Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Cadillaca ATS grzechocze, gdy jest zimny

Częste hałasy w Twoim samochodzie bywają nieprzyjemne, pojazd mechaniczny jest tak skomplikowany, że w większości przypadków trudno jest zidentyfikować jego pochodzenie, a jeszcze trudniej znaleźć element, który go napędza. W przypadku, gdy Ty również doświadczyłeś hałasu zimnego silnika w swoim Cadillac ATS, możemy Ci wyraźnie wesprzeć. W rzeczywistości zdecydowaliśmy się skomponować ten artykuł, aby móc przejrzeć główne motywy silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Cadillacu ATS. Najpierw sprawdzimy silniki, które grzechoczą tylko podczas rozruchu, potem z powodu nieodpowiedniego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Cadillaca ATS grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik twojego Cadillaca ATS wydaje zimne grzechotki, szczególnie podczas uruchamiania i które szybko znikają, możliwe, że winę za to ponosi smarowanie silnika. W rzeczywistości sitko oleju (element, który zasysa olej i sprawia, że ​​podnosi się on do górnej części silnika) może ulec uszkodzeniu i dlatego potrzeba czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo lepki. Jeśli taka jest twoja sytuacja, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który trzaska twój Cadillac ATS, powinien wrócić do normalnej wydajności, ponieważ smarowanie silnika zostanie wykonane normalnie, upewnij się, że sprawdź stan silnika.

Weiterlesen:
Przyspieszanie drgań na Cadillacu ATS, co robić ?

Silnik mojego Cadillaca ATS, który grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną możliwością, która może uzasadniać grzechotanie zimnego silnika w Twoim Cadillac ATS, jest to, że podczas wymiany oleju wybór oleju nie był najlepszy, w rzeczywistości oleje silnikowe różnią się lepkością, którą porównamy z wartością „W”, im wyższa wartość tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe jest, że gdy jest zimny, smarowanie, które umożliwia, nie wystarczy, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj używany olej z olejem zalecanym przez producenta, jeśli stukanie silnika jest silne lub utrzymuje się w swoim Cadillacu ATS, nie zastanawiaj się dwa razy, aby wymienić go na odpowiedni olej.

Silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w moim Cadillacu ATS, z powodu świec żarowych

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma problemy zaczynają się, gdy jest zimno, może to oznaczać, że świece żarowe Cadillaca ATS dobiegają końca. W rzeczywistości martwa świeca zapłonowa spowoduje, że podłączony cylinder nie będzie się nagrzewał i wywoła silniejsze grzechotanie na silniku Cadillac ATS, więc pomyśl o niezależnym badaniu stanu świec za pomocą multimetru, może być tak, że tylko jedna jest zaangażowani jak oni wszyscy. Tutaj ujawniliśmy Ci główne przyczyny uderzenia zimnego silnika w samochód, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę poświęconą Twojemu samochodowi, aby znaleźć więcej informacji na temat wszystkich awarii związanych z Twoim samochodem.

Weiterlesen:
Wibracje pedału hamulca w Cadillacu ATS ?

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Cadillac ATS, przejdź do naszej kategorii Cadillac ATS.

Ссылка на основную публикацию