Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik się trzęsie w Audi A7, co robić ?

Twoje Audi A7 może wywoływać drgania podczas normalnej pracy, jest to podstawa istnienia silnika spalinowego, w momencie każdej eksplozji blok silnika Twojego samochodu będzie powodował drgania, jednak aby je zredukować cały system jest skonfigurować, aby upewnić się, że nie są dla ciebie niepokojące. W przypadku, gdy poczujesz, że widzisz trzęsący się silnik w Twoim Audi A7 bardziej niż kiedykolwiek jest bezpieczniej sobie z tym poradzić, ponieważ może to być objaw komplikacji, które w najgorszym przypadku mogą spowodować pęknięcie bloku silnika. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy zebrać ten przewodnik, który pomoże Ci sprawdzić, czy Twój silnik w Audi A7 się trzęsie, jest związany z konkretnym problemem i jak mu zaradzić. Aby to osiągnąć, przyjrzymy się po kolei wszystkim motywom silnika poruszającego się w Audi A7, a zakończymy małym wnioskiem.

WSZYSTKIE WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE SILNIKA, KTÓRY TRZYMA W Audi A7

SILNIK, KTÓRY TRZYMA W Audi A7: KOŁO PASOWE WAŁU KORBOWEGO

Pierwsza przyczyna, która może spowodować twoje Silnik wibrujący w Audi A7 to koło pasowe wału korbowego. I tak, to koło pasowe, zwane też kołem tłumiącym, ma na celu obniżenie wibracji bloku silnika, jeśli jest pęknięty, pierwszą wskazówką jest to, że silnik się ruszy, zaplanuj zbadanie jego stanu, ponieważ ostatecznie może to spowodować blok silnika do zerwania.

Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Audi A7

SILNIK, KTÓRY TRZYMA W Audi A7: SILENT SILENTBLOCK

Jeśli jesteś ofiarą silnika, który wibruje w Audi A7, istnieje duże prawdopodobieństwo, że niektóre z cichych bloków silnika dobiegają końca. Teraz nadszedł czas, aby sprawdzić, kiedy silnik jest w ruchu i z jakiego kawałka Twojego samochodu pochodzi. Jeśli chodzi o stłumione dźwięki podczas przejeżdżania przez progi zwalniające lub nierówności na drodze, może to oznaczać, że mocowania silnika są w złym stanie. Więc zbadaj ich stan i nie zastanawiaj się dwa razy, aby je zmienić, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wibracje SILNIKA W Audi A7: ŚWIECE ZAPŁONOWE

Inne scenariusze, które mogą skutkować Twoim drżenie silnika w Audi A7 jest spowodowane jedną lub kilkoma świecami zapłonowymi są brudne lub martwe. W takiej sytuacji iskra nie rozwinie się iw konsekwencji eksplozja w jednym lub więcej z twoich cylindrów nie zostanie wywołana. Ostatecznym rezultatem jest to, że blok silnika będzie słabo pracował i będzie wywoływał wibracje, więc sprawdź połączenia swoich świec zapłonowych i stan samych świec zapłonowych.

SILNIK, KTÓRY PORUSZA SIĘ W Audi A7: WAŁ KARDANA

Podsumowując, często masz wrażenie, że drgania są powodowane przez silnik naszego Audi A7, ale faktem jest, że są one spowodowane przez inne części przedniej części Twojego samochodu. Najbardziej znaną sytuacją jest to, że wały napędowe są zepsute i poruszają się, wibracje będą odczuwane w kierownicy. Nie zaniedbuj badania poziomu zużycia wałów napędowych, aby wykluczyć tę hipotezę.

Weiterlesen:
Światło stopu Audi A7 pozostaje włączone, co robić?

WNIOSEK

To już koniec, więc widać, że wbrew pozorom przyczyn drgań silnika w Audi A7 może być wiele, ale niekoniecznie są one poważne. Z drugiej strony musisz mieć oko na to, co wskazuje Ci Twój samochód, ponieważ cena naprawy może szybko wzrosnąć i zazwyczaj dzieje się to w niewłaściwym momencie. Z przyjemnością dowiesz się, że często, szczególnie gdy jest zimno, Twoje Audi A7 może czasami normalnie drżeć z powodu niskiej temperatury zewnętrznej, ale nie oznacza to automatycznie, że musisz wymienić lub naprawić blok silnika.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Audi A7, przejdź do naszej kategorii Audi A7.

Ссылка на основную публикацию