Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Renault Trafic, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Renault Trafic i nie możesz dowiedzieć się, skąd on pochodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj tylko po to, aby pomóc Ci znaleźć rozwiązania tych komplikacji. Jeśli w twojej sytuacji, twój Renault Trafic zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym poradniku pomożemy Ci odkryć przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych komplikacji, więc spróbuj spojrzeć na nie z punktu widzenia tego, jak zachowuje się Twój Renault Trafic, gdy umiera podczas jazdy. napędowy. Aby to zrobić, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały zidentyfikowane jako zaangażowane, oraz przyczyna ich awarii, gdy Renault Trafic zginie podczas jazdy.

Renault Trafic, KTÓRY WYŁĄCZA SIĘ PODCZAS JAZDY: TE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w dochodzeniu w sprawie pochodzenie Twojego Renault Trafic, które ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie komponenty, które w przypadku uszkodzenia staną się przyczyną problemu, którego doświadczasz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, które sprawiają kierowcy sporo kłopotów. W rzeczywistości ten zawór ma zwyczaj zatykania się, gdy mija więcej czasu, lub jest spowodowany „cichą” jazdą Twojego Renault Trafic. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a po całkowitym zablokowaniu, do utraty mocy i zablokowania na biegu jałowym. Przejrzyj ten kompletny przewodnik po powikłaniach związanych z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twoje Renault Trafic wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swoją jednostkę elektryczną, czy jest to na przykład przewód uziemiający, który może wywołać zwarcie, czy też całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najbardziej skomplikowanych motywów do wykrycia… Zachęcamy do próby odnalezienia „spalonej” części przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a karoserią, jednak na pewno będzie to konieczne skontaktuj się ze specjalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się w moim Renault Trafic 2, co robić ?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie obrotów silnika na biegu jałowym Twojego Renault Trafic. Jeśli jednostka silnika Renault Trafic zatrzymuje się bez ostrzeżenia, gdy jesteś na postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej logicznych wyzwalaczy, bez paliwa, silnik przestaje działać. Często z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. Każda technika, której Twój Renault Trafic może się pozbyć podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co poprzednio, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Renault Trafic może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem zwykle pojawia się, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, szczególnie w odniesieniu do wyłącznika zapłonu, czasami powoduje kłopoty i powoduje, że Renault Trafic się go pozbywa podczas jazdy. Ten element, który ma kluczowe znaczenie dla uruchomienia pojazdu silnikowego, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Renault Trafic w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnią najważniejszą przyczyną zatrzymania się Renault Trafic podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To pochodzenie ma znaczenie tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek oleju w moim Renault Trafic ?

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie możliwe jest również bycie ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu przypadkach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi działanie Renault Trafic, ponieważ nie będzie już w stanie zasilać najważniejszych części jednostki silnikowej.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Renault Trafic, przejdź do naszej kategorii Renault Trafic.

Ссылка на основную публикацию