Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Subaru Crosstrek grzechocze na zimno

Stawianie czoła ciągłym hałasom w samochodzie może być irytujące, samochód jest tak skomplikowany, że generalnie trudno jest znaleźć jego źródło, a jeszcze trudniej znaleźć element, który go napędza. W przypadku, gdy Ty również wcześniej natknąłeś się na dźwięk zimnego silnika w swoim Subaru Crosstrek, zdecydowanie możemy Cię wesprzeć. Rzeczywiście, nasza redakcja zdecydowała się opublikować ten dokument, aby móc zbadać główne motywy silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Subaru Crosstrek. Najpierw przyjrzymy się silnikom, które grzechoczą tylko po włączeniu, potem z powodu niewłaściwego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Subaru Crosstreka grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik Twojego Subaru Crosstrek wydaje zimne grzechotki, zwłaszcza podczas rozruchu i które gaśnie niedługo potem, możliwe, że winę za to ponosi smarowanie silnika. Rzeczywiście, sitko oleju (element, który zasysa olej i sprawia, że ​​unosi się on do górnej części silnika) może zostać zepsuty i dlatego potrzeba czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo gęsty. Jeśli taka jest Twoja sytuacja, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który uderza w Subaru Crosstrek, powinien wrócić do normalnej pracy, ponieważ smarowanie silnika zostanie wykonane normalnie, sprawdź stan silnika.

Weiterlesen:
Cieknący wtryskiwacz w moim Subaru Crosstrek, co robić ?

Silnik mojego Subaru Crosstreka, który grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną sytuacją, która może uzasadniać grzechotanie zimnego silnika w Twoim Subaru Crosstrek, jest to, że podczas wymiany oleju dobór oleju nie był idealny, w rzeczywistości oleje silnikowe różnią się lepkością, którą skontrastujemy z wartością „W”, im wyższa wartość tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe, że smarowanie na zimno nie wystarczy, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj olej używany z olejem sugerowanym przez producenta, jeśli trzask silnika jest mocny lub utrzymuje się w swoim Subaru Crosstrek nie zastanawiaj się dwa razy, aby zamienić go na odpowiedni olej.

Silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w moim Subaru Crosstrek, przyczyna świec żarowych

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma trudności z uruchomieniem, gdy jest zimno, może to być uszkodzone świece żarowe Subaru Crosstrek. Rzeczywiście, rozładowana świeca zapłonowa spowoduje, że podłączony cylinder nie będzie się nagrzewał i spowoduje silniejsze grzechotanie w silniku Subaru Crosstrek, więc pomyśl o samodzielnym zdiagnozowaniu stanu świec za pomocą multimetru, może być tak, że tylko jeden jest zaniepokojony jak oni wszyscy. Tutaj ujawniliśmy Ci główne motywy silnika, który trzaska zimno w samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć na naszą stronę specjalizującą się w Twoim samochodzie, aby znaleźć dalsze szczegóły dotyczące wszystkich awarii związanych z Twoim pojazdem.

Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w Subaru Crosstrek ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Subaru Crosstrek, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Subaru Crosstrek.

Ссылка на основную публикацию