biegów mojego Suzuki Across ślizga się: W tym przypadku na pewno masz martwą tarczę sprzęgła, będziesz musiał wymienić sprzęgło, a w niektórych modelach nie będziesz mieć możliwości jej wymiany bez wykonania standardowej wymiany skrzynia biegów, przygotuj się na wydanie ponad tysiąca euro.
Weiterlesen:
Jak przerobić 2-osobowe Suzuki Across na 5-osobowe?

Istnieją inne komplikacje automatycznej skrzyni biegów w Suzuki Across, takie jak problemy elektroniczne lub komplikacje ciśnieniowe, ale ta lista zawiera w każdym razie główne z nich dla tak trudnych mechanizmów. Gdy poczujesz problem na tym poziomie, sugerujemy, abyś dość szybko udał się do swojego mechanika.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Suzuki Across, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Suzuki Across.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector