Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Lincoln Navigator grzechocze, gdy jest zimny

Ciągłe hałasy w Twoim samochodzie bywają irytujące, pojazd jest tak złożony, że generalnie trudno jest określić jego pochodzenie, a jeszcze trudniej znaleźć element, który go napędza. W przypadku, gdy wcześniej natrafiłeś na dźwięk zimnego silnika w swoim Lincoln Navigator, z pewnością możemy Ci pomóc. W rzeczywistości nasza redakcja podjęła decyzję o skomponowaniu tej strony z treścią, aby móc zbadać główne motywy an silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Lincoln Navigator. Najpierw przyjrzymy się silnikom, które grzechoczą tylko podczas rozruchu, potem z powodu niewłaściwego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Lincolna Navigatora grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik twojego Lincoln Navigator wytwarza zimne grzechotki, szczególnie podczas uruchamiania i które kończy się niedługo potem, możliwe jest, że odpowiada za to smarowanie silnika. W rzeczywistości sitko oleju (element, który zasysa olej i sprawia, że ​​podnosi się on do górnej części silnika) może być wadliwe i dlatego potrzeba trochę czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo gęsty. Jeśli taka jest Twoja sytuacja, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który uderza w Lincoln Navigator, powinien wrócić do normalnej pracy, ponieważ smarowanie silnika zostanie wykonane w sposób naturalny, pamiętaj, aby sprawdzić stan silnika.

Weiterlesen:
Pomarańczowe światło Lincoln Navigator, które pozostaje włączone

Silnik mojego Lincolna Navigatora, który grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną opcją, która może wyjaśnić silnik, który brzęczy na zimno w twoim Lincoln Navigator, jest to, że podczas wymiany oleju wybór oleju nie był idealny, w rzeczywistości oleje silnikowe różnią się lepkością, którą porównamy z wartością „W”, im wyższa wartość tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe, że smarowanie na zimno nie wystarczy, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj olej używany z olejem sugerowanym przez producenta, jeśli trzask silnika jest mocny lub utrzymuje się na swoim Lincoln Navigator, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zastąpić go odpowiednim olejem.

Silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w moim Lincoln Navigator, przyczyna świec żarowych

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma komplikacje zaczynające się, gdy jest zimno, być może świece żarowe Lincoln Navigator są prawie dobre do wymiany. W rzeczywistości martwa świeca zapłonowa spowoduje, że połączony cylinder nie będzie się nagrzewał i wywoła silniejsze grzechotanie w silniku Lincoln Navigator, więc pomyśl o wypróbowaniu stanu świec zapłonowych niezależnie za pomocą multimetru, może być tak, że tylko jeden jest zaniepokojony jak oni wszyscy. Tutaj ujawniliśmy Ci główne przyczyny trzaskania zimnego silnika w samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć na naszą stronę poświęconą Twojemu samochodowi, aby znaleźć więcej informacji na temat wszystkich awarii związanych z Twoim pojazdem silnikowym.

Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w Lincoln Navigator ?

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Lincoln Navigator, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Lincoln Navigator.

Ссылка на основную публикацию