Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik się trzęsie w Peugeocie 207, co robić ?

Twój Peugeot 207 może generować wibracje podczas normalnej pracy, jest to powód istnienia silnika spalinowego, w momencie każdej eksplozji blok silnika Twojego samochodu będzie wyzwalał wibracje, z drugiej strony, aby je zredukować o całość mechanizm jest zintegrowany, aby zapewnić, że nie będą dla Ciebie denerwujące. Na wypadek, gdybyś poczuł, że silnik się trzęsie w Twoim Peugeot 207 bardziej niż kiedykolwiek, lepiej sobie z tym poradzić, ponieważ może to wskazywać na obawy, które w najgorszym przypadku mogą zakończyć się pęknięciem bloku silnika. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy zebrać ten artykuł, który pomoże Ci zweryfikować, czy Twój silnik w Peugeocie 207 się trzęsie, jest związany z konkretnym problemem i jak się go pozbyć, jeśli tak jest. Aby to zrobić, przeanalizujemy jeden po drugim wszystkie motywy silnika poruszającego się w Peugeot 207, a zakończymy małym wnioskiem.

WSZYSTKIE POWODY SILNIKA, KTÓRY WIBRUJE W Peugeot 207

SILNIK, KTÓRY TRZYMA W Peugeot 207: KOŁO PASOWE WAŁU KORBOWEGO

Pierwsze źródło, które może wywołać twój Silnikiem do potrząsania w Peugeot 207 jest koło pasowe wału korbowego. I tak, to koło pasowe, zwane również kołem tłumiącym, ma na celu zmniejszenie wibracji bloku silnika, jeśli jest pęknięty, pierwszym sygnałem jest to, że silnik się ruszy, zaplanuj zweryfikowanie jego stanu, ponieważ w końcu może to spowodować Twój blok silnika do złamania.

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik rozrusznika Peugeot 207 ?

SILNIK, KTÓRY TRZYMA W Peugeot 207: SILENT SILENTBLOCK

Jeśli jesteś ofiarą silnika, który wibruje w Peugeocie 207, istnieje duże prawdopodobieństwo, że niektóre ciche bloki silnika dobiegają końca. Teraz nadszedł czas na wizualizację, kiedy silnik się porusza i z którego kawałka twojego samochodu pochodzi. Jeśli chodzi o stłumione dźwięki podczas przejeżdżania przez progi zwalniające lub nierówności na drodze, może to oznaczać, że mocowania silnika są w złym stanie. Zweryfikuj więc ich stan i nie czekaj, aby je zmienić, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wibracje SILNIKA W Peugeot 207: ŚWIECE ZAPŁONOWE

Kolejne wyjaśnienie, które może zakończyć się twoim drżenie silnika w Peugeot 207 jest spowodowane jedną lub kilkoma świecami zapłonowymi są brudne lub martwe. W tym scenariuszu iskra nie pojawi się iw konsekwencji eksplozja w jednym lub więcej z twoich cylindrów nie zostanie wywołana. Konsekwencją jest to, że blok silnika będzie źle działał i będzie wytwarzał wibracje, więc sprawdź połączenia świec zapłonowych i stan samych świec zapłonowych.

SILNIK, KTÓRY RUCHUJE Peugeot 207: Wały Cardana

Podsumowując, od czasu do czasu można odnieść wrażenie, że drgania są powodowane przez silnik naszego Peugeota 207, ale tak naprawdę są one powodowane przez inne części przedniej części samochodu. Najbardziej znaną sytuacją jest to, że twoje wały napędowe są zepsute i poruszają się, te wibracje będą odczuwalne w kierownicy. Nie przegap sprawdzenia poziomu zużycia wałów napędowych, aby wykluczyć tę hipotezę.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik świateł postojowych w Peugeot 207 ?

WNIOSEK

To już koniec, więc widać, że wbrew pozorom motywy wibracji silnika w Peugeot 207 mogą być różne, ale niekoniecznie istotne. Musisz jednak uważać na to, co ujawnia Twój samochód, ponieważ cena naprawy może szybko wzrosnąć i zwykle dzieje się to w niewłaściwym momencie. Z przyjemnością dowiesz się, że czasami, zwłaszcza gdy jest zimno, Twój Peugeot 207 może od czasu do czasu normalnie drżeć z powodu niskiej temperatury zewnętrznej, ale nie oznacza to automatycznie, że musisz zmienić lub napraw blok silnika.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Peugeota 207, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Peugeot 207.

Ссылка на основную публикацию