Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Siedzisko zablokowane Cordoba siedziska w pozycji

W tym artykule zajmiemy się problemem, który jest irytujący, ale niezbyt poważny. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do nieszczelnego wtryskiwacza lub trzęsącego się silnika, bycia ofiarą przyklejone siedzisko na kordobie siedziska sama w sobie nie jest bardzo poważna. Nawet jeśli może to uniemożliwić prawidłowe zamontowanie w samochodzie lub sprawić, że pasażerowie wejdą przez jedną ze stron kordoby siedzenia, nic wielkiego na horyzoncie. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. W tym celu początkowo skupimy się na przednie siedzenie zablokowane na kordobie siedziska , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim samochodzie.

Przednie siedzenie przyklejone do kordoby siedziska

Więc zaczynamy tę stronę z treścią siedzenia przyklejone do kordoby siedziska według scenariusza przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub siedzenie pasażera problem będzie mniej więcej ten sam, skoncentrujemy się na dwóch różnych problemach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego siedzenia cordoba

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie przyklejone do kordoby siedziska a konkretnie jeśli masz problemy z złóż siedzenie . Należy pamiętać, że w tym scenariuszu samodzielne rozwiązanie problemu będzie skomplikowane. Prawda jest taka, że ​​ogólnie rzecz biorąc jest to linka mechanizmu, która wyszła z prowadnicy lub która się zerwała i aby uzyskać do niej dostęp, trzeba całkowicie zdemontować siedzisko kordoby siedzenia. Zalecamy wykonanie tego kroku, ale może to zająć trochę czasu i być może będziesz musiał wymienić cały mechanizm, lub udać się do specjalisty, który łatwiej wykona usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego siedzenia cordoba

Druga okazja przednie siedzenie przyklejone do kordoby siedziska jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Może to stanowić problem, jeśli chcesz zachować idealną postawę podczas jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca.

  • Elektrycznie blokowane siedzisko Cordoba:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić, gdy fotelik jest zablokowany na kordobie siedziska, jest to, że na ślizgach fotela nie ma żadnych przedmiotów. Jeśli nie znajdziesz żadnych ciał obcych, przyczyną może być niestety silnik siedzenia. Przede wszystkim sprawdź za pomocą manometru, czy jest dobrze zaopatrywany w prąd, a jeśli taka jest okoliczność, to na pewno będzie trzeba go wymienić.

  • Ogólnie rzecz biorąc, w tym scenariuszu jest to po prostu problem ciała obcego, które umieściło się w jednym z dwóch suwaków zablokowanego siedziska w kordobie siedzenia. Dlatego dokładnie sprawdź oba slajdy, nawet mały obiekt może zablokować Twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do obsługi systemu nie jest uszkodzony lub czy kabel się poluzował.

Zablokowane tylne siedzenie Cordoba

Na koniec, w drugiej części naszej strony z treścią, skupimy się na tylne siedzenie przyklejone do kordoby siedzenia , z pewnością tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest zbudowane z tymi samymi mechanizmami, co przednie siedzenia, a najbardziej podstawową kwestią, o której możesz wiedzieć, jest niemożność złożenia tylnego siedzenia Twojego siedzenia cordoba nie więcej. Najbardziej podstawową troską są mechanizmy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojej Cordoby, jest to zazwyczaj kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy bez niczyjej pomocy możesz go odłożyć na miejsce, ale generalnie dostęp do systemu jest delikatny i wymaga wezwania profesjonalisty. Jeśli masz inne elementy, które przysparzają Ci problemów, takie jak kaptur przyklejony do kordoby siedziska, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym artykule, aby pomóc Ci go rozwiązać.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Cordoby z siedziskiem, spójrz na kategorię Cordoba z siedziskiem.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Gdzie jest gniazdo bezpiecznika rozrusznika cordoba ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector