Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Subaru Forester grzechocze na zimno

Bycie ofiarą powtarzających się dźwięków w twoim samochodzie bywa nieprzyjemne, samochód jest tak skomplikowany, że w większości przypadków trudno jest wyśledzić jego pochodzenie, a jeszcze bardziej problematyczne jest znalezienie części, która go motywuje. W przypadku, gdy Ty również natknąłeś się na dźwięk zimnego silnika w swoim Subaru Forester, z pewnością możemy Ci pomóc. W rzeczywistości podjęliśmy decyzję o skomponowaniu tej treści, aby przyjrzeć się głównym motywom silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Subaru Forester. Najpierw przyjrzymy się silnikom, które grzechoczą tylko przy rozruchu, potem z powodu niewłaściwego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Subaru Forestera grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik Twojego Subaru Forester wydaje zimne grzechotki, zwłaszcza podczas rozruchu i które gaśnie niedługo potem, możliwe jest, że winę za to ponosi smarowanie silnika. W rzeczywistości sitko oleju (część, która zasysa olej i sprawia, że ​​podnosi się on do górnej części silnika) może być wadliwe i dlatego potrzeba trochę czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo gęsty. Jeśli taka jest Twoja sytuacja, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który uderza w Subaru Forester, powinien powrócić do normalnej pracy, ponieważ smarowanie silnika zostanie wykonane naturalnie, pamiętaj, aby sprawdzić stan silnika.

Weiterlesen:
Jakie paliwo do Subaru Forestera ?

Silnik mojego Subaru Forestera, który grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną możliwością, która może uzasadniać grzechotanie zimnego silnika w Twoim Subaru Forester, jest to, że podczas wymiany oleju dobór oleju nie był idealny, w rzeczywistości oleje silnikowe różnią się lepkością, którą skontrastujemy z wartością „W”, im wyższa ta wartość oznacza, że ​​olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe, że smarowanie na zimno nie wystarczy, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj olej używany z olejem sugerowanym przez producenta, jeśli trzask silnika jest mocny lub utrzymuje się na swoim Subaru Forester, nie wahaj się zamienić go na odpowiedni olej.

Silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w moim Subaru Foresterze, przyczyna świec żarowych

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma komplikacje zaczynające się, gdy jest zimno, mogą to być świece żarowe Subaru Forester, które dobiegają końca. W rzeczywistości zużyta świeca zapłonowa spowoduje, że dołączony cylinder nie będzie się nagrzewał i spowoduje silniejsze grzechotanie w silniku Subaru Forester, więc rozważ niezależną ocenę stanu świec zapłonowych za pomocą multimetru, może być tak, że tylko jedna jest zaangażowani jak oni wszyscy. Tutaj ujawniliśmy Ci główne przyczyny trzaskania zimnego silnika w samochodzie, nie wahaj się czytać naszej strony poświęconej Twojemu samochodowi, aby znaleźć więcej informacji na temat wszystkich awarii związanych z Twoim pojazdem silnikowym.

Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w Subaru Forester ?

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Subaru Forester, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Subaru Forester.

Ссылка на основную публикацию