Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ram ProMaster City, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Ram ProMaster City i nie możesz dowiedzieć się, skąd pochodzi, nie martw się, jesteśmy na tej stronie, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te problemy. Jeśli w twojej sytuacji, twój Ram ProMaster City zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci zlokalizować przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych komplikacji, więc spróbuj spojrzeć na nie z perspektywy tego, jak zachowuje się Twój Ram ProMaster City, gdy umiera podczas jazdy . Aby to zrobić, wymienimy teraz wszystkie komponenty, które zostały zidentyfikowane jako zaangażowane, a przyczyną ich awarii, gdy Ram ProMaster City ginie podczas jazdy.

Ram ProMaster City, KTÓRY wyłącza się PODCZAS JAZDY: OBJĘTE CZĘŚCIAMI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad źródło twojego Ram ProMaster City, które umiera podczas jazdy. Zbadaj wszystkie części, które w przypadku uszkodzenia będą przyczyną problemu, przez który przechodzisz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, który przysparza kierowcom sporo kłopotów. Oczywiście ten zawór ma zwyczaj zatykania się, gdy mija więcej czasu, lub z powodu „cichej” jazdy Ram ProMaster City. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a gdy jest całkowicie zatkany, do utraty mocy i zablokowania na biegu jałowym. Przeczytaj ten obszerny artykuł dotyczący komplikacji związanych z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Ram ProMaster City wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swoją jednostkę elektryczną, czy jest to na przykład przewód uziemiający, który może wywołać zwarcie, czy też całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najbardziej skomplikowanych motywów do wykrycia… Zachęcamy do próby zlokalizowania „spalonej” części przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a karoserią, niemniej jednak na pewno będzie to konieczne skontaktuj się z profesjonalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Ram ProMaster?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie prędkości biegu jałowego silnika Ram ProMaster City. Jeśli jednostka silnika Ram ProMaster City zatrzymuje się bez ostrzeżenia podczas postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jedna z najbardziej racjonalnych przyczyn, bez paliwa, silnik przestaje pracować. Często z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. Tak czy inaczej, Twój Ram ProMaster City może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

Takie samo odbicie jak poprzednio, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Ram ProMaster City mogą przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się zwykle, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, głównie w odniesieniu do wyłącznika zapłonu, od czasu do czasu spowoduje kłopoty i spowoduje zatrzymanie Ram ProMaster City podczas jazdy. Ta część, która jest ważna przy uruchamianiu samochodu, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Ram ProMaster City, jeśli się zepsuje.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnim najważniejszym wyjaśnieniem zatrzymania Ram ProMaster City podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To źródło jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Ram ProMaster, który umiera podczas jazdy

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie możliwe jest również bycie ofiarą zużytego akumulatora lub zepsutego alternatora. W obu przypadkach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi działanie Ram ProMaster City, ponieważ nie będzie już w stanie zasilać najważniejszych części silnika.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Ram ProMaster City, spójrz na kategorię Ram ProMaster City.

Ссылка на основную публикацию