Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik się trzęsie na Lincoln Continental, co robić ?

Twój Lincoln Continental może wytwarzać drgania podczas normalnej pracy, jest to podstawa istnienia silnika spalinowego, w momencie każdej eksplozji blok silnika Twojego samochodu będzie wyzwalał drgania, jednak aby je ograniczyć ustawiony jest cały mechanizm aby upewnić się, że nie są dla ciebie niepokojące. W przypadku, gdy poczujesz, że widzisz trzęsący się silnik na swoim Lincoln Continental bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, bezpieczniej jest to naprawić, ponieważ może to być objaw problemów, które w najgorszym przypadku mogą się skończyć pęknięciem bloku silnika. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy zebrać to dossier, które pomoże Ci sprawdzić, czy Twój silnik w Lincoln Continental drży jest powiązany z konkretnym problemem i jak mu zaradzić. Aby to osiągnąć, przestudiujemy jeden po drugim wszystkie motywy poruszania się silnika na Lincoln Continental, a zakończymy małym wnioskiem.

WSZYSTKIE POWODY SILNIKA, KTÓRY DRGA NA Lincoln Continental

SILNIK, KTÓRY TRZYMA NA Lincoln Continental: KOŁO PASOWE WAŁU KORBOWEGO

Pierwsza przyczyna, która może wywołać twoje Silnik wibrujący w Lincoln Continental to koło pasowe wału korbowego. I tak, to koło pasowe, zwane też kołem tłumiącym, ma na celu zmniejszenie wibracji bloku silnika, jeśli jest pęknięty, pierwszą wskazówką jest to, że silnik się ruszy, zaplanuj zbadanie jego stanu, bo w końcu może sprowokować blok silnika do zerwania.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę silnika Lincoln Continental ?

SILNIK, KTÓRY WSPIERA Lincoln Continental: SILENT SILENTBLOCK

Jeśli jesteś ofiarą silnika, który wibruje w Lincoln Continental, są szanse, że niektóre ciche bloki silnika są na dobrym poziomie do wymiany. Teraz nadszedł czas, aby sprawdzić, kiedy silnik jest w ruchu i z jakiego podzespołu pochodzi. Jeśli chodzi o stłumione dźwięki podczas przejeżdżania przez progi zwalniające lub nierówności na drodze, może to oznaczać, że mocowania silnika są w złym stanie. Sprawdź więc ich stan i nie czekaj z ich wymianą, jeśli to konieczne.

Wibracje SILNIKA NA Lincoln Continental: ŚWIECE ZAPŁONOWE

Kolejna możliwość, która może trafić do twojego drżenie silnika w Lincoln Continental jest spowodowane jedną lub kilkoma świecami zapłonowymi są brudne lub bezużyteczne. W tym scenariuszu iskra nie wystąpi, a zatem eksplozja w jednym lub więcej z twoich cylindrów nie zostanie wywołana. W rezultacie blok silnika będzie słabo działał i będzie generował wibracje, dlatego należy dokładnie sprawdzić połączenia świec zapłonowych i stan samych świec zapłonowych.

SILNIK, KTÓRY PORUSZA SIĘ NA Lincoln Continental: Wały Cardana

Podsumowując, czasami masz wrażenie, że drgania są oparte na silniku naszego Lincolna Continental, ale w rzeczywistości są oparte na innych częściach samochodowych z przodu Twojego samochodu. Najbardziej podstawowy scenariusz jest taki, że twoje wały napędowe są zepsute i poruszają się, ta wibracja będzie wyczuwalna w kierownicy. Nie zaniedbuj badania poziomu zużycia wałów napędowych, aby wykluczyć tę hipotezę.

WNIOSEK

To już koniec, więc możesz zauważyć, że w przeciwieństwie do tego, co możesz przypuszczać, przyczyn drgań silnika w Lincoln Continental może być wiele, ale nie są one automatycznie znaczące. Niemniej jednak musisz mieć oko na to, co ujawnia Twój samochód, ponieważ cena naprawy może szybko wzrosnąć i w większości przypadków dzieje się to w niewłaściwym momencie. Z przyjemnością dowiesz się, że czasami, zwłaszcza gdy jest zimno, Twój Lincoln Continental może czasami normalnie drżeć z powodu niskiej temperatury zewnętrznej, ale nie oznacza to automatycznie, że musisz wymienić lub naprawić blok silnika.

Aby odkryć więcej wskazówek na temat Lincoln Continental, spójrz na kategorię Lincoln Continental.

Ссылка на основную публикацию