Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Renault Grand Espace, który umiera podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Renault Grand Espace i nie możesz określić, skąd pochodzi, nie martw się, w tym artykule pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na te komplikacje. Jeśli w twojej sytuacji, twój Renault Grand Espace zatrzymuje się mimo jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci znaleźć przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może spowodować wiele różnych komplikacji, więc spróbuj spojrzeć na nie z perspektywy tego, jak zachowuje się Twój Renault Grand Espace, gdy umiera chociaż jazdy. Aby to osiągnąć, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały odkryte jako zaangażowane, oraz wyzwalacz ich awarii, gdy Renault Grand Espace ginie podczas jazdy.

Renault Grand Espace, KTÓRY WYŁĄCZA SIĘ PODCZAS JAZDY: TE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w dochodzeniu w sprawie źródło Twojego Renault Grand Espace, które ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie komponenty, które w przypadku uszkodzenia spowodują napotkany problem.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, który przysparza kierowcom sporo kłopotów. Rzeczywiście, ten zawór ma zwyczaj zatykania się, gdy mija więcej czasu, lub jest spowodowany „cichą” jazdą Twojego Renault Grand Espace. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a gdy jest całkowicie zatkany, do utraty mocy i zablokowania na biegu jałowym. Przejrzyj ten obszerny przewodnik po powikłaniach związanych z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twoje Renault Grand Espace wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swój system elektryczny, czy jest to na przykład przewód uziemiający, który może wywołać zwarcie, czy też całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najbardziej skomplikowanych motywów do wykrycia… Zalecamy znalezienie „spalonej” części przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a nadwoziem, jednak bezwzględnie będziesz musiał skontaktuj się z profesjonalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w Renault Grand Espace ?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie obrotów silnika na biegu jałowym Twojego Renault Grand Espace. Jeśli silnik Twojego Renault Grand Espace nagle się zatrzyma, gdy stoisz, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej oczywistych motywów, bez paliwa, silnik przestaje działać. Czasami z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. Każda technika, Twój Renault Grand Espace może się pozbyć chociaż jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tym scenariuszu jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Renault Grand Espace może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się w większości przypadków, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, głównie w odniesieniu do wyłącznika zapłonu, od czasu do czasu spowoduje kłopoty i spowoduje, że Renault Grand Espace pozbędzie się chociaż jazdy. Ten element, który jest ważny przy uruchamianiu pojazdu silnikowego, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Renault Grand Espace w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnim głównym powodem zatrzymania Renault Grand Espace podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To pochodzenie ma znaczenie tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się w moim Renault Espace, co robić ?

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie możliwe jest również bycie ofiarą zużytego akumulatora lub zepsutego alternatora. W obu przypadkach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi działanie Renault Grand Espace, ponieważ nie będzie już w stanie zasilać głównych części silnika.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków dotyczących Renault Grand Espace, przejdź do naszej kategorii Renault Grand Espace.

Ссылка на основную публикацию