Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Renualt Express, który umiera podczas jazdy

Jeśli masz problem z Renualt Express i nie możesz dowiedzieć się, gdzie jest on spowodowany, nie martw się, właśnie w tym artykule pomożemy Ci znaleźć rozwiązania tych komplikacji. Jeśli w twoim przypadku, twój Renualt Express zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci odkryć przyczynę problemu. Z przyjemnością odkryjesz jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych problemów, więc spróbuj spojrzeć na nie z punktu widzenia tego, jak zachowuje się Twój Renualt Express, gdy umiera podczas jazdy. napędowy. Aby to osiągnąć, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały uznane za niepokojące, oraz przyczyną ich awarii, gdy Renualt Express ginie podczas jazdy.

Renualt Express, KTÓRY wyłącza MIMO JAZDY: OBEJMUJĄCE SIĘ CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad pochodzenie Twojego Renualt Express, który umiera podczas jazdy. Sprawdź wszystkie części, które w przypadku uszkodzenia będą przyczyną problemu, przez który przechodzisz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, które przysparzają kierowcy sporo kłopotów. W rzeczywistości ten zawór ma zwyczaj zatykania się, gdy mija więcej czasu, lub jest powodowany „cichą” jazdą Renualt Express. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a gdy jest całkowicie zatłoczony, do utraty mocy i zablokowania na biegu jałowym. Przejrzyj ten obszerny przewodnik dotyczący problemów z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Renualt Express wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swój system elektryczny, jeśli jest to na przykład przewód uziemiający, który może spowodować zwarcie lub całkowicie przerwany obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. Jest to jeden z najtrudniejszych do wykrycia motywów… Zalecamy, aby spróbować znaleźć „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a karoserią, niemniej jednak na pewno będzie to konieczne skontaktuj się ze specjalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się na moim Renualt Express, co robić?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie obrotów silnika na biegu jałowym Twojego Renault Express. Jeśli jednostka silnika Renualt Express zatrzyma się bez ostrzeżenia podczas postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej oczywistych motywów, bez paliwa, silnik przestaje działać. Często z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. W obu przypadkach Twój Renualt Express może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza dopływu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik, a Twój Renualt Express może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się w większości przypadków, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, w szczególności dotyczący wyłącznika zapłonu, często powoduje kłopoty i powoduje zatrzymanie Twojego Renualt Express podczas jazdy. Ten element, który jest niezbędny do uruchomienia samochodu, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Twojego Renualt Express w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnią główną przyczyną zatrzymania Renualt Express podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To źródło jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie równie dobrze można paść ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu sytuacjach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi działanie Renualt Express, ponieważ nie będzie już mógł zasilać głównych części silnika.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Renualt Express, przejdź do naszej kategorii Renualt Express.

Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Renualt Express ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector