Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Chevroleta HHR grzechocze, gdy jest zimny

Stawianie czoła ciągłym hałasom w samochodzie może być irytujące, pojazd jest tak złożony, że generalnie trudno jest znaleźć jego źródło, a jeszcze bardziej skomplikowane jest znalezienie części, która go motywuje. W przypadku, gdy Ty również doświadczyłeś już zimnego hałasu silnika w swoim Chevrolecie HHR, z pewnością możemy Ci pomóc. Rzeczywiście, postanowiliśmy skomponować tę treść, aby zbadać główne motywy an silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Chevrolecie HHR. Najpierw przyjrzymy się silnikom, które grzechoczą tylko przy rozruchu, potem nieodpowiednim olejem, a na końcu świecami żarowymi.

Silnik mojego Chevroleta HHR grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik Twojego Chevroleta HHR generuje zimne grzechotki, szczególnie podczas rozruchu i które kończy się dość szybko później, możliwe jest, że smarowanie silnika jest wadliwe. Rzeczywiście, sitko oleju (część, która zasysa olej i sprawia, że ​​unosi się on do górnej części silnika) może być zepsute i dlatego potrzeba czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo gęsty. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który uderza w Twojego Chevroleta HHR, powinien powrócić do normalnej pracy, ponieważ smarowanie silnika zostanie wykonane normalnie, upewnij się, że sprawdziłeś stan silnika.

Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa naklejony na moim Chevrolecie HHR, co robić ?

Silnik mojego Chevroleta HHR, który grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną sytuacją, która może usprawiedliwiać klekotanie zimnego silnika w Twoim Chevrolecie HHR, jest to, że podczas wymiany oleju dobór oleju nie był doskonały, rzeczywiście oleje silnikowe różnią się lepkością, którą porównamy z wartością „W”, im wyższa ta wartość oznacza, że ​​olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe jest, że gdy jest zimny, smarowanie, które umożliwia, nie wystarcza, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj używany olej z olejem zalecanym przez producenta, jeśli stukanie silnika jest silne lub utrzymuje się w swoim Chevrolecie HHR nie zastanawiaj się dwa razy, aby wymienić go na odpowiedni olej.

Silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w moim Chevrolecie HHR przyczyna świec żarowych

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma problemy zaczynają się, gdy jest zimno, może to oznaczać, że świece żarowe Chevrolet HHR są na wyczerpaniu. Rzeczywiście, zużyta świeca zapłonowa spowoduje, że dołączony cylinder nie będzie się nagrzewał i spowoduje silniejsze grzechotanie w silniku Chevrolet HHR, więc weź pod uwagę niezależne badanie stanu świec za pomocą multimetru, może się okazać, że tylko jedna jest zaniepokojony jak oni wszyscy. Tutaj wyjaśniliśmy Ci główne powody, dla których silnik trzaska zimnym samochodem, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przejrzeć naszą stronę specjalizującą się w Twoim samochodzie, aby znaleźć dodatkowe informacje na temat wszystkich awarii związanych z Twoim samochodem.

Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Chevrolecie HHR ?

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Chevroleta HHR, przejdź do naszej kategorii Chevrolet HHR.

Ссылка на основную публикацию