Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Problem z automatyczną skrzynią biegów Volkswagen Golf 7 ?

Nauka prowadzenia auta nie zawsze jest bezproblemowa i czasami dobrym rozwiązaniem może się wydawać wybór automatycznego Volkswagena Golfa 7, jeśli ze względu na podstawowy komfort lub łatwość obsługi tego typu skrzynia biegów staje się coraz bardziej popularna. Niemniej jednak, chociaż mogą wydawać się najlepszym wyborem, równie dobrze mogą być problemy z automatycznymi skrzyniami biegów Twojego Volkswagena Golfa 7 . To jest właśnie temat naszej strony z treścią. Najpierw krótko przedstawimy różne typy automatycznych skrzyń biegów, a następnie w drugim kroku, który problemy, które możesz napotkać ze skrzynią biegów swojego Volkswagena Golfa 7 i wreszcie, jak je naprawić.

Różne rodzaje automatycznej skrzyni biegów Volkswagena Golfa 7

.

Skrzynie biegów mają tę zaletę, że są niezawodne, ponieważ nie trzeba używać pedału sprzęgła, a wszystko jest obsługiwane elektronicznie i mechanicznie, nie będzie przedwczesnego zużycia sprzęgła ani innych elementów, które mogłyby zostać poddane testowi przez niewłaściwe użycie na twoim komponencie.

Niemniej jednak, w zależności od rodzaju automatycznej skrzyni biegów, w którą wyposażony jest Twój Volkswagen Golf 7, będziesz mieć większą lub mniejszą niezawodność, przedstawimy Ci je teraz:

 • Klasyczna automatyczna skrzynia biegów: będzie wykorzystywała zmiennik momentu obrotowego, który będzie sterował zmianą biegów, jest to najstarsza technologia, która w ostatnich dziesięcioleciach bardzo się rozwinęła (więcej biegów i lepsze zarządzanie zmianą biegów).
 • Zrobotyzowana automatyczna skrzynia biegów: Jest to manualna skrzynia biegów ze zrobotyzowanym mechanizmem, który zmieni działanie kierowcy. Tego rodzaju skrzynie biegów są coraz rzadziej spotykane, ponieważ są postrzegane jako bardzo wolne. My również generalnie czujemy sprzężenie podczas zwalniania.
 • Automatyczna skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem: To najlepsza automatyczna skrzynia biegów, działa na podobnej koncepcji co automatyczna skrzynia biegów, ale dzięki podwójnemu sprzęgłu nie będziesz mieć więcej problemów z niską prędkością lub zwiększonym zużyciem paliwa. Często są wyposażone w luksusowe modele.
 • Bezstopniowa skrzynia automatyczna: jest to podobna zasada, jak w skuterze, wariator będzie kontrolował różnice między przyspieszeniem a prędkością silnika, są one szczególnie wolne i zwykle nie reagują podczas faz przyspieszania Twojego Volkswagena Golfa 7.
Weiterlesen:
Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy Volkswagen Golf 6 ?

.

Mam problemy z automatyczną skrzynią biegów w moim Volkswagenie Golfie 7

Teraz zaczynamy komponent, który z pewnością najbardziej Cię przyciąga w tym poście, jakie problemy możesz napotkać z automatyczną skrzynią biegów swojego Volkswagena Golfa 7? Jak wspomniano powyżej, generalnie są one bardziej niezawodne niż manualne skrzynie biegów, jednak oto główne problemy, z którymi możesz się spotkać:

 • Jak ujawniono wcześniej, bez względu na rodzaj automatycznej skrzyni biegów, ogólnie wiadomo, że są wolne i mają bezwładność podczas przyspieszania. Niemniej jednak zjawisko to ma mieć miejsce właśnie w momencie uruchomienia pojazdu, a nie w momencie jego startu. Jeśli wydaje się, że dzieje się to ciągle, sprzęgło lub konwerter prawie na pewno nie działają.
 • Mam wrażenie, że bieg w automatycznej skrzyni biegów mojego Volkswagena Golfa 7 już się nie zmienia ani skacze: Jeśli masz wrażenie, że biegi już się nie zmieniają lub mają tendencję do wskakiwania w Twoim Volkswagenie Golfie 7, istnieje podzespół, który najprawdopodobniej odpowiada za tę awarię. Oczywiście elektrozawór, który działa jako „przełącznik” do włączania biegów, nie może działać skutecznie, druga opcja, czujnik prędkości lub prędkości silnika może być uszkodzony i przesyłać błędne informacje do skrzyni biegów.
 • Jeśli poczujesz krople pochodzące z automatycznej skrzyni biegów Twojego Volkswagena Golfa 7: Jeśli czujesz sprzęgło przy wznoszeniu lub zwalnianiu, to albo olej jest za stary i nie smaruje już lepiej wszystkich mechanizmów skrzyni biegów, albo czujnik podaje złe informacje

  .

 • Automatyczna skrzynia biegów mojego Volkswagena Golfa 7 przecieka: Wreszcie, jeśli automatyczna skrzynia biegów Twojego Volkswagena Golfa 7 przecieka, najprawdopodobniej jedna z Twoich uszczelek szpiegowskich jest zbyt zużyta.

Jak rozwiązać problemy z automatyczną skrzynią biegów w Volkswagenie Golfie 7?

I na koniec postaramy się dać Ci strategie rozwiązywania problemów z automatyczną skrzynią biegów w Twoim Volkswagenie Golfie 7 . Znajdź je poniżej:

 • Wyciek oleju w automatycznej skrzyni biegów Volkswagena Golfa 7: Zlokalizuj źródło wycieku i wymień odpowiednią uszczelkę, zleć to specjaliście, otwarcie skrzyni biegów nie jest łatwe. Będzie cię to kosztować kilkaset euro, zwłaszcza za robociznę. Nie wahaj się przeczytać naszą stronę z treścią dotyczącą wycieków oleju ze skrzyni biegów w Volkswagenie Golfie 7.
 • Problem z czujnikiem: Bez względu na to, którego czujnika dotyczy, wymiana jest słusznym rozwiązaniem, czujniki nie naprawiają się same, należy liczyć od 100 do kilkuset euro w zależności od utrudnienia dostępu do tego, który Cię dotyczy.
 • Sprzęgła: Jeśli masz problemy ze sprzęgłami w swoim Volkswagenie Golfie 7, wystarczy, że dokonasz całkowitej wymiany skrzyni biegów, aby uzyskać komfort i zachować biegi.
 • Automatyczna skrzynia biegów mojego Volkswagena Golfa 7 ślizga się: W tym przypadku na pewno masz martwą tarczę sprzęgła, będziesz musiał wymienić sprzęgło, a w niektórych modelach nie będziesz miał możliwości wymiany bez wykonania standardowej wymiany skrzyni biegów, bądź gotów wydać ponad tysiąc euro.
Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę silnika Volkswagen Golf 4 ?

W Volkswagenie Golfie 7 występują inne problemy z automatyczną skrzynią biegów, takie jak problemy z elektroniką lub problemy z ciśnieniem, ale ta lista zawiera główne, bez względu na przyczynę, tak złożone mechanizmy. Gdy poczujesz problem na tym poziomie, radzimy szybko udać się do mechanika.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 7, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector