Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik się trzęsie w Mercedesie AMG GT, co robić ?

Twój Mercedes AMG GT może wywoływać drgania podczas normalnej pracy, jest to prosty powód istnienia silnika spalinowego, w momencie każdej eksplozji blok silnika Twojego samochodu będzie generował drgania, jednak aby zredukować je o cały system jest zintegrowany, aby mieć pewność, że nie są dla ciebie niepokojące. Jeśli tak się stanie, zauważysz, że silnik się trzęsie w Twoim Mercedesie AMG GT częściej niż zwykle jest bezpieczniej sobie z tym poradzić, ponieważ może to być sygnał komplikacji, które w najgorszym przypadku mogą doprowadzić do pęknięcia bloku silnika. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy zebrać to dossier, które pomoże Ci zweryfikować, czy Twój silnik w Mercedesie AMG GT się trzęsie, ma związek z konkretną awarią i jak się go pozbyć, jeśli tak jest. Aby to osiągnąć, przeanalizujemy po kolei wszystkie powody, dla których silnik porusza się w Mercedesie AMG GT, a zakończymy małym wnioskiem.

WSZYSTKIE POWODY SILNIKA, KTÓRY WIRGA W Mercedesie AMG GT

SILNIK, KTÓRY TRZYMA W Mercedesie AMG GT: KOŁO PASOWE WAŁU KORBOWEGO

Pierwsze pochodzenie, które może wygenerować twoje Silnik do drżenia w Mercedesie AMG GT to koło pasowe wału korbowego. I tak, to koło pasowe, zwane też kołem tłumiącym, służy do obniżenia drgań bloku silnika, jeśli jest pęknięty, pierwszym sygnałem jest to, że silnik ruszy, zaprogramuj weryfikację jego stanu, bo prędzej czy później może spowodować pęknięcie bloku silnika.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć kontrolkę silnika Mercedes AMG GT ?

SILNIK, KTÓRY TRZYMA W Mercedesie AMG GT: SILENT SILENTBLOCK

Jeśli jesteś ofiarą silnika, który wibruje w Mercedesie AMG GT, są szanse, że niektóre z cichych bloków silnika dobiegają końca. Teraz nadszedł czas, aby zwizualizować, kiedy silnik się porusza i z którego elementu Twojego samochodu pochodzi. Jeśli chodzi o stłumione dźwięki podczas przejeżdżania przez progi zwalniające lub nierówności na drodze, może to oznaczać, że mocowania silnika są w złym stanie. Sprawdź więc ich stan i nie wahaj się ich wymienić w razie potrzeby.

Wibracje SILNIKA W Mercedesie AMG GT: ŚWIECE ZAPŁONOWE

Inna możliwość, która może spowodować twoje drżenie silnika w Mercedesie AMG GT jest spowodowane jedną lub kilkoma świecami zapłonowymi są brudne lub martwe. W takiej sytuacji iskra nie wystąpi, a w konsekwencji eksplozja w jednym lub kilku cylindrach nie zostanie wygenerowana. W rezultacie blok silnika będzie źle działał i będzie generował wibracje, więc sprawdź połączenia swoich świec zapłonowych i stan samych świec zapłonowych.

SILNIK, KTÓRY PORUSZA SIĘ NA Mercedes AMG GT: WAŁY CARDAN

Podsumowując, często ma się wrażenie, że drgania pochodzą z silnika naszego Mercedesa AMG GT, ale tak naprawdę pochodzą z innych części przedniej części Twojego samochodu. Najbardziej ogólna sytuacja jest taka, że ​​twoje wały napędowe są uszkodzone i poruszają się, te wibracje będą odczuwalne w kierownicy. Nie zapomnij zweryfikować poziomu zużycia wałów napędowych, aby wykluczyć tę hipotezę.

WNIOSEK

To już koniec, więc widać, że wbrew pozorom przyczyny drgań silnika w Mercedesie AMG GT mogą być różne, ale nie są one zasadniczo poważne. Z drugiej strony musisz uważać na to, co mówi Ci Twój samochód, ponieważ cena naprawy może szybko wzrosnąć i zazwyczaj dzieje się to w niewłaściwym czasie. Z przyjemnością dowiesz się, że w niektórych przypadkach, zwłaszcza gdy jest zimno, Twój Mercedes AMG GT może czasami normalnie drżeć z powodu niskiej temperatury zewnętrznej, ale nie oznacza to automatycznie, że musisz zmienić lub napraw blok silnika.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Mercedesa AMG GT, przejdź do naszej kategorii Mercedes AMG GT.

Ссылка на основную публикацию