Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Przyspieszenie wibracji na Bmw Serie 7, co robić ?

Napotkanie problemów w samochodzie jest szczególnie irytujące, ponadto do strony finansowej, którą oznaczają te komplikacje, należy również dodać czas stracony na niesprawnym Bmw Serie 7 oraz czas poświęcony na wykrycie i naprawę usterki. Niemniej jednak niektóre problemy są mniej poważne niż inne, co nie znaczy, że nas nie martwią. W tym artykule będziemy szukać problemu, który może dotknąć wielu z nas, mających wibracje przy przyspieszaniu w Bmw Serii 7. Ten problem może być często trudny do zauważenia, ale należy się nim zająć. Konsekwentnie zaczniemy naszą stronę z treścią od korzeni tych wibracji w Bmw Serie 7, a następnie rozwiązaniami, które musisz zmniejszyć lub zatrzymać te drgania.

Dlaczego mój Bmw Serie 7 uwalnia wibracje podczas przyspieszania?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od przyczyn tego rodzaju problemów w Twoim samochodzie. Powinieneś już wiedzieć, że silnik, zwłaszcza jeśli jest stary lub był dość mocno eksploatowany, może naturalnie wibrować, nie stanowiąc problemu. Duże silniki wysokoprężne, szczególnie te o dużym momencie obrotowym, mogą powodować tego rodzaju dyskomfort, zarówno na biegu jałowym, jak i podczas przyspieszania.

Weiterlesen:
Problem z wtryskiem BMW serii 7, co robić ?

Czuję wibracje na moim Bmw Serie 7 tylko podczas przyspieszania

Weźmy dla nas najciekawszy przypadek na tej stronie treści. Fakt, że przechodzisz drżenie na Bmw Serie 7 podczas faz przyspieszania, w tej sytuacji będziesz musiał zbadać stan różnych elementów, ponieważ różne elementy mogą być źródłem tych wibracji i niezależnie od tego, czy masz pecha, możliwe jest również połączenie kilku z nich, oto lista części które mogą być zaniepokojone.

 • Turbo: Jeśli turbosprężarka w Twoim Bmw Serie 7 jest uszkodzona, może powodować wibracje, które poczujesz, gdy przyśpieszysz w momencie, gdy jest włączony.
 • Czujnik ciśnienia turbosprężarki: ten czujnik zarządza ciśnieniem wywieranym w turbosprężarce w Twoim samochodzie, jeśli zawiedzie, może zakłócić działanie turbosprężarki i wywołać wibracje, które możesz poczuć podczas przyspieszania Bmw Serie 7.

  .

 • Jeśli turbosprężarka zostanie przebita lub uszkodzona, wynik będzie taki sam, zasilanie turbo będzie zakłócone, a jego wydajność również. Upewnij się, że wizualnie zweryfikuj ich stan.

Dostaję wibracje na moim Bmw Serie 7 przy przyspieszaniu i zwalnianiu

Przyjrzymy się teraz scenariuszowi, w którym poczujesz wibracje na swoim Bmw Serie 7 podczas przyspieszania, ale także na biegu jałowym. Jeśli poczujesz wibracje tylko podczas pracy na biegu jałowym w swoim Bmw Serie 7, zajrzyj na naszą stronę z treścią dotyczącą tego problemu, aby rozwiązać swój problem. Jeśli jednak zauważysz, że Twój Bmw Serie 7 wibruje podczas przyspieszania, ale także gdy jest zatrzymywany, oto lista rzeczy do zweryfikowania:

 • Zawór EGR: Rzeczywiście, ten zawór, który zarządza powrotem spalin dla norm zanieczyszczeń, może się zabrudzić i wpłynąć na odprowadzanie spalin, które mogą powodować wibracje Bmw Serie 7 podczas przyspieszania, ale także podczas postoju.
 • Wtryskiwacze: Twoje wtryskiwacze, które kontrolują przepływ mieszanki paliwowo-powietrznej, mogą być brudne lub uszkodzone, co spowoduje wydobycie niewłaściwej ilości mieszanki, a tym samym uniemożliwi efektywną pracę bloku silnika, możliwe jest nawet, że jeden lub więcej cylindrów nie jest działa skutecznie.
 • Filtr paliwa: Podobnie jak w przypadku wtryskiwaczy, jeśli filtr jest zatkany, nie przepuszcza paliwa skutecznie, a tym samym wpływa na osiągi Twojego Bmw Serie 7, aż do momentu generowania wibracji podczas przyspieszania.
Weiterlesen:
Wycieraczka zablokowana w Bmw Serii 7

Oto główne wyzwalacze Bmw Serie 7, który wibruje przy przyspieszaniu

Co mogę zrobić, aby zatrzymać wibracje podczas przyspieszania w moim Bmw Serii 7? Co mogę zrobić?

Podsumowując, w tej ostatniej części przedstawimy Ci dostępne możliwości pokonania tych wstrząsów w samochodzie podczas przyspieszania. Oto najlepsze podejście do przyjęcia w zależności od komponentu, którego dotyczy:

 • Turbo: Jeśli twoje turbo zacznie wszystkie te wibracje podczas przyspieszania Bmw Serie 7, dobrze będzie, abyś kontrolował wszystkie podłączone do niego części, ponieważ wymiana kompletnego turbo to duży budżet i generalnie problem nie wynika dokładnie z turbo. Więc koniecznie spójrz na swoje czujnik ciśnienia turbo, twój przepływomierz, zawór EGR i węże twojej turbo. W przeciwnym razie zabierz swoje Bmw Serie 7 do swojego mechanika.
 • Zawór EGR: Zawór EGR ma tę zaletę, że często jest łatwo dostępny i łatwy do demontażu/czyszczenia. Zawsze możesz na niego spojrzeć i wyczyścić, w tym celu zobacz naszą stronę z treścią dotyczącą czyszczenia zaworu EGR w Bmw Serie 7.
 • Wtryskiwacze: Wtryskiwacze to bardzo delikatne części i kilka zanieczyszczeń może wystarczyć, aby wpłynąć na ich działanie. Użyj dodatku do paliwa, aby po prostu wyczyścić wtryskiwacze, jeśli to nie wystarczy, będziesz musiał udać się do profesjonalisty.
 • Filtr paliwa: Jeśli jest to filtr paliwa, po prostu go wymień. Filtr paliwa sam się nie czyści, więc jeśli jest zatkany, w zasadzie będziesz musiał wymienić go na nowy.
Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego BMW serii 7

Teraz masz wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby odkryć pochodzenie wibracje przy przyspieszaniu w Twoim Bmw Serii 7. Jeśli nie czujesz się na siłach do wykonania pewnych czynności, nie wahaj się udać się do mechanika samochodowego.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Bmw Serie 7, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 7.

Ссылка на основную публикацию