Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Silnik trzęsie się w Infiniti G, co robić ?

Twój Infiniti G może wytwarzać wibracje podczas normalnej pracy, jest to powód istnienia silnika spalinowego, w momencie każdej eksplozji blok silnika Twojego samochodu będzie wywoływał wibracje, z drugiej strony, aby je ograniczyć w całości mechanizm został wprowadzony, aby mieć pewność, że nie będą one dla Ciebie nieprzyjemne. Jeśli zauważysz, że silnik się trzęsie w Twoim Infiniti G bardziej niż kiedykolwiek, lepiej sobie z tym poradzić, ponieważ może to być oznaką obaw, które w najgorszym przypadku mogą spowodować pęknięcie bloku silnika. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy zebrać ten artykuł, który pomoże Ci sprawdzić, czy Twój silnik w Infiniti G się trzęsie, ma związek z konkretnym problemem i jak go rozwiązać, jeśli tak jest. Aby to zrobić, przyjrzymy się po kolei wszystkim czynnikom dla silnika poruszającego się w Infiniti G i zakończymy małym wnioskiem.

WSZYSTKIE POWODY SILNIKA, KTÓRY wibruje w Infiniti G

SILNIK, KTÓRY TRZYMA W Infiniti G: KOŁO PASOWE WAŁU KORBOWEGO

Pierwsza przyczyna, która może sprowokować twoją silnik, który drży w Infiniti G, to koło pasowe wału korbowego. I tak, to koło pasowe, określane również jako koło pasowe tłumika, jest po to, aby obniżyć drgania bloku silnika, jeśli jest pęknięty, pierwszą oznaką jest to, że silnik się ruszy, program do zbadania jego stanu, bo w końcu to może spowodować pęknięcie bloku silnika.

Weiterlesen:
Jak zresetować licznik kilometrów w Infiniti G

SILNIK, KTÓRY TRZYMA W Infiniti G: SILENT SILENTBLOCK

Jeśli jesteś ofiarą silnika, który wibruje w Infiniti G, są szanse, że niektóre z cichych bloków silnika dobiegają końca. Teraz nadszedł czas, aby zwizualizować, kiedy silnik się porusza i z którego elementu Twojego samochodu pochodzi. Jeśli chodzi o stłumione dźwięki podczas przejeżdżania przez progi zwalniające lub nierówności na drodze, może to oznaczać, że mocowania silnika są w złym stanie. Więc zbadaj ich stan i nie zastanawiaj się dwa razy, aby je zmienić, jeśli to konieczne.

Wibracje SILNIKA W Infiniti G: ŚWIECE ZAPŁONOWE

Inne scenariusze, które mogą skutkować Twoim drżenie silnika w Infiniti G jest spowodowane jedną lub kilkoma świecami zapłonowymi są brudne lub bezużyteczne. W tym scenariuszu iskra nie wystąpi, a w konsekwencji eksplozja w jednym lub kilku cylindrach nie zostanie wywołana. Ostatecznym rezultatem jest to, że blok silnika będzie źle działał i będzie wibrował, więc sprawdź połączenia świec zapłonowych i stan samych świec zapłonowych.

SILNIK, KTÓRY PORUSZA SIĘ W Infiniti G: Wały Cardana

Wreszcie od czasu do czasu można odnieść wrażenie, że wibracje pochodzą z silnika naszego Infiniti G, ale prawda jest taka, że ​​pochodzą one z innych elementów przedniej części Twojego samochodu. Najczęstszym scenariuszem jest to, że twoje wały napędowe są zepsute i poruszają się, te wibracje zostaną zauważone w kierownicy. Nie zaniedbuj badania poziomu zużycia wałów napędowych, aby wykluczyć tę hipotezę.

Weiterlesen:
How to start a Infiniti G ?

WNIOSEK

To już koniec, więc widać, że wbrew temu, co myślisz, motywy wibracji silnika w Infiniti G mogą być różne, ale nie są one zasadniczo istotne. Niemniej jednak musisz mieć oko na to, co ujawnia Twój samochód, ponieważ cena naprawy może szybko wzrosnąć i zazwyczaj dzieje się to w niewłaściwym momencie. Z przyjemnością dowiesz się, że od czasu do czasu, szczególnie gdy jest zimno, Twoje Infiniti G może od czasu do czasu normalnie drżeć z powodu niskiej temperatury zewnętrznej, ale nie oznacza to automatycznie, że musisz wymienić lub naprawić blok silnika.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Infiniti G, przejdź do naszej kategorii Infiniti G.

Ссылка на основную публикацию