Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik Subaru Outback grzechocze, gdy jest zimny

Stawianie czoła regularnym hałasom w twoim samochodzie ma tendencję do bycia nieprzyjemnym, samochód jest tak wyrafinowany, że przez większość czasu trudno jest znaleźć jego pochodzenie, a jeszcze trudniej znaleźć część, która go uruchamia. W przypadku, gdy ty również wcześniej spotkałeś się z hałasem zimnego silnika w swoim Subaru Outback, z pewnością możemy cię wesprzeć. Rzeczywiście, nasz zespół redakcyjny podjął decyzję o opublikowaniu tej strony z treścią, aby móc przeanalizować główne czynniki wywołujące an silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w Twoim Subaru Outback. Najpierw sprawdzimy silniki, które grzechoczą tylko podczas rozruchu, potem z powodu niewłaściwego oleju, a na końcu z powodu świec żarowych.

Silnik mojego Subaru Outback grzechocze tylko podczas rozruchu

Jeśli silnik Twojego Subaru Outback brzęczy, szczególnie podczas rozruchu, a potem dość szybko zanika, możliwe, że winę za to ponosi smarowanie silnika. Rzeczywiście, sitko oleju (część, która zasysa olej i sprawia, że ​​podnosi się on do górnej części silnika) może ulec uszkodzeniu i dlatego potrzeba trochę czasu, aby olej podniósł się, gdy jest jeszcze bardzo lepki. Jeśli taka jest Twoja sytuacja, po kilkudziesięciu sekundach silnik, który uderza w Subaru Outback, powinien wrócić do normalnych osiągów, ponieważ smarowanie silnika zostanie wykonane normalnie, sprawdź stan silnika.

Silnik mojego Subaru Outback grzechocze na zimno z powodu zbyt płynnego oleju

Inną opcją, która może uzasadniać grzechotanie zimnego silnika w Twoim Subaru Outback, jest to, że podczas wymiany oleju dobór oleju nie był najlepszy, w rzeczywistości oleje silnikowe różnią się lepkością, którą porównamy z wartością „W”, im wyższa wartość tym olej będzie gęstszy i na odwrót. Jeśli wybrano zbyt płynny olej, możliwe jest, że przy zimnym smarowaniu, które umożliwia, nie wystarczy, aby ograniczyć trzaskanie silnika, porównaj olej używany z olejem zalecanym przez producenta, jeśli stukanie silnika jest silne lub utrzymuje się w swoim Subaru Outback nie wahaj się zamienić go na odpowiedni olej.

Weiterlesen:
Kontrolka klawisza Subaru Outback pozostaje włączona

Silnik, który grzechocze, gdy jest zimny w moim Subaru Outback z powodu świec żarowych

Jeśli masz silnik wysokoprężny, twój silnik grzechocze, gdy jest zimny i ma trudności z uruchomieniem, gdy jest zimno, może to być uszkodzone świece żarowe Subaru Outback. Rzeczywiście, martwa świeca zapłonowa spowoduje, że połączony cylinder nie będzie się nagrzewał i spowoduje silniejsze grzechotanie w silniku Subaru Outback, więc rozważ indywidualne diagnozowanie stanu świec za pomocą multimetru, może być tak, że tylko jeden jest zaangażowani jak oni wszyscy. Tutaj ujawniliśmy Ci główne przyczyny trzaskania zimnego silnika w samochodzie, nie wahaj się przeglądać naszej strony poświęconej Twojemu samochodowi, aby znaleźć więcej informacji na temat wszystkich awarii związanych z Twoim pojazdem silnikowym.

Aby poznać więcej wskazówek dotyczących Subaru Outback, spójrz na kategorię Subaru Outback.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector